Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#1092

2015-03-24 16:44

Picit ferdített a külügy: valójában a csőd napján vették ki a pénzt a Quaestorból

A KKM azt írta, hogy március 5-én döntöttek arról, hogy kiveszik a pénzt a Quaestorból, amiből logikusnak tűnt levonni a következtetést, hogy még aznap kivonták a pénzt a pilótajáték-ügybe keveredett Quaestortól (ahol annak ellenére tartottak államkötvényeket, hogy az államkincstárnál ezt olcsóbban tehették volna). Na igen, de magára a tranzakcióra éppen hogy a csőd napján, márius 9-én került sor, értesült az Index.

A külügy annyit mondott a lapnak: valóban 5-én döntöttek, de “egy ilyen folyamat átfutása, lebonyolítása igénybe vehet néhány napot”.

--

Őszintén: lehet erre mit mondani? :-(

Válaszok


Vendég

#1098 Re: ETETÉS

2015-03-24 17:00:55

#1092: -  

 IGAZA VAN LÁZÁR ÚRNAK ! NEM A POLITIKUSOK LOPTÁK EL A PÉNZT, AZOK ELÖTTE KIVETTÉK !

 NA ÉS UTÁNNA:: MÉG MENNYIEN ?  MI IS KÖVETELJÜK VISSZA A SAJÁTUNKAT AMIT MUNKÁVAL KERESTÜNK !

nyugger

#1387 Re:

2015-03-28 06:33:25

#1092: -  

 A Külügyminisztériumnak államkötvényei voltak a Quaestornál, melyek még nem jártak le,tehát a kötvényeiket kellett volna megkapniuk és nem kp.-t. De Orbán Tarsollyal úgy intézte,hogy 3,8 milliárd forintot utaljanak át. Ez okozta a likviditási gondot. Aljas gazemberek.