A devizaalapú elszámolás csalás!

Quoted post


Vendég

#9

2015-01-03 17:51

Csak azt nem értem,hogy a környező országokban meg tudták oldani/semmisíteni/akkor itt miért nem?sajnos a kormány nem olyan,amilyennek lenni kellene!

Válaszok


Vendég

#13 Re:

2015-01-03 19:43:53

#9: -  

 Mert nem is akarnak segíteni!!!!

nick

#56 Re:

2015-02-03 12:50:20

#9: -  

 Hát persze! Erről van szó, a választók 44%-nak bizalmát élvező 2/3-os kormány nem egyéb, mint hazaárulók, csalók, mocskos, korrupt gazemberek gyülekezete. Nagy kár, hogy erre ez a 44% még nem jött rá, és a nyakunkba ültette őket újabb 4 évre. Miután valamiképpen már rengetegen kimásztak ebből a csapdából, egyre fogy azoknak a száma, akiknek még fizetniük kell. Ez azt jelenti, hogy egyre kevesebb az erejük, és egyre kevesebb nyomást tudnak gyakorolni a hatalomra. Nekem nincs devizahitelem, de egész egyszerűen nem értem, hogy miért vannak olyanok,  akiknek tele a gatyájuk, és van bennük fizetési hajlandóság. Ha már mindenki abbahagyta volna a törlesztést egypár évvel ezelőtt, a helyzet már rég megoldódott volna.  Ha így is úgy is elveszítik a fedelet a fejük fölül, mert kilakoltatják őket és elárverezik a házukat, lakásukat, akkor legalább ezt úgy tegyék, hogy a törlesztőrészlet a zsebükben marad. Mellesleg, egy fél országot nem lehet kilakoltatni. Nem tudom miért, mitől félnek. Íme, itt " a gyáva népnek nincs hazája" igazsága.