Bocsánat kérés Izraeltől.


Vendég

/ #211 Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 09:48

#209: Magyar Klára - Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

Kedves Klára, Tisztelt Rajnai Péter!

 

Édesapámat 14 évesen vitték katonának, hadifogságba került, ezért ő világ életében megbélyegzett volt, holott mit tehetett Ő arról, ami volt?

Engem 1967 -ben megtaláltak, hogy köptem a szovjet hősök emléksírjánál!Akkor voltam 10 éves! Mit tehettem én akkor?

Apósom Édesapját recskre hurcolták, mondván kulák! Mit tehetett Ő?

A feleségem nem zsidó, csak az anyósom és az apósom! Mit tehet Ő róla! Mégsem Izraelt áldja!

Tőlünk ki kér bocsánatot? Magyarországtól ki kér bocsánatot?

Izrael nem egyenlő a zsidósággal! Izrael a cionizmussal egyenlő!

Ki kér bocsánatot a cioniznus több milló áldozatának hozzá tartozóitól?

Látja, ezért álságos a petíciója!

Lehet törölni a hozzá szólásomat, természetesen, joga van hozzá, de attól még az igazság igazság marad!

Attól még jóval több magyar ember veszett a magyarok leigázásának áldozatáúl, mint zsidó ember!

Én sajnálom a zsidó elhurcoltakat, megkínzottakat, meggyilkoltakat, de nem lehet a végtelenségig bocsánatot kérni és esdekelni, legfőképpen nem a cionizmus fellegvárát képviselő, a rabló háború kitervelőjétől, kirobbantójától, Izraeltől!

Egyszer túl fognak lőni a célon és bumerángá válikk a kezükben a sok holokausztozás!

Az Élet Menete a Magyar zsidó áldozatokról szól, nem Izraelről, mégis Izraeli zászlók alaltt és nem Magyar zászlók alatt vonulnak!

Egyszer - előbb, vagy utóbb, de inkább előbb - betelik a pohár! Ha figyelnék, egyre több nemzet bátorodik fel a végtelen zsidó ajvékolástól!

Nem félnek, hogy egyszer kicsordul a pohár?