A devizaalapú elszámolás csalás!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) A devizaalapú elszámolás csalás! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51

2015-01-21 17:28


Ebből nemzetközi botrány lesz
Eddig a "devizahitelek" körüli balhé jórészt az országon belül maradt, de ezzel a megközelítéssel szerintem elérik, hogy Svájc is kiakadjon, és kénytelen legyen állást foglalni CHF hamisítás ügyben. Ha legálisnak ítélik, azzal beismerik a nemzetközi bankok maffiaműködését, ha nem, akkor viszont az anyabankok kénytelenek lesznek vállalni a magyarországi fiókjaik által elkövetett bűncselekmányeket, és kártérítést fognak fizetni.

Vendég

#52

2015-01-22 10:35

Tegyünk már valamit ebben az átkozott "Deviza ügyben, mert már az embereknek felőrli az utolsó fizikai és lelki erejét is!!!!Legyen már végre vége ennek a rémálomnak.......éveket öregedünk ennek a súlya alatt!!!!!

Vendég

#53

2015-01-22 15:29

Igyekszem sok emberrel meg ismertetni ezt a petíciót,hogy történjen már valami ezzel a devizával!!!! Mert mindenkit tönkre tesz.Nagyon köszönjük a segítséget,mert mi már nyugdíjasok vagyunk meg betegek sajnos a tüntetéseken már nem tudunk részt venni.De minket is érint !! Mert 2005 ben vettünk egy Suzukit,és az aláírt kötelezettségünknek már eleget tettünk és még mindig követelnek Egymillió háromszáz ezret!!!!!!!!! De mi ezt már nem fizetjük lassan 2 éve és nem is fogjuk mert az autónk már kivan fizetve!!!!!!!!Tisztelettel Szilágyi Kálmán és Neje.

Vendég

#54

2015-02-01 13:54

Az országban az uzsorásokat lecsukják, ha magán személy, mert az nem hivatalos. Hát amit a bankok csinálnak velünk az nem uzsora kamat?
nick

#55 Re:

2015-02-03 12:40

#3: -  

 Nofene! Akkor maga az egyetlen aki svájci frankot kapott. Mert ugyebár azt írja, hogy svájci frankba 6 milliónak megfelelő összeget.

nick

#56 Re:

2015-02-03 12:50

#9: -  

 Hát persze! Erről van szó, a választók 44%-nak bizalmát élvező 2/3-os kormány nem egyéb, mint hazaárulók, csalók, mocskos, korrupt gazemberek gyülekezete. Nagy kár, hogy erre ez a 44% még nem jött rá, és a nyakunkba ültette őket újabb 4 évre. Miután valamiképpen már rengetegen kimásztak ebből a csapdából, egyre fogy azoknak a száma, akiknek még fizetniük kell. Ez azt jelenti, hogy egyre kevesebb az erejük, és egyre kevesebb nyomást tudnak gyakorolni a hatalomra. Nekem nincs devizahitelem, de egész egyszerűen nem értem, hogy miért vannak olyanok,  akiknek tele a gatyájuk, és van bennük fizetési hajlandóság. Ha már mindenki abbahagyta volna a törlesztést egypár évvel ezelőtt, a helyzet már rég megoldódott volna.  Ha így is úgy is elveszítik a fedelet a fejük fölül, mert kilakoltatják őket és elárverezik a házukat, lakásukat, akkor legalább ezt úgy tegyék, hogy a törlesztőrészlet a zsebükben marad. Mellesleg, egy fél országot nem lehet kilakoltatni. Nem tudom miért, mitől félnek. Íme, itt " a gyáva népnek nincs hazája" igazsága.  


Vendég

#57

2015-03-02 23:49

Remélem, hogy véget vetnek a rablásoknak. Sok kirabolt embert kártalanítanak, visszakapják otthonaikat, pénzüket. Bukjon mindenki, aki eben részt vett, hagyja, hogy éhező gyermekek, kisemberek, nyugdíjasok bőrén dőzsöljenek. Az MNB több százmilliárdos vagyonokat vásárol a rabolt pénzből. Tiszta szívemből köszönöm, annak aki segít, hogy a csalók megkapják büntetésüket, az emberek visszakapják pénzüket, hitüket, méltóságukat!

Vendég

#58

2015-03-22 18:43

Egyet értek.4.400000ft vettünk fel 2008.08.21.Vissza fizettük 3-om év múlva,a teljes összeget,ami 6.200000ft volt,+törlesztettem 1400000ft ez együtt 7600000ft,hozzá teszem3-év?Nem rossz bevétel.

Vendég

#59

2015-05-02 04:56

Egyik oldalról érintett vagyok, ( autóhitel, Raifaissen Bank ) MI legyen a teendőm? ..Átvegyem a postai levelet egyáltalán? . ÉS utána mit tegyek, ?......De a másik oldalról az NEMZETI ENGEDETLENSÉGI MOZGALMAT kell szervezni ez ügyben, és ha kell ki kell menni az utcára Az nagyon kevés már hogy aláírogatunk, mert az idő nekik dolgozik , az ez ellen a maffia állam ellen mást kell tenni...!Itt már nincs idő arra hogy szavakkal , úgy mond "vélemény nyilvánítsunk, és jókat beszélgessünk a jogi utakat keressük , mert az senkinek nem érdeke.....ami az embereknek.!!! Senkinek..Ebben az ál demokráciában 25 éve már rá kellene jönni akinek van egy kis szeme , és ..LÁT!..hogy itt a totális, eladósítása, kirablása,tönkre tétele folyik . szisztematikusan a magyar nemzetnek...ÁLLAMI SZINTEN..Hatékonyabb eljárás kell..ENGEDETLENSÉGI MOZGALOM...Meg kell már végre mutatni, hogy a nemzet nem alszik, és nem hagyja hogy elvegyék az önrendelkezési jogát....

