Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Chem Trailor

#126 Re:

2013-12-08 20:00

#102: tf3868 -

Egyébként ez személyes kedvencem a hajtóművön keresztüli anyagkibocsájtás után :D Azonosító nélküli gép, nem olyan egyszerű az a légiközlekedés, ez nem olyan, hogy letakarod/felhajtod a motorod rendszámtábláját a gyorshajtáshoz.
De akkor már ha itt vagyok a hajtóműbe juttatot chemtrailről is pár szót: Tegyük fel, hogy a hajtóművön keresztül kibocsájtunk mikroorganizmusokat: fogják magukat és jól megsülnek vagy ha ezt nem teszik akkor megfagynak vagy egymás után a kettő, de biztos nem örülnek a kilépő gázoknak. Ha aluminiumot juttatunk a gázturbina forró szekciójába(azért ezt írom, mert ha a kompresszorlapátok közé nyomod elöbb utóbb úgyis ott köt ki) akkor az aluminium a magas hőmérséklet hatására a levegő oxigénjével reakcióba lép, aluminium oxid lesz belőle, vas/magnézium/nátrium etc. ugyan ez. A szerves anyagoknak is kampó ha a forró szekcióba kerülnek.

kérdező

#127

2013-12-08 20:16

"Azonosító nélküli gép, nem olyan egyszerű az a légiközlekedés, ez nem olyan, hogy letakarod/felhajtod a motorod rendszámtábláját a gyorshajtáshoz."

Mert ugye itt nem egy gépről van szó, vannak napok amikor a teljes légtér tele van kondenzcsíkkal.
Azért elég érdekes lenne, ha több tíz azonosító nélküli repülő repkedne csak úgy ki-be az ország légterébe.
Persze jöhet a válasz, hogy nem minden csík az.
De akkor a sok csík közül hogyan választjuk ki melyik a chemtrail és melyik nem az?

CrazyKiller

#128 Re:

2013-12-08 20:36

#110: kérdező -

http://www.weathermodification.com/

MIért nem tőlök kérdezel? Túl egyszerű lenne?

kérdező

#129

2013-12-08 20:37

Talán ezek repkednek és permeteznek azonosítás nélkül a magyar légtérben?

kérdező

#130

2013-12-08 20:40

http://www.origo.hu/idojaras/20101102-felhomagvasitas-cloud-seeding-idojarasalakitas-meg-az-esoanc-is-hatekonyabb.html

A cég főleg kis hatótávú repülőgépekkel végez HELYI jelleggel felhő magvasítást.
A felhőmagvasítás egy régi dolog, nem sok sikerrel alkalmazzák, drága, és alacsony a hatékonysága.
Globális időjárás módosító tevékenységet nem folytat.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 20:42


CrazyKiller

#132 Re:

2013-12-08 20:44

#129: kérdező -

Talán katonai gépek nem? Izraeli vadászgép sem problémázott a Magyar légtéren..

http://youtu.be/Xot1EI4s6j0

kérdező

#133

2013-12-08 20:47

Nem igazán értem hogyan jön ide az izraeli (nem vadász) felderítőgép esete.  Annak is volt azonosítója.
A ZDF időjárás jelentése sem chemtrail bizonyíték.

Tehát azt mondod, hogy izraeli vadászgépek csíkozzák az eget?

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 20:58


ChemTrailorFucker

#135 Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-08 20:58

#125: Chem Trailor - Re: Re: Chemtrail-Contrail

Figyelj Bin Laden, nagyon szépen leirtad ezeket a dolgokat... de itt senki nem beszélt radartechnikát kijátszó szuper lopakodó gépekről, ezek katonai gépek és pontosan tudják a NATOnál és ENSZnél hogy ezek hol repülnek és mit csinálnak...  Olyan hogy Magyar szuverén légtér már nem létezik! Csak simán hazudnak mint mindig... Az ilyen primitiv kis korlátolt pöcsök mint te meg megeszik, minden elismerésem ha csak eddig sikerült eljutni...! ;)

kérdező

#136 Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-08 21:00

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 21:01


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 21:02


kérdező

#139 Re: Re:

2013-12-08 21:02

#137: CrazyKiller - Re:

Akkor mit mondasz, mert egyáltalán nem értem mire akarsz kilyukadni
Ja, és én nem sértegettelek téged, hanem normálisan kérdeztem.
Tudom, hogy nektek nehezetekre esik válaszolni és ilyenkor az erőszakhoz és a sértegetésekhez fordultok.
Aztán a szkeptikusokat neveziket primitívnek.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 21:03


CrazyKiller

#141

2013-12-08 21:05

Bocsánatot kérek mindenkitől, egy idióta voltam, hülye meglátással és fals évekkel. SAJNÁLOM!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 21:06


kérdező

#143

2013-12-08 21:07

"ezek katonai gépek és pontosan tudják a NATOnál és ENSZnél "

Gondolom ezt bizonyítani is tudod.
Első körben egy olyan képpel amin látszik, hogy Magyarország felett katonai gépek húzzák a chemtrail csíkot.
Chem Trailor

#144 Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-08 21:12

#135: ChemTrailorFucker - Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

Gratulálok! Kíválóan tájékozott vagy és kultúráltam kommunikálsz! Ez már valami, na ezért nem veszi komolyan a hülyeségeidet a legtöbb gondolkodó ember. Információtartalmú választ nem írsz, de rögtön elkuldesz annélkül, hogy végig gondolnád amit írtam. A megszólítást külön köszönöm te emberi hulladék! Nézd meg a kettőnk nyitó hozzászólását, apró stílusbeli különbség figyelhető meg. Úgy döntöttem lesüllyedek a szintedre és írok neked egy hasonló választ, tessék!  A légtérfelhasználásról egyébként lila gőzöd nincs, a rádiófrekvenciák is nyilvánosak, hallgasd a forgalmat tetszőleges frekvenciákon vagy amit akarsz, de süt rólad a tájékozatlanság és ez az amitől ökölbe szorul az arcom, hogy időt és energiát nem kímélve leírok valamit aminek még köze is van a fizikához és a repüléshez, erre a hozzád hasonlók elintézik ennyivel, ahelyett, hogy a csökött agyukkal gondolkodnának vagy utánnanéznének normálisan valaminek esetleg bemenjenek egy könyvtárba és kivegyenek egy fizikakönyvet vagy felhívnák a légiirányítást(nyilvános szám) és érdeklődnének. Tudod mit, ne hívd fel a légiirányítást mert csak elcseszed az ügyeletes napját a degeneráltságoddal. Tudom, mennyek az anyámba ,,fizetett firkász/zsidóbérenc" vagyok, ezt már hallottam máshol is.

Nyugodtan törölhető egyébként, mert nem viszi előre a témát.(de az övé is felesleges)

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 21:17


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 21:18


ChemTrailorFucker

#147

2013-12-08 21:18

Amúgy tényleg tanulatlan szociópata vagyok.
De azért dögöljön meg az összes chemtail baszó meg ti is hülye szkeptikusok!
Miért én bizonyítccsak neked hülye kötekedő? Tele van a net mindennel, keresgéjj!!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 21:21


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 21:21


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 21:25