Tiltakozás a kutyák számára mindenhol kötelező póráz ellen

Quoted post

Goldi

#279 Re

2013-12-02 19:52

Debrecenben sehol sem lehet elengedni a kutyákat és egy darab kutyafuttató sincs. Szigorúan büntetnek nem kis összegekre. Legjobban azon vagyok meglepődve, hogy az emberek nem fognak össze. Mindenkinek jár itt a szája, hogy mit képzel a város és a kormány magáról, de amikor meg lépni kellene, akkor mindenki bőszen hallgat. Létrehoztam egy facebook-os csoportot a debreceni kutyásoknak, akik szeretnék, ha a kutyának biztosítani tudnák a mozgásigény kielégítését, de alig vagyunk benne, mert az is borzasztóan nehéz, hogy a "megosztom" gombra kattintsanak. Lehet, hogy én vagyok nagyon naiv, de én még mindig hiszem, hogy ha sokan összefogunk és lépünk (nem tűrjük csendben, hogy bármit megtegyenek), akkor talán lesz eredménye. Hajrá, írjuk minél többen alá!!! Egyébként meg nem igazán tartom jó megoldásnak a vizsgát, mert valószínűleg a felkészülés is és a vizsga is drága lesz, amit nem mindenki engedhet meg magának. Ha választanom kellene, hogy a kutyáimra, vagy a vizsgára költsem a pénzemet, akkor nyilván a kutyáimat választanám. Másrészről meg maga a vizsga felépítése is furcsa nekem. A legtöbb kutyás nem a 4 sávos út mellett szeretné a kutyáját elengedni, hanem egy parkban, akkor miért útra vannak specializálva a feladatok?

Válaszok

Gruzmonguz

#284 Re: Re

2013-12-03 19:48:07

#279: Goldi - Re

Kedves Goldi,

(nekem is az van) hol érhető el a facebook-csoport?