A devizaalapú elszámolás csalás!

Quoted post


Vendég

#3

2015-01-03 08:41

2008-ba felvettem svájci frankba 6 millió forintnak megfelelő összeget és 2014 decemberében sikerült visszafizetnem úgy, hogy el kellett adnom a házam 10 150 000 ft-ot úgy hogy havonta 75 000 ft kamatot fizettem úgy, hogy ha összeszámoljuk kifizettem egy lakás árát pluszba és fedél nélkül maradtam. Hát ezt nevezzük tisztességtelennek? Ez nem más mint uzsorakamat amit a törvény büntet! Mostanig valakit ilyenért vontak felelősségre? Sajnos ez világjelenség és nemcsak itthon hanem a nagyvilágba is kéne keresni a bűnösöket miért juttattak sok embert a nyomorba? Arról nem készül statisztika hány ember lett e véget öngyilkos, hány család ment tönkre, hány gyerek lett lelki sérült mert a szülök nem bírták ezt a terhet és elváltak nem beszélve arról, hogy a plusz teher amit a családok el kellett viseljenek és nyomorították meg az életét sok ezer családnak és tiszteletem azoknak a családoknak akik egybe tudtak maradni.

Válaszok

nick

#55 Re:

2015-02-03 12:40:09

#3: -  

 Nofene! Akkor maga az egyetlen aki svájci frankot kapott. Mert ugyebár azt írja, hogy svájci frankba 6 milliónak megfelelő összeget.