Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért

Quoted post

Bro Koolio

#182

2014-09-09 19:24

Valóban bebiztosították magukat azzal a mondattal, hogy "a készlet erejéig". Más kérdés, hogy ha lett volna ott egy "gondolkodó" ember, aki lazán látja, hogy a sorszámozott matricák köszönőviszonyban sincsenek a plüssök számával, akkor még tudtak volna lépni/módosítani, ha valóban akartak volna...

Én is feliratkoztam, azóta is várom a "csodát". Illetve én is írtam az ügyfélszolgálatra, feltettem 4 konkrét kérdést, de egy sablon választ kaptam, hogy a vásárló a legfontosabb a Penny számára, bla, bla, bla. Gondolom ezt küldték mindenkibnek, hiszen a levélben még csak meg se szólítanak...

Tehát az "értelmes" válasz:

 

Kedves Vásárlónk!

 

Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával társaságunkat.

A Penny Market Kft. elsődleges célkitűzése, hogy vásárlóit barátságos környezetben, folyamatosan megújuló és széleskörű áruválasztékkal kínálja és természetesen, hogy az Önhöz hasonló vásárlóink elégedettek legyenek mind cégünk termékeivel, mind az üzleteinkben történő segítőkész és magas színvonalú kiszolgálással.

 

Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Vitateam akció 2014.szeptember 3-án véget ért. Az akció végét követően a mai naptól újabb igényeket sajnos nem áll módunkban fogadni, ugyanakkor a későbbiekben az üzletben rögzített kérésekkel, igényekkel kapcsolatosan Vásárlóink az áruházban megadott elérhetőségen tájékoztatásra kerülnek – az értesítésig szíves türelmét kérjük.

 

Türelmét és megértését előre is köszönjük, az Önnek okozott kellemetlenségért szíves elnézését kérjük. Reméljük, hogy továbbra is megtiszteli a Penny Market Kft.-t bizalmával és amennyiben további kérdése, észrevétele vagy panasza lenne, készséggel állunk rendelkezésére.

 

Üdvözlettel,

X Y  

 

Verkauf / Értékesítés

 

Ügyfélszolgálati Asszisztens

 

Penny Market Kft.

2351 Alsónémedi

Északi Vállalkozói Terület

Pf. 12.

 

Ezt pedig nem tudom így van-e, csak egyre több helyről hallom, hogy az állítólagos telefonos értesítés titkos számról jön, és csak egyszer próbálkoznak, mert millióan vannak feliratkozva a listákra. De a telefon csak azt írja ki, hogy "nincs szám". Nos nekem volt egy ilyen nem fogadott hívásom este 8-kor, ha ők voltak, akkor így jártam? ...

Válaszok


Vendég

#185 Re:

2014-09-10 17:54:21

#182: Bro Koolio -  Tisztelt XY- on. Nagy baj hogy ekkora üzletláncnak még egy telefonos elérhetősége sincs, én felíratkoztam kétszer is és még telefon hívást valahogy nem kaptam, de az is biztos hogy ezek után nem a Pennyben költök el 30000-ft, hogy ezek után ostobának nézzenek!!! Önöknél még a Tescó is különb mert ott még ekkorát nem bakiztak, pedig nem voltam sosem Tescóba járó vásárló, de most inkább oda járok, és ott költöm el a pénzem!!!! Ja és szegény eladókat hozzák kellemetlen helyzetben mert a nagy fejek el bújnak,és hadják hogy a kisfizetésükért had cseszegessék a dolgozókat!!