Tiltakozz Zircre, a Bakony szívébe tervezett óriás-kőbánya ellen!

Quoted post

Koós Gábor

#62 Minden aláírásra szükség van, minél nagyobb nyilvánosságra van szükség!

2013-11-29 07:07

Fontos kiegészítés két héttel a fenti petíció kibocsájtása után:

A sajtóban olyan hírek jelentek meg, amelyek szerint a helyi döntéshozók november 25-ei döntése alapján véglegessé vált, hogy Zircen nem nyílik kőbánya.

Ez nem így van. Ez a döntés nem jelent végleges elkötelezettséget, bármikor az ellenkezőjére változhat. A tervezett kőbánya környezet- és természetvédelmi engedélyeztetése jelenleg is zajlik. A petíció tehát semmit nem vesztett aktualitásából.

Minden újabb aláíró, minden újsághír, blogbejegyzés támogatást jelent! Kapjon a közös ügyünk minél nagyobb nyilvánosságot!

Koós Gábor, a petíció szerzője

Válaszok


Vendég

#63 Re: Minden aláírásra szükség van, minél nagyobb nyilvánosságra van szükség!

2013-11-29 11:25:18

#62: Koós Gábor - Minden aláírásra szükség van, minél nagyobb nyilvánosságra van szükség!

Tisztelt Koós Úr!

#32-es hozzászólásábsn felajánlotta a nyilvános információk elküldését azoknak, akik a "Lépjen kapcsolatba a petíció szerzőjével" linkre kattintva megadják e-mail címüket.

Én ezt megtettem aznap - 11.15-én -, de azóta sem érkeztek meg öntől a dokumentumok. Mi lehet ennek az oka?

 

 

www.abakony.hu

#64 Re: Minden aláírásra szükség van, minél nagyobb nyilvánosságra van szükség!

2013-11-30 21:47:45

#62: Koós Gábor - Minden aláírásra szükség van, minél nagyobb nyilvánosságra van szükség!

Kőbánya: igen vagy nem

Személyes véleményem a Zircre tervezett kőbánya ügyében. Többen a szememre vetették, miért nem írok a kőbányáról. Nagyon sokat foglalkoztam ezzel a kérdéssel, csak nem nyilvánosan, hanem a háttérben próbáltam minden információt megszerezni, beszélni minden illetékessel, és összegyűjteni az összes fellelhető anyagot, ami a témához kapcsolódik. Még most sincs itt az ideje ezzel a kérdéssel foglalkozni, de szeretném kielégíteni az érdeklődők kíváncsiságát. Folyt: www.abakony.hu/kobanya_1