Provokátor Figyelő!

Quoted post

Kinga

#27 Re: Re: Baloldali trollok

2015-03-20 12:33

#11: - Re: Baloldali trollok 

 Én nem sok helyesírási hibát látok benne- nem többet mint bármelyik más írásban. 
Ha csak ebbe tudsz belekötni akkor semmi keresnivalód itt. Nyilván te is kinn voltál balhézni mert nem megy a szekér!
Hiába akinek büdös a munka és cigire meg piára költi a maradék pénzét abból csak provokátor lehet.
Nagyon is jó, hogy van ez az oldal, legalább megtudom én is ki volt az a barom aki beszólt nekem, csak mert Orbán Viktor beszédére igyekeztem és volt egy kokárda is rajtam.
A nagy demokrácia védelmében embereket vegzáltok csak mert egy hivatalos kormány miniszerelnökének a beszédét merjük meghallgatni?????????????
-ez nektek a demokrácia és a szólásszabadság?????????????????????????????
Vajon mi lesz, ha majd ti leszket kormányon?
-csak a ti böfögéseteket szabad majd hallgatni és aki nem teszi agyon lövitek?
-vagy újra lesznek munka táborok mint Kádár alatt?

Azért azt tisztázzuk le, hogy eddig a Gyurcsány volt az aki a tömegbe lövetett, Orbán Viktor eddig még tűrt- de remélem nem fog sokáig tűrni.

Gondolkozzatok el azon, hogy ki eddig a nagyobb diktátor!

Válaszok


Anonymous

#30 Re: Re: Re: Baloldali trollok

2015-03-20 18:23:27

#27: Kinga - Re: Re: Baloldali trollok 

   Apád verte volna inkábba klotyóba mint anyádba,   ritka egy agyhalott  primitív  proli vagy


Vendég

#48 Re: Re: Re: Baloldali trollok

2015-03-23 07:58:38

#27: Kinga - Re: Re: Baloldali trollok 

 Kisanyám, tömeg és tömeg között is van különbség! 

A te fajtád kipellengérez embereket, mert válaszolni mertek egy idegesítő, kötekedő nyugdíjasnak, míg a ti fradi szurkoló bérenceitek utcakövekkel dobálták a rendőröket, gyújtogattak, kirakatokat törtek be, raboltak.  Ha egy rendőrt féltéglával dobálnak, az is jogos lett volna, ha lelövi a szarházit, mint a kutyát.

Egyébként itt is látszik, hogy kulturáltságban mekkora különbség van a fidesz szimpatizáns (eltakart arccal, utacokövekkel dobáló, gyújtogató söpredék) és a nem fidesz szimpatizáns tiltakozók között (meg merték mondani a véleményüket egy nagypofájú fizetett trottynak, be mertek kiabálni a vezíretek hazug dumája alatt).

Amit csináltok, az meg szánalmas, elítélendő és káros! Magatokat járattátok le még jobban.

Vendég

#73 Re: Re: Re: Baloldali trollok

2015-04-04 14:51:34

#27: Kinga - Re: Re: Baloldali trollok 

 Azért azt tisztázzuk le, hogy a fidesz  éleslőszerrel lövetett volna a tömegbe . https://www.youtube.com/watch?v=nauxXFj5kWE