deviza alapú csalás ellen

Quoted post


Vendég

#34

2013-10-27 22:19

Menyus! Az első mondatban zavar van."Én XY fordulok Önhöz, mint a nemzetközi bankszektor becsapott, félrevezetett képviselőjéhez" -így nem jó. Én vagyok a becsapott, félrevezetett polgár, aki az elnök úrhoz fordul. Nem ő van becsapva..."Én, mint a becsapott, félrevezetett emberek képviselője, fordulok...

A levél szerintem jó, amennyire én meg tudom ítélni. Elég rafinált.- Ők a sajtó, TV-csatornák elérésében biztos, hogy nem nyújtanak segítséget, de legalább megijednek, legalábbis remélhetőleg ...A magyar ügyészség jellemzése nekem nagyon tetszik...

Ügyelni kell, hogy az idegen nyelvre fordítás, gépelés, levélforma, titulusok, a formai külsőségek kifogástalanok legyenek! Morvai Krisztina is adhat praktikus tanácsokat, mit, hogyan kell ilyen "nagyságokkal" intézni, hogy megfelelő arculata legyen a dolgoknak. A forma nagyon fontos az ilyen "nagyságok" megközelítésekor.

Nagyon tetszett az egész riport! Az egyetlen büntetőper szisztémája ragyogó!! - T. Riporter Úr esetében, minden megfogalmazásnak bizakodó, sikeres kicsengést javasolok: Nem "sikerülnie kellene" hanem "így lesz!"... Nem adnék támadási felületet a bankoknak: a másik fél /a kölcsönfelvevők/ legalább olyan hibásak... NEM! Ha igen, akkor is tagadjuk...

Én nem vagyok adós, de ezt rettentő fontos nemzeti ügynek tekintem. Nagyon szorítok!

Isten legyen Áldással munkájukon, értünk!
Csókásy Éva, Szeged

Válaszok

Útkereső

#38

2013-10-28 06:31:51

#34: -  

 Én jónak érzem.

Úgy vélem azzal, hogy Menyus feltételezve azt, hogy a nemzetközi bankszektor vezetői is át vannak verve a jóhiszeműségünket hangsúlyozta. Így kimenthetik magukat- egérút- és intézkedhetnek nyugodt felső testtartással mint jóhiszemű és igazságos, becsületes felsővezetők.!