Védjuk meg a grepolisos Mundér becsületét

Quoted post

max

#5

2013-06-25 23:44

Sziasztok,

Mai eset: Világ: Pí
Előzmények:
A lényeg:
a xi világban volt egy szövetség: Triumvirátus néven, ők csinálták ezt, hogy ahogy belázítottuk a várost, ők is belázították, és mielőtt a gyarmink beért , ők maguk elfoglalták a szövetségből(remélem érthetően írtam le), így a 8-10-12 órás gyarmik mehettek haza, és így nem tudtuk a városaikat elfoglalni, ez már a csodaszigeten lévő városok voltak, aminek elvesztése a csoda összedőléséhez vezetett volna, és a játékot nem tudták volna megnyerni.
Megtették 3x.
Írtunk a supportnak- azaz a 7/a nak- ők nem találtak ebben semmi kivetni valót.
Ezt alkalmazták most velünk szemben.
Tudom nem szabályellenes, bár necces, de GUSZTUSTALAN, UNFAIR.

Mai nap: A gyarmim beérkezése elött, valahogy sikerült foglalnia a saját csapatból valakinek elöttem, ugyanaz mint a xi-n.
Úgy hogy aki foglalt sikerült aznapra 634 hp-t csinálnia, írtam is neki, hogy szép volt gratulálok.
Mert a supportnak, az volt a véleménye, hogy nem történt átadás- az szabálytalan lenne-, hanem tényleg volt harc!!!!
Ő megjegyezte, hogy ebben semmi sincs, Ő előbb lázított, így foglalt is.
Csak az éjjeli kémjelentésben szereplő csapatok előkerültek 18.45kor, akkor kit is csapott ki akkor?kértem a jelentést, azóta se küldte, és nem is fogja, mert nem lesz, ami az igazát bizonyítaná.
Mindenki tudja a 7/a a support csapat, kérdem én, mennyire etikus ez??
a többi támadásaink, elött egy percel üres, és 1x csak bent lett 916 biri, aki játsza ezt a játékot, az nagyjából tudja mire gondolok :), egy percre ki időzít ennyit? és nem sokkal utána üres.
Úgy néz ki tovább megyünk ebben a kérdésben, más fórumot keresünk.
Megpróbáljuk a németet, bár nagy reményt nem fűzök hozzá, utána mehet a média, szeretik.
Remélem nem volt nagyon kesze-kusza.

üdv Max a nyugodt(már)

Válaszok

Főmaci

#7 Re:

2013-06-26 00:32:44

#5: max -  

 

 

#6

2013-06-26 01:59

NEKEM is úton van két levelem németekhez max baggi te MEDVÉS voltál velem a műn emlékezned kell amikor 32 emberemet zárolták és csoda szigetről töröltek játékosokat indok nélkül!
CSALNAK!!! LEIRTAM az elején , de most beletrafáltak a közepébe hogy főbabát és engem
zároltak koholmányokkal .............ez most egy kicsitt nagyobb buli lesz ...remélem itt mindenki elmondja az eddigi visszaéléséket és mivel ez a fórum másolható meg fogjuk osztani a Tisztelt német anyacéggel ,hogy lássák végre mi folyik itt!!

safranek24

#11 Re:

2013-06-26 08:39:28

#5: max -

Max!

Nem tudom ki vagy Xi-n, de amit írsz nem igaz.

Esetleg egy belső foglalásunkra röppentetek rá (az is csak a csodák elkészülte után lehetséges), és lekéstetek róla :-/

Én Safranek24 vagyok a Xi-s Triumvirátusból, ott írhatsz nekem privit, és ha elküldöd az állításodat igazoló jelentéseket (bár nyilván nincsennek), 10 várost adok neked (harc nélkül, mert az sem szabálytalan)

 

Az aktuális témáról.

Főbaba és Főmaci, ha nem használtok közös ip-t, nyilvánvalóan nem lehet bizonyítani a multit még:


-a belépések időtartamát,a részvételek módját,jelentőségét, összevetve sem.

Ha közös ip-t használtok akkor már tényleg megalapozott lenne a gyanú, de mivel egyikőtök pesti a másik gödöllői, nyilván nem közös az ip-tek.


Vendég

#47 Re:

2013-07-02 18:36:20

#5: max -

ezt a módszert a Leviathan-tól tanulták....