Várom válaszukat.

Üdvözlettel: Angyal Sándor

Vendég

#60

2015-06-02 07:11

Mert a forintositas a tudatlan embert kifosztja, nem volt deviza alapja soha a devizaban nyilvantartott hiteleknek. Nem volt atvaltas egyik banknal sem. FT- eur/CHF stb.

Vendég

#61

2015-06-03 08:15

Mert csaló,tisztességtelen emberek kezébe került jó szándékú,tisztességes emberek szavazata,ezért írtam alá a petíciót. Bízom abban,hogy elnyerik méltó büntetésüket!!!

Vendég

#62

2015-06-04 16:14

Mert érintett vagyok és becsaptak!
Natura

#63 DEVIZÁSNAK HAZUDOTT SZERZŐDÉSEK ÉRVÉNYTELENEK

2015-06-04 21:49

Számos szakember (megtalálható) értekezéseiben érthetően előadta, hogy KIZÁRÓLAG BANKI BEFEKTETÉST HITELNEK SZERZŐDTEK. EHHEZ SEM JOGALAPJUK SEM FELÜGYELETI ENGEDÉLYÜK NEM VOLT A VÉTKES BANKOKNAK sehol a világon, így kis hazánkban sem. Tájékoztatási kötelezettségüknek sem tettek eleget. Külhonokban az erre illetékesek JOGEGYSÉGI BÜNTETŐ ELJÁRÁSBAN KÖTELEZTÉK A CSALÓKAT, ÜGYFELEIK TELJES KÁRTALANÍTÁSÁRA. Az elorzott ingatlanokat EREDETI TULAJDONOSAINAK vissza szolgáltatásáig is. Valamint a vétkeseket MÉLTÓ HELYÜKRE ÍTÉLTESÉVEL. HONUNKBAN  e helyett megalkották a 2014 évi XXXVIII.; XL.; LXXVII törvényeket, amikkel LEGALIZÁLTÁK A kartellben folytatott NAGYÉRTÉKŰ CSALÁST ÉS UZSORÁT, pedig a "hibás termék" szerződés pillanatától ÉRVÉNYTELEN. A peticióban a 2014. évi törvények törlését és a hatályos nemzetközi és honi törvényekre alapozottan a vétkes bankok és alkalmazottaik felelősségre vonását kell kérni. Nem kevesebbet és nem is mellébeszélve.

Jogalapjuk a Forint hiteleknél is évi 8%-ot meghaladó kamatok alkalmazásához sem. 2012.jan.01.-ig, attól a mindenkori jegybanki alapkamat mértékét meghaladóhoz. THM is csak azt 24 százalékpontban növelt értékénél. Hitelkártyáké pedig a 39 százalékponttal emelt értékénél. Késedelmi kamat 2012.jan.01.-ig az évi 8%-ot nem haladhatta volna meg, attól a mindenkori jegybanki alapkamat egyharmadától a jegybanki alapkamat értékéig terhelhettek volna csupán. Semmi 35%; 41%, 56%. Tehát valamennyi hitelezettel szemben durva uzsorát folytatnak, az ugyancsak hatályos rendelkezések alapján érvénytelenül engedményezett behajtócégekkel karöltve. 

Összegezve valamennyi vétségért jogegységi büntető eljárás megindítását kell kérni az illetékestől és azoktól, akik erre javaslatot tehetnek.

Natura

#64 Re:

2015-06-04 22:01

#51: -  

 A Sváci jegybank elnöke már évekkel ezelőtt közölte, hogy honi bankok nem igényeltek és nem is kaptak devizát szerződéseikhez. Továbbá elismert tény, hogy az átszámításhoz nem is kell, mert a befizetések adják meg a deviza alaphoz. Az elszámolások is bizonyítják, hogy a hitel jogszabályi kötelmeitől, a tőke+kamat nem lehet több teljesítések után, a szerződések nem hitelek és nem kölcsönök.

Natura

#65 Re:

2015-06-04 22:04

#59: -  

 Az ellenfelet saját fegyverével lehet a leghatásosabban legyőzni. Nem az utcára, hanem valamennyi károsult perbeindulására kell ösztönözni.


Vendég

#66

2015-06-06 18:02

Azért irtam alá a peticiót, mert becsaptak be nnünket! Igazságos elszámolást kérünk!!!! Ne a szegény emberről húzzák mindég a bőrt! Jól rábeszéltek bennünket, hogy a Bankok és a Kormány jól járjon! Szégyen gyalázat!!!! :(

Vendég

#67

2015-06-07 22:26

Mert csalás volt az egész.
A forintot nem kell forintosítani.Az elszámolást nem lehet képlettel kiszámolni.

Vendég

#68

2016-05-15 14:47

Sztem is csalás