Bocsánat kérés Izraeltől.

Quoted post

Földes Ferenc

#513 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 17:39

#511: Igazi magyar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Mondom rágörcsöltél a témára. Hiába bizonygatod! Neked semmid sem Magyar! (legfeljebb ha van egy Magyar Vizslád...na az Magyar) az meg már nem újdonság, hogy nem tanultál meg helyesen írni... az identitás szó egy "D"-vel írandó... :-) mars vissza a suliba!

Válaszok

Igazi magyar

#515 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 17:51:48

#513: Földes Ferenc - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Földtúrókám, mire vagy büszke, hogy az identitást le tudod írni helyesen?  Egy betűt elütöttem, azaz kétszer ütöttem le véletlenül, attól még nem te vagy a tanult ember. A tanáraid mást mondanának, ismerem a fajtádat. Ennyi a tudásod, hidd el, nekem sokkal több. Ez nem vitatéma, a primitív emberek sajátja. Vitázz magaddal egyedül.