Pedofíliamentes Magyar Narancsot!

Quoted post

szerintem is

#325

2014-03-19 20:22

Összegezzünk!
Ez a petíció is beborult a sóhivatalba. Az emberek sokkal józanabbak, mint te azt gondolnád Vera.
Talán, sőt biztos sokan nem értik, itt nem a pedofíliáról folyt a vita. Azt mindenki elítéli, persze kivéve a pedofilokat, de ellenük nem petícióval, hanem méltó büntetéssel kell harcolni.
Ez a petíció egyáltalán nem is erről szól.
Újabb demagóg feminsta kirohanás ez. Élesítgeted a körmeidet Vera, de hidd el, hamar le fognak így törni.
Meg is kérdezem Szigeti Verát, a petíció közzé tevőjét, mi volt a valódi célja?
Ismeretes, hogy fő feminista ideológusok pont hogy a pedofília engedélyezéséért bombázták petíciókkal történetesen a francia kormányt. Tehát lehet-e őszinte és szabad-e komolyan venni Szigeti Vera lépését, amennyiben a feminizmus követője. Lehetséges-e ez úgy, hogy ennek ellenére megtagad egyes fontos feminista törekvéseket és a saját példaképeit akiknek az elméleteit (gender tanok) követi? Ezektől - és ez sokatmondóan jelzés értékű - mind ez ideig nem határolódott el.
Mit gondoljak vajon? Választhatsz Vera, hogy csak naívan és tudatlanul sodródtál egy olyan mozgalomhoz, amiről fogalmad sincs milyen aljas rejtett törekvései vannak, vagy pedig egyszerűen csak segget csináltál a szádból?

Válaszok

JO

#326 Re:

2014-03-19 20:26:42

#325: szerintem is -

Szerintem ki vagy te, hogy összegezz és így számon kérj egy ilyen ügyben, amiről láthatóan lövésed sincs?

Közröhej, ahogy okoskodsz, minősítgetsz, választást állítasz fel, mintha releváns lennél.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2014-03-20 06:38:10