Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért

Quoted post

Másik fogyasztó védelmi munkatárs

#187 Re: Re: Re: Re:

2014-09-10 19:00

#186: Kíváncsi - Re: Re: Re:  

A szervező fenntartja magának azt a jogot, hogy bármikor előzetes bejelentés és indoklás nélkül a Hűségprogram szabályait módosítsa, illetve a promóció működését részben vagy egészben, tetszőleges időtartamra felfüggessze vagy befejezze.

forrás: játékszabályzat!!
a tetszőleges időtartamra felfüggessze = 2 hét vakáció


A Résztvevők a részvétellel automatikusan elfogadják a hivatalos játékszabályzatot.

Hűségprogram
szabályait módosítsa, illetve a promóció működtetését
részben vagy teljes egészében,
tetszőleges időtartamra
felfüggessze vagy befejezze.

Válaszok

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-09-11 00:12:02


Csak egy vásárló

#189 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-13 06:40:26

#187: Másik fogyasztó védelmi munkatárs - Re: Re: Re: Re:  

 Tisztelt Másik fogyasztó védelmi munkatárs! 

 

Köszönöm a  hoppon maradt vásárlók nevében a "kioktatást" ! Természetesen, tisztában vagyunk vele sokan, hogy az ekkora cégeknél, gondosan ügyelnek arra, hogy jogilag ne legyenek megtámadhatóak az akcióik. És azzal is tisztában van az ember, hogy ott van az apróbetűs rész, és az elköltött pénzünkért termékeket kaptunk, hogy ez egy plusz volt,stb, stb...  Viszont, én  tisztességtelennek  és etikátlannak  tartom emberileg a történetet! Sokan csak azért mentek a Pennybe vásárolni, és költöttek el nem kevést pénzt, hogy gyűljenek a matricák. Tették persze mindezt jóhiszeműen. Szerintem ennek az akciónak köszönhetően, komoly forgalom növekedése származott a Pennynek. És nem értem az üzletpolitikájukat. Sokkal egyszerűbb lettt volna a fellépő igényeket maradéktalanul kielégíteni, és mindenki boldog, és legközelebbi akciókor is ott költi el a pénzét. Szóval lehet, hogy jogilag minden rendben van, de emberileg nagyon nincs !!!!! Üdvözlettel: Csak egy Vásárló