Pedofíliamentes Magyar Narancsot!

Quoted post

Tibi a Galád

#126 Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

2014-03-16 21:39

#124: B.-L -

"de amint valakinek nem tetszik, ahogy a nyálatok csorgatjátok kislányokon, és bele merészel köpni a levesetekbe, szaladtok ügyvédért. Képmutató seggfejek." - pontosan emiatt fontos az ügyvédi feljelentés, a peticióra adott válasz, hogy ne lehessen bárkit csak úgy pedofília vádjával ellehetetleníteni, kitűnő iskolapélda, köszönöm! Ezután holnap  majd rám mutatsz, mert nem tetszett egy kommentemet, és én leszek meghurcalva; "Nem azt mondta, de azt gondolta, sugallta??!!"Te is itt pedofilozol ész nélkül, végig sem gondolod hova vezethet ez ...  jó esetben. Rosszabb esetben tudatos, és ez már veszélyes... :(

Képmutató meg aztán végképp nem én vagyok, amennyire tudom a Nimfomániás (Trier) kedvelt feminista alapmű lett az elmúlt hónapokban, ami hasonlót jelenít meg. Vagy ott nem gond? Ja az feminista vágyálom; önmegvalósítás (sokfaszonpörögni). Értem, csak mindig elfelejtem ezt az egyenjogúságot. Illetve férfielnyomást... :(

Ti feministák sikeresen leromboltátok az elmúlt évtizedekben a családot, vallást, erkölcsöt, a FÉRFIT és annak erényeit. minden ezeréves értékrendet. És még nem építettetek semmit. Semmit ezeknek a helyére, csak sopánkodtok hogy szar az egész. Hát igen, így már azzá vált...  )-;   (ez egy sírós smile)

Válaszok

xxx xxx
Budapest

#127 Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

2014-03-16 21:49:38

#126: Tibi a Galád - Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

Van abban igazság amit írsz, a patriarchális 3 nagy vallás ettől még elég ..... Nem sírok  a férfiakat, fiúcsecsemőket kivégeztető, érintetlen nőnemű csecsemőket, lányokat életben hagyó és prédává tevő istenért. (ószövetség/tóra) Sem az asszony verve jó értékrendért. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=UuJViUafKQo#t=95 :D


Vendég

#151 Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

2014-03-17 08:06:17

#126: Tibi a Galád - Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

Elég gyenge az a férfiasság, amit a feministák lerombolnak. Tibi, mit akarsz a nők nyakába varrni tulajdonképpen?