Nyílt levél Orbán Viktorhoz a rasszista, homofób beszédek ellen

Quoted post

egy nem homoellenes

#5

2014-05-29 13:48

Kivancsi lennek, ha a sok alairo gyermeke hazaallitana egy azonos nemuvel, meg mindig kitartana-e ez a nagy szolidaritas?...

Válaszok


Vendég

#8 Re:

2014-05-29 17:56:33

dasilva64

#16 Re:

2014-05-30 12:49:29

#5: egy nem homoellenes -

Természetesen. A gyerekemet olyannak fogadom el, amilyen. Már a kérdést sem értem. Hogy gondolod, fennen hirdetem az elfogadást, aztán ha gyerekem "hazaállít"egy azonos neművel (cigánnyal, fogyatékossal, stb), akkor hirtelen megvilágosodom és megtiltom?!

Természetesen biztosítom feltétlen támogatásomról. Ha emberileg olyan a választottja.

butatojas

#42 Re:

2014-06-01 20:25:39

#5: egy nem homoellenes -

Tisztelt "nem homoellenes", egy igazán előítéletesmentes ember soha nem befolyásolnak a saját partikuláris érzelmei, egyébként ismertem oylan homofóbot, aki pont az Ön által felvetett "probléma" hatására változtatott a véleméynén, igaz nem volt könnyű neki, de megélte a gyerekével együtt azt a sok ostobaságot, a kirekesztést, és mindent ami csak rossz jöhet a társadalom "egészséges" tagjai felől, és nem dőlt össze számára a világ, sőt!

Egyébként valamiylen szempont szerint mindenki zsidó, homokos cigány, csa szemszök és rámutatás kérdése, hogy kiből,   mikor lesz pária, csak az emberek néha még lusták is kinevezni újabb s újabb áldozatokat, maradnak a bevált sémáknál. Pedig ott vannak még biciklisták, a szemüvegesek, a szőrös lábűka, a kockás nadrágosok, a kuncogók és folytathatnám.... Üdvözlettel


Vendég

#44 Re:

2014-06-02 11:19:26

#5: egy nem homoellenes -

Annál inkább. Vagy el tudod képzelni, hogy az "aláíró" - nevezzük így - pont a saját gyerekét tagadná ki, zavarná világgá? És bárki, aki így tenne, attól vajon megnyugodna a lelkiismerete?


Vendég

#45 Re:

2014-06-02 17:35:11

#5: egy nem homoellenes -

Nyilván még sokkal erősebb lenne a szolidaritás.
Milyen lennél, ha még homoellenes is lennél?