deviza alapú csalás ellen


Vendég

/ #34

2013-10-27 22:19

Menyus! Az első mondatban zavar van."Én XY fordulok Önhöz, mint a nemzetközi bankszektor becsapott, félrevezetett képviselőjéhez" -így nem jó. Én vagyok a becsapott, félrevezetett polgár, aki az elnök úrhoz fordul. Nem ő van becsapva..."Én, mint a becsapott, félrevezetett emberek képviselője, fordulok...

A levél szerintem jó, amennyire én meg tudom ítélni. Elég rafinált.- Ők a sajtó, TV-csatornák elérésében biztos, hogy nem nyújtanak segítséget, de legalább megijednek, legalábbis remélhetőleg ...A magyar ügyészség jellemzése nekem nagyon tetszik...

Ügyelni kell, hogy az idegen nyelvre fordítás, gépelés, levélforma, titulusok, a formai külsőségek kifogástalanok legyenek! Morvai Krisztina is adhat praktikus tanácsokat, mit, hogyan kell ilyen "nagyságokkal" intézni, hogy megfelelő arculata legyen a dolgoknak. A forma nagyon fontos az ilyen "nagyságok" megközelítésekor.

Nagyon tetszett az egész riport! Az egyetlen büntetőper szisztémája ragyogó!! - T. Riporter Úr esetében, minden megfogalmazásnak bizakodó, sikeres kicsengést javasolok: Nem "sikerülnie kellene" hanem "így lesz!"... Nem adnék támadási felületet a bankoknak: a másik fél /a kölcsönfelvevők/ legalább olyan hibásak... NEM! Ha igen, akkor is tagadjuk...

Én nem vagyok adós, de ezt rettentő fontos nemzeti ügynek tekintem. Nagyon szorítok!

Isten legyen Áldással munkájukon, értünk!
Csókásy Éva, Szeged