Védjuk meg a grepolisos Mundér becsületét

max

/ #5

2013-06-25 23:44

Sziasztok,

Mai eset: Világ: Pí
Előzmények:
A lényeg:
a xi világban volt egy szövetség: Triumvirátus néven, ők csinálták ezt, hogy ahogy belázítottuk a várost, ők is belázították, és mielőtt a gyarmink beért , ők maguk elfoglalták a szövetségből(remélem érthetően írtam le), így a 8-10-12 órás gyarmik mehettek haza, és így nem tudtuk a városaikat elfoglalni, ez már a csodaszigeten lévő városok voltak, aminek elvesztése a csoda összedőléséhez vezetett volna, és a játékot nem tudták volna megnyerni.
Megtették 3x.
Írtunk a supportnak- azaz a 7/a nak- ők nem találtak ebben semmi kivetni valót.
Ezt alkalmazták most velünk szemben.
Tudom nem szabályellenes, bár necces, de GUSZTUSTALAN, UNFAIR.

Mai nap: A gyarmim beérkezése elött, valahogy sikerült foglalnia a saját csapatból valakinek elöttem, ugyanaz mint a xi-n.
Úgy hogy aki foglalt sikerült aznapra 634 hp-t csinálnia, írtam is neki, hogy szép volt gratulálok.
Mert a supportnak, az volt a véleménye, hogy nem történt átadás- az szabálytalan lenne-, hanem tényleg volt harc!!!!
Ő megjegyezte, hogy ebben semmi sincs, Ő előbb lázított, így foglalt is.
Csak az éjjeli kémjelentésben szereplő csapatok előkerültek 18.45kor, akkor kit is csapott ki akkor?kértem a jelentést, azóta se küldte, és nem is fogja, mert nem lesz, ami az igazát bizonyítaná.
Mindenki tudja a 7/a a support csapat, kérdem én, mennyire etikus ez??
a többi támadásaink, elött egy percel üres, és 1x csak bent lett 916 biri, aki játsza ezt a játékot, az nagyjából tudja mire gondolok :), egy percre ki időzít ennyit? és nem sokkal utána üres.
Úgy néz ki tovább megyünk ebben a kérdésben, más fórumot keresünk.
Megpróbáljuk a németet, bár nagy reményt nem fűzök hozzá, utána mehet a média, szeretik.
Remélem nem volt nagyon kesze-kusza.

üdv Max a nyugodt(már)