Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

kérdező

#101

2013-12-08 11:13

Nem te állítod, hanem a chemtrailhivő közösség.
Lefotóznak egy csíkot és máris sápítoznak, hogy ma megint mérgeznek minket jajj mi lesz most...stb

Mi a maximuma egy kondenzcsík megmaradásának?
"hossza pedig akár 20-60 kilométernyi is lehet, ami nem a kondenzcsík általános jellemzője..."
Mert?
Ha én titkos módon permeteznék inkább olyan anyagot adnék hozzá amitől nem fog látszani.
Milyen titkos dolog az amit milliók láthatnak órákig?

"megmaradhat egy kondenzcsík, de egy meghatározott ideig"

Akkor határozd meg ezt az időt légy szíves!

"A legutóbbi információk alapján chemtrail permetezés történhet már a repülőgépek hajtóművén keresztül, illetve a hajtómű kiömlőnyílására rögzített kiömlőnyílásokon keresztül is, hogy a permetezést elrejtsék a kondenzcsíkban, illetve annak legyen azonosítható."

Mifelénk ezt bizonyítatlan feltételezésnek hívják...
tf3868

#102

2013-12-08 11:14

"Tehát, mutass egy olyan képet ami Magyarországon készült és egy titkos, azonosító nélküli gép vegyianyagcsíkot húz!" - Ezen mért erőlködsz annyira, még mindig nem értem!... OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES, MIT SZERETNE EZ A PETÍCIÓ, KEDVES BARÁTOM!

Amíg nem tudod bizonyítani amit állítasz addig miért várod el másoktól, hogy komolyan vegyenek?
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#103 Re:

2013-12-08 11:20

#97: kérdező -

Ezeket a kérdéseket ugye nem gondoltad komolyan?... Ha igen, akkor én úgy gondolom, nem vagyunk egyenlő vitapartnerek!... Légy szíves, érdeklődj másnál, mert ha az eddigiek alapján sem értetted meg a chemtrail magyarázatait (olvasd csak vissza az elejétől, talán segít...), akkor nehezen fogsz felfogni bármi egyéb információt a témáról!
Ez az én magánvéleményem, de lehet, hogy van más, aki nem így gondolja és "érdemben" válaszol majd neked a további kérdéseidre, chemtrail témában!...
Nekem mindenképpen tanulságos volt ez az eszmecsere, köszönöm a lehetőséget!

kérdező

#104

2013-12-08 11:21

"veszélyes vegyi anyagokat, baktériumokat, vírusokat, gombákat tartalmaz"

Amelyek vagy elégnének a hajtóműben, vagy nem élnéket túl a légkőrben.
Azonkívül abban a magasságban a magassági szelek több száz kilométerre is elfújnák őket, sőt lehet, hogy sosem érnének földet.


"amely órákig az égen marad, legtöbbször szétterül és a többi csíkkal összeállva (általában laposabb) felhőrétege(ke)t alkot, mely után legtöbbször (de nem mindig) hirtelen időjárásváltozás áll be"

Milyen az a hirtelen időjárásváltozás? Jelenleg több napra előre tudjuk jelezni az időjárást, és az esetek többségében ez igen pontos.
Tehát milyen az a hirtelen változás amit napokkal előtte előrejeleznek?
Egyáltalán, ha cél az időjárás megváltoztatása lenne miért hagyják, hogy mi megtudjuk?
kérdező

#105 Re: Re:

2013-12-08 11:23

#103: Gábor Oberle - Re:

Valahogy számítottam rá, hogy ha elkezdek kérdezni akkor előbb-utóbb feladod, mert te magad sem tudod a választ, csak kritika nélkül elhiszel minden baromságot.
Pedig pont neked / nektek kellene ezeket a kérdéseket feltenniük.

kérdező

#106

2013-12-08 11:28

Itt van a kormány, illetve a honvédelmi miniszter válasza, melyből kiderül, hogy chemtrail NEM LÉTEZHET:

http://www.parlament.hu/irom39/07170/07170-0001.pdf

Ezek után az egész petíció értelmetlen, hiszen ezt sem fogadtátok el akkor egy újabb vizsgálat nemleges eredményét miért fogadnátok el?
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#107 Re:

2013-12-08 11:30

#98: tf3868 -

"...egy tanításon akkor feltehetsz kérdéseket és ha a véleményed alapján valami nem stimmel akkor azt megvitatják! Ez a tudomány! Nem biflázás, hanem gondolkodás és egy közös eredmény!
Tehát ha saját szavaiddal nem tudod elmondani a lényeget akkor semmit sem tudsz!" - Nincs erre időm apám! Én nem minden egyes nap, naphosszat a számítógép előtt ülő blogoló vagy online gamer vagyok! :D
Sokkal egyszerűbb és gyorsabb az általam összegyűjtött és mások által megosztott vagy hozzám eljuttatott információkat ide bemásolni, mint mesedélutánba fogni a témáról! Azt hiszem az megtörténik majd a januári tiltakozó rendezvényen, gyere el, ott szerintem annyit kérdezhetsz a szervezőktől, amennyit akarsz! (Talán én is ott leszek! ;) )
Ja, és ismétlem, amit már számtalanszor leírtam: EZ EGY PETÍCIÓ OLDALA ÉS NEM CHEMTRAIL VITAOLDAL! (Lásd, én mégis rendes vagyok és válaszolok a hozzám intézett kérdésekre! Lehet, hogy ez a baj?... :D )

