Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Quoted post

tf3868

#102

2013-12-08 11:14

"Tehát, mutass egy olyan képet ami Magyarországon készült és egy titkos, azonosító nélküli gép vegyianyagcsíkot húz!" - Ezen mért erőlködsz annyira, még mindig nem értem!... OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES, MIT SZERETNE EZ A PETÍCIÓ, KEDVES BARÁTOM!

Amíg nem tudod bizonyítani amit állítasz addig miért várod el másoktól, hogy komolyan vegyenek?

Válaszok

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#113 Re:

2013-12-08 11:55:29

#102: tf3868 -

"Amíg nem tudod bizonyítani amit állítasz addig miért várod el másoktól, hogy komolyan vegyenek?" - TE tudományos bizonyítékokat vársz. Ha egy levegőből, talajból vagy (eső)vízből vett minta anyagösszetételi vizsgálata neked az, akkor nézz körül ezen az oldalon, találhatsz ott ilyet is: https://www.facebook.com/events/1405217386378396/?source=1
Egyébként tudományos részről is vannak meghamisított bizonyítékok, sőt voltak és vannak ilyenek bírósági eljárásokban is, ilyenekről még nem hallottál???... Mi neked a hiteles bizonyíték? Az, amit megtapasztalsz vagy az, amit egy kutatóintézet papíron az orrod alá dug?...
Azt hiszem, én eddig több lehetséges bizonyítékot mutattam be a fórum első bejegyzése óta, mint ti "támadók" együttvéve!...
Az emberi érzékek is észlelhetnek valamit, ami káros, nem kell ahhoz kémcsöves vizsgálat, nem gondolod?

Chem Trailor

#126 Re:

2013-12-08 20:00:30

#102: tf3868 -

Egyébként ez személyes kedvencem a hajtóművön keresztüli anyagkibocsájtás után :D Azonosító nélküli gép, nem olyan egyszerű az a légiközlekedés, ez nem olyan, hogy letakarod/felhajtod a motorod rendszámtábláját a gyorshajtáshoz.
De akkor már ha itt vagyok a hajtóműbe juttatot chemtrailről is pár szót: Tegyük fel, hogy a hajtóművön keresztül kibocsájtunk mikroorganizmusokat: fogják magukat és jól megsülnek vagy ha ezt nem teszik akkor megfagynak vagy egymás után a kettő, de biztos nem örülnek a kilépő gázoknak. Ha aluminiumot juttatunk a gázturbina forró szekciójába(azért ezt írom, mert ha a kompresszorlapátok közé nyomod elöbb utóbb úgyis ott köt ki) akkor az aluminium a magas hőmérséklet hatására a levegő oxigénjével reakcióba lép, aluminium oxid lesz belőle, vas/magnézium/nátrium etc. ugyan ez. A szerves anyagoknak is kampó ha a forró szekcióba kerülnek.