Pedofíliamentes Magyar Narancsot!

Quoted post

B.-L

#124

2014-03-16 19:24

Teljesen komolyan azt bizonygatják itt kommentelők, hogy a nők milyen veszélyesek és erőszakosak- mindezt egy olyan cikk kapcsán ami felsorol 10 filmet, amiben gyerekek vannak szexualizálva, és ilyen nyáladzós, kétértelmű, fröcsögős kommentárokkal köríti őket, hogy pl: "Fogj egy csodaszép kislányt, öltöztesd feszes fekete bőrruhába" "jegessé varázsolja a hálószoba levegőjét" stb stb. Olyan nagyon veszélyes egy felnőtt férfira egy 13 éves kislány, 13 éves kislányoknak van aztán hatalma, tekintélye, vagyona, mindenféle erőfölénye, országokat, vállalatokat, intézményeket irányitanak 13 éves kislányok, mindefajta hatalmi stuktúrák 13 éves kislányok kezében fonódnak össze. Narancsszem megmondja- minden férfi bűnrészes "a film összes felnőtt nézője bűncselekményt követett el gondolatban", mert ő aztán a férfiak nevében kollektíve magyarázkodik, és mutogat a veszélyes, csábító kis Lolitákra. Szégyen, hogy erről szól a liberalizmus és a szólásszabadság, hogy amíg nektek nem sérelem egy ügy, nagy a szátok, így meg úgy a kormány, de amint valakinek nem tetszik, ahogy a nyálatok csorgatjátok kislányokon, és bele merészel köpni a levesetekbe, szaladtok ügyvédért. Képmutató seggfejek.

Válaszok

xxx xxx
Budapest

#125 Re:

2014-03-16 19:29:48

#124: B.-L -

Szövegértés!

 

Azt bizonygatjuk, hogy a petíció kirekesztő, nősoviniszta módon van megfogalmazva,ezért férfiellenes indulatokat gerjeszt. Emiatt nem írják sokan alá az elvi egyetértés ellenére sem. Ezt aláírók is jelezték:

---------------------------------------------------------

eastern sugar
Vendég

#98 Re: legalább a Lolitát ne

2014-03-15 13:26

#85: alfredappel - legalább a Lolitát ne

ez így tökéletes, nekem nem is kell hozzászólást írnom. :)

a petíciót aláírtam, és fontosnak tartom, hogy legalább az úgynevezett liberális média ne csak a férfiak játszótere legyen, ahol mindig az van rendben, amire a szerzőnek éppen feláll. hovatovább nevetségesnek tartom, hogy a mindennamű rasszizmusra, antiszemitizmusra, homofóbiára stb ugró magyar narancs bármilyen szexista tartalmat közölhet, a szexizmus csak akkor baj, ha fideszes szájából jön ki, ha a mi kutyánk kölyke, és nekünk éppen feláll, akkor minden oké, és nincs itt kérem semmi probléma.

elkötelezett feminista vagyok. de a petíciónak az  mondata, hogy "a férfiak jó része tekint szexuális tárgyként a kislányokra", hát bocs, de bazmeg. úgy is mondhatnám, ne legyünk meglepve, hogy a férfiak jó részét ezzel a súlyosan igazságtalan szöveggel az egész, rettentően fontos témától csak elidegeníteni lehet

-----------------------------------------------------------

 

Az élet ennél a férfiellenességnél bonyolultabb, a nők is lehetnek elkövetők és a férfiak is. Emberek vagyunk elsősorban, nem nők és férfiak akik ellentétes oldalon állnak.

Tibi a Galád

#126 Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

2014-03-16 21:39:34

#124: B.-L -

"de amint valakinek nem tetszik, ahogy a nyálatok csorgatjátok kislányokon, és bele merészel köpni a levesetekbe, szaladtok ügyvédért. Képmutató seggfejek." - pontosan emiatt fontos az ügyvédi feljelentés, a peticióra adott válasz, hogy ne lehessen bárkit csak úgy pedofília vádjával ellehetetleníteni, kitűnő iskolapélda, köszönöm! Ezután holnap  majd rám mutatsz, mert nem tetszett egy kommentemet, és én leszek meghurcalva; "Nem azt mondta, de azt gondolta, sugallta??!!"Te is itt pedofilozol ész nélkül, végig sem gondolod hova vezethet ez ...  jó esetben. Rosszabb esetben tudatos, és ez már veszélyes... :(

Képmutató meg aztán végképp nem én vagyok, amennyire tudom a Nimfomániás (Trier) kedvelt feminista alapmű lett az elmúlt hónapokban, ami hasonlót jelenít meg. Vagy ott nem gond? Ja az feminista vágyálom; önmegvalósítás (sokfaszonpörögni). Értem, csak mindig elfelejtem ezt az egyenjogúságot. Illetve férfielnyomást... :(

Ti feministák sikeresen leromboltátok az elmúlt évtizedekben a családot, vallást, erkölcsöt, a FÉRFIT és annak erényeit. minden ezeréves értékrendet. És még nem építettetek semmit. Semmit ezeknek a helyére, csak sopánkodtok hogy szar az egész. Hát igen, így már azzá vált...  )-;   (ez egy sírós smile)