ONLINE PETICÍÓ A DEÁK TÉRI FÁK ÉS ZÖLDFELÜLETEK MEGMENTÉSÉÉRT!

Quoted post

András Visnyovszki
A petíció szerzője

#3 Re: Hiányos ...

2011-04-22 02:02

#1: CAS - Hiányos ...

Igen, köszönjük, teljesen jogos az észrevétel, máris pótoltuk a kapcsolódó cikk webcímének feltüntetését a szövegben, ahol a látványtervek is megtekinthetők!

Válaszok


Anonymous

#6 Re: Re: Hiányos ...

2011-04-22 23:57:17

#3: András Visnyovszki - Re: Hiányos ...

Köszönet a gyors hiánypótlásért! Így módom nyílt, a körülmények jobb, és részletesebb megismerésére. Már csak azért is mivel az utóbb csatolt link, az ügyhöz nem kellő mélységgel és részletességgel készült cikket tartalmazó oldalra mutat, - saját kíváncsiságom, és érdeklődésem kielégítésére - kutatómunkába kezdtem, és a http://epiteszforum.hu/node/13284 oldalra akadtam. Az itt található információ elegendő választ adott részemre. Meggyőződhettem arról, hogy jelen petíció tárgyát és célját tekintve, a pályázaton nyertes tervezői munka körültekintően és a városrészt lakó, használó polgárok érdekeire is tekintettel készült el. Tudva azt, hogy a - már megszokott - környezetünk megbolygatása, megváltoztatása és egy - még számomra is - ismeretlen majdani környezeti kialakítás bizonytalansága, többnyire ellenállásba ütközik, úgy gondolom, hogy jelen esetben egyrészt a jelenlegihez képest tervezett többszörös zöldfelület [Károly körúton a Deák térig], másrészt a Deák tér mint forgalmi központ és eltérő építészeti korok találkozási pontja, ténylegesen igényli a szakmai igényességgel történő - a funkcionális és eltérő épitészteti stílusok harmonizálást célzó - átalakítást. Összességében a magam részéről elfogadhatónak tartom, a tervezett változtatásokat azzal együtt, hogy megértem és tiszteletben tartom a peticót, meggyőződésük és átgondolt véleményük kinyilvánításaként aláírásukkal támogató polgárok ellentétes állásfoglalását.