Te tudod egyébként, mi az a petíció?

kérdező

#108

2013-12-08 11:32

"gyorsabb az általam összegyűjtött és mások által megosztott vagy hozzám eljuttatott információkat ide bemásolni"

Elgondolkodni rajtuk már nincs időd mi?
kérdező

#109

2013-12-08 11:34

Petíció arra, hogy kivizsgáljanak egy nem létező, tudósok, kormányok és légitársaságok által is egyértelműen cáfolt dolgot.
kérdező

#110

2013-12-08 11:38

"mégis rendes vagyok és válaszolok a hozzám intézett kérdésekre"

Ez valóban rendes tőled, mert a többi chemtrailhívő annyira utál kérdésekre válaszolni, hogy inkább törlik az embert és kérdéseit, és ezzel igazolják a mi álláspontunkat.
Tehát éppen ezért elismerés jár neked szkeptikus részről is.
A többi hívő még ennyit sem tud válaszolni, csak a törlés gombot ismerik.
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#111 Re: Re: Re:

2013-12-08 11:46

#105: kérdező - Re: Re:

Utolsó válaszom számodra!

"Valahogy számítottam rá, hogy ha elkezdek kérdezni akkor előbb-utóbb feladod, mert te magad sem tudod a választ, csak kritika nélkül elhiszel minden baromságot."

1. Ha bármit is feladtam volna chemtrail témában, neked nem lenne lehetőséged ide írni. (Ennek mély értelme van, gondolkozz el rajta, érdemes!)

2. Mindenre én sem tudhatom a választ, mert akkor én lennék a tevékenység kitervelője vagy a tevékenység végzője!!!... Nézz körül ezen az oldalon, még vizsgálati eredményeket is fogsz találni! -> https://www.facebook.com/events/1405217386378396/?source=1

3. Ha kritika nélkül elhinnék minden baromságot, akkor azt hiszem nem tudtam volna elvégezni 3 iskolatípust is, de akkor a te véleményed szerint a magyarországi oktatási rendszer teljes baromságot tanít, az óvodától kezdve az egyetemekig!... Te hol is tanultál?

Lásd még a #103-as hozzászólásomat és onnan visszafelé a számodra adott válaszaimat! Van mit értelmezned, mert azok nem jutottak el az agyadig!...

kérdező

#112

2013-12-08 11:50

Nem tudom megnézni, mert ott is kérdezni mertem és ezért ki lettem tiltva...

Akkor mégis hogyan hihetsz el ekkora marhaságot? Nekem ehhez nem volt szükségem 3 iskolatípus végigjárásához, mégis látom a lyukakat az elméleten illetve az óriási ellentmondásokat.

A vizsgálati eredményekről pedig annyit: A talajból vagy a levegőből pár méteres magasságban vett minták csak azt bizonyítják mi van a talajban illetve a levegőben.
Azt semmi módon sem, hogy az hogyan került oda és azt végképp nem, hogy chemtrail létezik.
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#113 Re:

2013-12-08 11:55

#102: tf3868 -

"Amíg nem tudod bizonyítani amit állítasz addig miért várod el másoktól, hogy komolyan vegyenek?" - TE tudományos bizonyítékokat vársz. Ha egy levegőből, talajból vagy (eső)vízből vett minta anyagösszetételi vizsgálata neked az, akkor nézz körül ezen az oldalon, találhatsz ott ilyet is: https://www.facebook.com/events/1405217386378396/?source=1
Egyébként tudományos részről is vannak meghamisított bizonyítékok, sőt voltak és vannak ilyenek bírósági eljárásokban is, ilyenekről még nem hallottál???... Mi neked a hiteles bizonyíték? Az, amit megtapasztalsz vagy az, amit egy kutatóintézet papíron az orrod alá dug?...
Azt hiszem, én eddig több lehetséges bizonyítékot mutattam be a fórum első bejegyzése óta, mint ti "támadók" együttvéve!...
Az emberi érzékek is észlelhetnek valamit, ami káros, nem kell ahhoz kémcsöves vizsgálat, nem gondolod?

kérdező

#118

2013-12-08 12:05

Egy felhő tanulmány 1957-ből, van benne csíkhúzó repülő is

https://www.metabunk.org/files/1957-Cloud-study-a-pictorial-guide-OCR.pdf
kérdező

