Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#149

2015-03-16 09:24

Nem érzem magam felelőtlennek pénzügyeim területén, de ebben engem is megtévesztettek. Több esetben rákérdeztem, hogy a BEVA vonatkozik e erre a befektetésre, sőt kérdés nélkül is ezt a tájékoztatást adták, és minden alkalommal a kezembe nyomták az erről készített prospektust. .Nem lehet, hogy a felelősök - beleértve és hangsúlyozva az MNB felelősségét - ezt megússzák!!!

Válaszok


Vendég

#150 Re:

2015-03-16 10:10:01

#149: -  

 Most már sajnálom, hogy nem csináltam hangfelvételt a Q-os ügyintézővel folytatott beszélgetésről, aki arra a kérdésre, hogy el lehet-e ezt bukni, határozott nemmel felelt, alacsony kockázatúnak minősítette a kötvényeket, és elmondta, hogy van rá BEVA garancia.


Vendég

#155 Re:

2015-03-16 10:17:33

#149: -  

 Van Beva! Nem csaptak be. Csak nem tudjátok,hogy a Beva mit jelent és milyen esetekben nyújt védelmet!!!

Nézzetek már utána ha eddignem tettétek.

azurita

#171 Re:

2015-03-16 12:16:54

#149: -  

 Amikor több évvel ezelőtt a Questorbe tettem a más bankból a pénzemet, azért tettem,mert úgy gondoltam, hogy a jelentős ingatlanvagyon, utazási iroda, szállodák stb fedezetet jelentenek. Az ügyintézőt hozzáértőnek, megbízhatónak találtam. Az évek során már többször benn jártam az irodában, mindig rákérdeztem a megbízhatóságra, a fedezetre. Mindig elmondtam, nekem ez lesz a nyugdíjkiegészítésem. Mindig sikerült meggyőzni, hogy itt jó helyen lesz a pénzem nyugdíjas koromig. Szerintem ő sem tudhatott mélyebb dolgokat a cégről, vagy kioktatták,hogy mit mondhat.

Egyébként nemrég kaptam egy e-mailt a Questortól , hogy március 18-án lejár, menjek be.

Ha öt év múlva kapom vissza a betett pénzemet, annak is nagyon örülnék.