Bocsánat kérés Izraeltől.

Quoted post

Magyar Klára

#209 Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 08:14

#208: Péter Rajnai - Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből 

 Kíváncsi vagyok, mit szólna, ha a nagymamájának 7 testvérét hurcoltak és öltek volna meg három különféle koncentrációs táborban? 11-en voltak dédnagymamámék testvérek, összesen 3-an élték túl a II.Vh-t. Csoda, hogy nem tolerálom a magyarkodókat? Mitől magyarabb az, akinek római katolikus a vallása, vagy esetleg református? A mi családunkban is megtalálható minden embertípusból. Nekem már nagyanyám is keresztény volt, anyám is, ezáltal én is az vagyok, de egyáltalán nem vagyok rá büszke, egyszerűen természetesnek veszem, rajtam kívülálló okok miatt így alakult. Igen kevés család mondhatja el magáról, hogy az ő családjában nincs egyetlen zsidó származású, vagy olyan ember, akinek az ereiben némi zsidó vér csörgedezik? Na és??? Tisztességes, becsületes ember legyen, a többi nem számít.

Válaszok

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#210 Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 08:17:34

#209: Magyar Klára - Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

ÁMEN!!! Kedves Klára! Isten áldja meg gazdagon!!!!


Vendég

#211 Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 09:48:05

#209: Magyar Klára - Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

Kedves Klára, Tisztelt Rajnai Péter!

 

Édesapámat 14 évesen vitték katonának, hadifogságba került, ezért ő világ életében megbélyegzett volt, holott mit tehetett Ő arról, ami volt?

Engem 1967 -ben megtaláltak, hogy köptem a szovjet hősök emléksírjánál!Akkor voltam 10 éves! Mit tehettem én akkor?

Apósom Édesapját recskre hurcolták, mondván kulák! Mit tehetett Ő?

A feleségem nem zsidó, csak az anyósom és az apósom! Mit tehet Ő róla! Mégsem Izraelt áldja!

Tőlünk ki kér bocsánatot? Magyarországtól ki kér bocsánatot?

Izrael nem egyenlő a zsidósággal! Izrael a cionizmussal egyenlő!

Ki kér bocsánatot a cioniznus több milló áldozatának hozzá tartozóitól?

Látja, ezért álságos a petíciója!

Lehet törölni a hozzá szólásomat, természetesen, joga van hozzá, de attól még az igazság igazság marad!

Attól még jóval több magyar ember veszett a magyarok leigázásának áldozatáúl, mint zsidó ember!

Én sajnálom a zsidó elhurcoltakat, megkínzottakat, meggyilkoltakat, de nem lehet a végtelenségig bocsánatot kérni és esdekelni, legfőképpen nem a cionizmus fellegvárát képviselő, a rabló háború kitervelőjétől, kirobbantójától, Izraeltől!

Egyszer túl fognak lőni a célon és bumerángá válikk a kezükben a sok holokausztozás!

Az Élet Menete a Magyar zsidó áldozatokról szól, nem Izraelről, mégis Izraeli zászlók alaltt és nem Magyar zászlók alatt vonulnak!

Egyszer - előbb, vagy utóbb, de inkább előbb - betelik a pohár! Ha figyelnék, egyre több nemzet bátorodik fel a végtelen zsidó ajvékolástól!

Nem félnek, hogy egyszer kicsordul a pohár?