Kedvenc könyvsorozataink folytatásáért!

Quoted post

Gatto Negro

#30

2013-07-29 21:36

Bocsi! Igazad van. De nem csak az Ulpius ilyen................(ide mindenki olyan jelzőt gondol, amilyet akar). Az Alexandrán kívül a Fumax és az Agave is követi a trendet. A Fumax a mangáit hagyta félbe, az Agave Richelle Mead könyveit. A válság egy dolog...De nekem akkor is van egy olyan határozott érzésem, hogy mindent a válsággal sem lehet indokolni, viszont az olvasókat masszívan hülyének nézik. A másik furcsaság a reklámok körül van. Én úgy vettem észre (de javíts ki, ha tévedek), hogy az utóbbi időben a paranormális-romantikus könyvek valahogy kevesebb reklámot kapnak, mint más műfajok. Ugyanakkor más könyvek (most éppen ez a Szepesi Niki), komoly reklámhadjárattal vannak az emberek arcába tolva. Fura dolgok ezek...

Válaszok

Eszter Rab
A petíció szerzője

#32 Re:

2013-07-30 08:06:56

#30: Gatto Negro -

Tudom sajnos, hogy nem csak az Ulpius ilyen. :( Az Agave pont a napokban adott ki ezzel kapcsolatban egy "közleményt", hogy mért nem folytatnak sorozatokat. És jól látod, ezek teljesen háttérbe szorultak, mert kell az újdonság, meg a sok Szepesi Niki féle könyv, pont ezért kezdtük el az aláírás gyűjtést, hogy lássák sokan vagyunk még akik várják a régebbi könyveket, nem csak az újakat. Én nem is tudom ki veszi azokat. :/

Bojána

#40 Re:

2013-08-17 15:03:13

#30: Gatto Negro -

Én is észrevettem, hogy a paranormális-romantikus könyveket nem is reklámozzák. Ha az ember nem bukkan rá magától, vagy valaki nem ismerteti vele, akkor nem is tudja, hogy van. Ha egy kicsit is költenének reklámokra,, komolyan mondom Ward könyveit vinnék mint a cukrot. Most is viszik,ez nem kétség, vagyis inkább vinnék, mert én lassan se az Alexandrába, se a Libribe nem kapok. Szerencsémre eddig hiánytalan a sorozatom, de mondjuk a Lara Adrien könyveimről ez nem mondható el. Kicsivel többet fektetnének bele, és megérné nekik. DE úgy látszik az úszónő könyve fontosabb. És ez asszem elmondható, hogy szégyen.

X

#43 Re:

2013-09-01 08:24:53

#30: Gatto Negro -

Bánom is én... Adják ki azokat a vackokat, ha azon nyernek, de akkor ha ennyit keresnek rajta akkor simán beleférne, h a minimális darabszámmal kiadják a kevesebb nyereséget hozó könyveket. Már lassan kezdem unni, hogy ugyanazokat a sorozatokat (a meglévő részeket) olvasom mindig elölről tizedszer mert nincs más.