#119

2013-12-08 12:42

És még a légiirányítást is lehet hallgatni:

http://www.liveatc.net/

Budapesti közelkörzeti írányító 
http://www.pilotshop.hu/

tf3868

#120

2013-12-08 14:04

Az emberi érzékek is észlelhetnek valamit, ami káros, nem kell ahhoz kémcsöves vizsgálat, nem gondolod?
Kémcsöves vizsgálat? Na azzal piszok sokat tudnál kimutatni! Gratulálok értesz a kémiához!
Téged jól átfognak cseszni haver!!! :)
tf3868

#121

2013-12-08 14:08

Egyébként tudományos részről is vannak meghamisított bizonyítékok, sőt voltak és vannak ilyenek bírósági eljárásokban is, ilyenekről még nem hallottál???... Mi neked a hiteles bizonyíték? Az, amit megtapasztalsz vagy az, amit egy kutatóintézet papíron az orrod alá dug?...
Azén szememben hitelesebb főleg ha tudom melyik intézet és ki volt az analitikus! És ha még az illetőt személyesen is ismerem akkor az már hitelesebb, nálad ezerszer!
Amúgy nem csak kutatóintézetek és állami laboratóriumok vannak hanem magánkézben lévő semleges intézmények is! ha csak úgy beviszel egy mintát sosem kérdezik, hogy honnan van és miért kéred a vizsgálatát, csak fizesd ki!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 19:25


Chem Trailor

#123 Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-08 19:25

#76: CrazyKiller - Re: Chemtrail-Contrail

Ne haragudj de itt a józan ész szétteszik a kezét. Nem személyeskedtem, viszonylag érthetően leírtam a kondenzcsík fizikáját, ezt te annyival nyugtázod, hogy ,,tiszta szégyen" és linkelsz egy német nyelvű videót. Nyilván én vagyok a degenerált, hogy nem érzek szégyent az írásom miatt. Ha érdemi vitát indítanál amiben észérvekkel megcáfolod amit írtam akkor szívesen olvasom a véleményed kultúráltan kifejtve. Értékelném, hogyha kifejtenéd, hogy miért nem vág össze a németek fizikájával amit írtam linkelgetés helyett, én is linkelgethetnék, de az olyan mintha belekiabálnék a kéménybe.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 19:41


Chem Trailor

#125 Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-08 19:46

#77: Gábor Oberle - Re: Chemtrail-Contrail

Személy szerint örülök, mert a hsz-eid alapján érdemi vitára hajlandó és kommunikatív embernek tűnsz és sok helyen olvastam már a témával kapcsolatban, de nyelvtanilag párbeszédnek tekinthető valamit nem sikerült még lebonyolítanom, mert bármit írtam oldalakon keresztül kifejtve, a fölötted hozzászólóhoz hasonlót kaptam vagy az általam elmondott görcsös tagadásával reagáltak. Én nem sajnáltam az időt, hogy leírjam az első, kissé terjedelmesebbre sikerült hozzászólásom, ezért légy szíves ne linkekkel hanem érvekkel megcáfolni amit írtam vagy bizonyítékkal hozzájárulni az ismereteim szélesítéséhez. Amit 3. pontnak linkeltél az egy összetettebb téma mint gondolnád. Egy repülőgép radarjele nem csak a szerkezeti felépítésétől függ. Fordulóban, vagy nyitott bombatérajtóval/futóművel/kiengedett chemtrailfejlesztővel/légiutántöltővel sokszorosára növekszik a radarjel, mert a felület ami a radar által kisugárzott hullámokat visszaveri megnő. Ezt igyekeznek különböző elnyelő vagy szétszóró bevonatokkal és technológiákkal csökkenteni valamit a fémek helyett a kompozit technológiák és a jelszóródást segítő formák alkalmazásával. Jelenlegi ismereteim szerint a B2 bombázónak a legkisebb a radarkeresztmetszete a hadrendben lévő gépek között, de ez igen drága és hatalmas kompromisszumok árán érték el, nehéz manőverezhetőség, drága gyártás technológiák, speciális üzemeltetés és hangsebesség alatti repülési sebesség. Az ezzel járó előnyöket leginkább a föld által a radar elől ,,árnyékolt" helyekkel és magasságtartományokkal(néhány méterre a talajtól) kombinálva lehet eredményesen kihasználni tehát egyenesen bepermetezne az ablakon, de magasan még mindig nem túl előnyös. A radarészlelhetőséget nem szükséges misztikus dolognak tartani, egy vitorlázógépet is simán lát a radar, ekkor mondja a radarkezelő, hogy egy elsődleges jelet lát, ha működik a transzponder(válaszjeladó) a gépen akkor ehhez egy másodlagos jel is társul magasságadattal például. A link alapján gondolom az aktív radarvédelmet szeretted volna felhozni. Ha egy repülőgép Magyarország felett bekapcsolna egy radarzavarót vagy a kommunikációs csatornákat zavarná akkor 5 percen belül egész Európa vadászgépei harckészültségben vagy levegőben lennének. Egy ilyet eszetlenség lenne megkockáztatni.
Szívesen várom válaszod!