Bocsánat kérés Izraeltől.

Quoted post


Vendég

#211 Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 09:48

#209: Magyar Klára - Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

Kedves Klára, Tisztelt Rajnai Péter!

 

Édesapámat 14 évesen vitték katonának, hadifogságba került, ezért ő világ életében megbélyegzett volt, holott mit tehetett Ő arról, ami volt?

Engem 1967 -ben megtaláltak, hogy köptem a szovjet hősök emléksírjánál!Akkor voltam 10 éves! Mit tehettem én akkor?

Apósom Édesapját recskre hurcolták, mondván kulák! Mit tehetett Ő?

A feleségem nem zsidó, csak az anyósom és az apósom! Mit tehet Ő róla! Mégsem Izraelt áldja!

Tőlünk ki kér bocsánatot? Magyarországtól ki kér bocsánatot?

Izrael nem egyenlő a zsidósággal! Izrael a cionizmussal egyenlő!

Ki kér bocsánatot a cioniznus több milló áldozatának hozzá tartozóitól?

Látja, ezért álságos a petíciója!

Lehet törölni a hozzá szólásomat, természetesen, joga van hozzá, de attól még az igazság igazság marad!

Attól még jóval több magyar ember veszett a magyarok leigázásának áldozatáúl, mint zsidó ember!

Én sajnálom a zsidó elhurcoltakat, megkínzottakat, meggyilkoltakat, de nem lehet a végtelenségig bocsánatot kérni és esdekelni, legfőképpen nem a cionizmus fellegvárát képviselő, a rabló háború kitervelőjétől, kirobbantójától, Izraeltől!

Egyszer túl fognak lőni a célon és bumerángá válikk a kezükben a sok holokausztozás!

Az Élet Menete a Magyar zsidó áldozatokról szól, nem Izraelről, mégis Izraeli zászlók alaltt és nem Magyar zászlók alatt vonulnak!

Egyszer - előbb, vagy utóbb, de inkább előbb - betelik a pohár! Ha figyelnék, egyre több nemzet bátorodik fel a végtelen zsidó ajvékolástól!

Nem félnek, hogy egyszer kicsordul a pohár?

Válaszok

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#212 Re: Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 11:34:01

#211: - Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

Kedves Vendég!

Nálam már kicsordult a pohár! Elegem lett a sok antiszemitából! Elegem lett a sok antiszemita "keresztény"-ből akik "Isten áldjon"-t köszönve gyűlölik a zsidóságot! Elegem lett a sok "nagy magyar"-ból akik elég ostobák ahoz hogy nem fogják fel, hogy itt Magyarországon akik letettek az asztalra valamit azoknak a többsége zsidó származású volt!! Mire verik a Magyarok a mellüket??? (kérdem én aki szintén Magyar vagyok!) A honfoglaláskor mint egy portyázó nép jöttünk ide. Sajnos ez a hírünk máig megmaradt... nem véletlen a kiírás magyarul némely külföldi országban, hogy "Magyar Ne Lopj!".....Egyébként ha ott lett volna az Élet Menetén akkor látta volna, hogy az emberek kezében Magyar, Izraeli és Svájci zászló volt! Izrael egyenlő a Zsidósággal... akár mennyire fájó is ezt tudomásul venni.

És a válaszom a kérdésre: NEM FÉLÜNK! Féljenek azok akik tönkreteszik az országunkat és annak jó hírnevét!

Magyar Klára

#213 Re: Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 12:08:35

#211: - Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből 

Nem félek, kedves Vendég! Olyannyira nem, hogy a nevem is vállaltam Önnel ellentétben. Engem úgy neveltek, hogy a viselkedésem ne váltson ki senkiből ellenérzéseket, szeressek mindenkit, aki hozzám hasonlóan tisztességes életet él. Én ma is e szerint élek, nincs problémám senkivel, aki becsületesen él. Nem köptem soha le egyetlen település szovjet hősi emlékművét, hiszen azok a szerencsétlen elesett katonák sem önszántukból mentek a háborúba. Olvastunk róla eleget, hogy mi járt a parancsmegtagadásért.

Minél többször olvasom el egyáltalán nem kedves sorait, annál inkább meg vagyok róla győződve, hogy Ön beteg ember. Ezt a betegséget üldözési mániának hívják. Keresse fel a lakóhelyéhez tartozó pszichiátriai szakrendelést, hátha tudnak Önnek segíteni.

Fel a fejjel.