Petíció az alsó tagozatos tankönyvekért

Quoted post


Vendég

#17 Re: Elkeseredett

2014-04-19 17:59

#16: Elkeseredett - Elkeseredett

VAN TARTÓS TANKÖNYV.AKI A KORÁBBI ÉVEK LISTÁJÁT MEGNÉZI, MEGTALÁLJA ! ISMERNI KELL AZ ALSÓS KÖNYVEKET. VANOLYAN, MELYHEZ CSAK  MUNKAFÜZET KELL A DIÁKOKNAK, DE HA AZ SINCS, AZ SEM BAJ, MERT EZEKBEN A KÖNYVEKBEN OYAN FALADATOK VANNAK EGY- EGY ANYAGRÉSZ UTÁN, MELYEKET FÜZETBE KELL MEGOLDANI, S ELEVE A KÖNYV NEM AD LEHETŐSÉGET A BELE VALÓ ÍRÁSRA. TÖBB ISKOLÁBAN KÖNYVTÁRAKBÓL ADJÁK A GYEREKEKNEK.

AKI HOZZÁSZÓL, TÁJÉKOZÓDJON!!!!

Válaszok

Barkuci

#25 Re: Re: Elkeseredett

2014-04-20 08:26:30

#17: - Re: Elkeseredett

Sajnos Ön úgy ír  információkat, amik nem életszerűe:mert a tanítás során pl. a szövegértéses feladatok egy-egy feladata megkívánja az aláhúzásokat, kijelölést, karikázást.Mivel mindent leíratni hosszadalmas és időtrabló, ezért sem élünk a folyamatos füzetben dolgaztatással.Tehát Ön ne pedagógus, vagy egy ritka típusa rétegünknek.Írhattam volna környezetet, történelmet, matematikát(húzd alá a szöveges feladatban az adatokat)magyart, idegen nyelvet..., és a munkatankönyvekről még nem is tettem említést.Mellesleg az 1.-2. és az 5.-6. évfolyamon csak 3000 ft értékben lehet munkafüzetet rendelni,amikor 1db. munkafüzet a hivatalos listán legalább 800-900 ft.Ugye abban azért megegyezhetünk, hogy nem 3 tárgyat tanul a gyerek bármely említett évfolyamon.A BUKOTT TANULÓKNAK VISZONT JÁR A 12.000 FT.A kislányom most lesz elsős, én örömmel kifizetném inkább az új könyvet, minthogy tartós , leamortizált , nem szabadon választott tankönyvből tanuljon, amiben még egy aláhúzást sem tehet....Tessék gondolkodni.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-04-20 16:25:56