Pedofíliamentes Magyar Narancsot!

Quoted post

Tibi a galád

#298 Re: Re: Re: Re: ha már lúd,legyen kövér.

2014-03-18 13:39

#297: nem feminista - Re: Re: Re: ha már lúd,legyen kövér.

Hosszú lesz, és remélem tanulságos!

"Mit szerettél azokon a hisztérikus nőkön és agresszív papucsokon ?" - azért, talán leginkább az ott töltött időt okolhatom, hogy ez az érzés kialakult bennem, de alapvetően nem ezért mentem oda. A dinamikára voltam kíváncsi; hogy miként eszkalálódhat a kedélyes női csevegés, férfigyűlöletté vagdalkozássá. A mechanizmus szinte mindig ugyanaz volt. Elmondom.

Adott a szituáció; nők beszélgetnek egymás között, csajos témákról. (férfiak, menopauza akármi... mindegy) Az ott nyirkos tenyérrel ziláltan várakózó "férfiak" ehhez nem tudnak hozzászólni, mivel nem kompetensek. Sima liba.

Ekkor jön egy link; teszemazt Kutyvutyisztánban megpaskoltak egy nőt stb.... és megy is ez alá a szinkron ugyanattól az embertől; hogy ejj micsoda szégyen, de rohadáékok a férfiak.  Az most mindegy, hogy nincs ilyen ország, nem történt ilyen eset... a link ott van (mérsékelt képességű magyar feminista tudósítása kutyvutyisztánból). Most jön a lényeg.

Ezt a linket,minden esetben, egy önmagát férfinak tartó lény hozza!!!

Mindannyian ismerünk ilyen embereket. Egy férfiközpontú közösségben ŐK mindig, szükségszerűen a hierarchia legaljára, de leginkább perifériára szorulnak. Hiszen gyengék. Ők ott a férfigyűlölet katalizátorai, a pro-feminsta férfiak. És mindezt, legtöbbször egy online-buksisimogatásért teszik. Tudom, szánalmasnak tűnik, de ez a dinamika. Ezek, az ún. férfiak annak idején a nászéjszakájukon is minden lökésért elnézést kértek... a tényleges kudarcuknak már ott megágyaztak. Követik a nőt mindenhová,és kérdezik folyton: Mit segíthetnék drágám?! Követik, zavarják a nőt és észre sem veszik a mennyire mulyák. Nem ismerik az alaptézist, a gyengeségről... amit egy nő sosem bocsát meg.

Visszatérve a lényegre a feminsta férfi sokkal aljasabb mint a feminista nő, mert ez az aljassága a gyengeségéből,és kudarcaiból fakad, s ezek kifogyhatatlan forrásnak  bizonyulnak.

Ez szigorúan a szubjektív véleményem, én így tapasztaltam, amíg ott meg voltam tűrve.

 

Válaszok

xxx xxx
Budapest

#302 Re: Re: Re: Re: Re: ha már lúd,legyen kövér.

2014-03-18 21:26:57

#298: Tibi a galád - Re: Re: Re: Re: ha már lúd,legyen kövér.

Az ellenkezője igaz rám. Ez egy réteg akiről írsz.