Bocsánat kérés Izraeltől.

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Bocsánat kérés Izraeltől. petíció automatikusan generált fórumtémája

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-22 16:04


Minerva

#202 Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-22 19:23

A mai magyar generációnak semmi köze a holokauszthoz, és semmilyen más tömeggyilkossághoz, amelyet a II. világháború alatt, vagy annak befejezése óta elkövettek.

Visszautasítanak minden olyan kísérletet, amikor bármilyen történelmi, erkölcsi, vagy anyagi felelősségüket akarja bárki megállapítani.

Ennek az ámokfutásnak is véget kell vetni - vélik.

Az egyetemisták és a gimnazisták között a napokban végzett felmérés szerint a válaszolók 82 %-ka, az idősebb korosztály 74 %-a gondolta ezt így.
Swarc

#203 Ne gyűlölködj

2013-04-22 19:34

Én úgy látom, hogy a magyar történelemben van egy helyére nem tett s a mai napig nem a helyén és korrektül kezelt időszak.

Volt egy vérgőzös időszak, amikor a német nácik által odatett, örmény gyökerű Szálasi Ferenc, akit a magyar nemzet soha el nem ismert vezetőjeként, s a nemzet felhatalmazása nélkül esküt tett a Szent Koronára, bitorolta az Árpádsávos zászló színeire hasonlító rongydarabot, majd borzalmas s soha nem felejthető - szerencsére rövid idejű - ámokfutásba kezdett a nemzet s tagjai ellen.

Úgy látom, hogy ettől kezdve a Magyarországon élő zsidók egy része neveltetésük okán az egész magyar nemzetet – leszármazóiként - a Szálasi féle rezsimmel azonosítja, ezért veszik maguknak azt a bátorságot, hogy büntetlenül, permanensen és gyűlölködve leantiszemitázzák, lerasszistázzák, lefasiztázzák és lenácizzákk az egész magyar nemzetet.

Ez is egy szélsőséges nézet, amely ellen ugyanúgy fel kell lépni, mint az ezzel szembenállóval.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-22 19:41


Anonima

#205 Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-22 20:00

#202: Minerva - Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

A kísérlet pedig nem fog sikerülni...hiába is erőltetik...és erőltetik, minden nap a holokauszt ünnepségekkel, erőltetik csak erőltetik...NEM FOG SIKERÜLNI!!  A MAGYAROKKAL NEM FOG SIKERÜLNI!!!

Egyetlen oka van: a NEMZET NEM BŰNÖS!!!

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#206 Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 06:20

#202: Minerva - Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

Sajnos nagyon rossz a felfogásod és rossz nézeteket vallasz.... Biztos vagyok benne, hogy ha a te nagyapádat, vagy szüleidet vitték volna el a vagonokban, és velük tették volna azokat a borzalmas dolgokat akkor joggal elvárnád, hogy ezekért a cselekedetekért valaki vállalja a felelősséget és kérjen bocsánatot tőled Ha nem így gondolod akkor te nem szereted a családodat. (vagy semleges számodra, hogy mi történik velük) A felmérés eredménye, ha igaz... akkor az is azt mutatja, hogy sajnos ma Magyarországon egyre nő az antiszemitizmus.... sajnos.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-23 06:28


Péter Rajnai
A petíció szerzője

#208 Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 06:30

#205: Anonima - Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

Na ez a hozzászólás egy erőtlen nyafogás volt....Bírom mikor valaki a tényekkel szemben megy és hajtogatja a saját ostoba véleményét. "nem fog sikerülni... nem...a Magyarokkal...nem...hüp-hüp" Ne sírj! Sikerülni fog! A Magyarokkal biztosan! Tudod miért? Mert a Magyar emberek többsége jóérzésű, jó szándékú és lelkiismeretes. Nem úgy mint az a pár száz főt számláló ostoba, idióta antimagyar kisebbség akik még a Holokausztot is és az ezért való felelösséget is tagadják..

Magyar Klára

#209 Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 08:14

#208: Péter Rajnai - Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből 

 Kíváncsi vagyok, mit szólna, ha a nagymamájának 7 testvérét hurcoltak és öltek volna meg három különféle koncentrációs táborban? 11-en voltak dédnagymamámék testvérek, összesen 3-an élték túl a II.Vh-t. Csoda, hogy nem tolerálom a magyarkodókat? Mitől magyarabb az, akinek római katolikus a vallása, vagy esetleg református? A mi családunkban is megtalálható minden embertípusból. Nekem már nagyanyám is keresztény volt, anyám is, ezáltal én is az vagyok, de egyáltalán nem vagyok rá büszke, egyszerűen természetesnek veszem, rajtam kívülálló okok miatt így alakult. Igen kevés család mondhatja el magáról, hogy az ő családjában nincs egyetlen zsidó származású, vagy olyan ember, akinek az ereiben némi zsidó vér csörgedezik? Na és??? Tisztességes, becsületes ember legyen, a többi nem számít.

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#210 Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 08:17

#209: Magyar Klára - Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

ÁMEN!!! Kedves Klára! Isten áldja meg gazdagon!!!!


Vendég

#211 Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 09:48

#209: Magyar Klára - Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

Kedves Klára, Tisztelt Rajnai Péter!

 

Édesapámat 14 évesen vitték katonának, hadifogságba került, ezért ő világ életében megbélyegzett volt, holott mit tehetett Ő arról, ami volt?

Engem 1967 -ben megtaláltak, hogy köptem a szovjet hősök emléksírjánál!Akkor voltam 10 éves! Mit tehettem én akkor?

Apósom Édesapját recskre hurcolták, mondván kulák! Mit tehetett Ő?

A feleségem nem zsidó, csak az anyósom és az apósom! Mit tehet Ő róla! Mégsem Izraelt áldja!

Tőlünk ki kér bocsánatot? Magyarországtól ki kér bocsánatot?

Izrael nem egyenlő a zsidósággal! Izrael a cionizmussal egyenlő!

Ki kér bocsánatot a cioniznus több milló áldozatának hozzá tartozóitól?

Látja, ezért álságos a petíciója!

Lehet törölni a hozzá szólásomat, természetesen, joga van hozzá, de attól még az igazság igazság marad!

Attól még jóval több magyar ember veszett a magyarok leigázásának áldozatáúl, mint zsidó ember!

Én sajnálom a zsidó elhurcoltakat, megkínzottakat, meggyilkoltakat, de nem lehet a végtelenségig bocsánatot kérni és esdekelni, legfőképpen nem a cionizmus fellegvárát képviselő, a rabló háború kitervelőjétől, kirobbantójától, Izraeltől!

Egyszer túl fognak lőni a célon és bumerángá válikk a kezükben a sok holokausztozás!

Az Élet Menete a Magyar zsidó áldozatokról szól, nem Izraelről, mégis Izraeli zászlók alaltt és nem Magyar zászlók alatt vonulnak!

Egyszer - előbb, vagy utóbb, de inkább előbb - betelik a pohár! Ha figyelnék, egyre több nemzet bátorodik fel a végtelen zsidó ajvékolástól!

Nem félnek, hogy egyszer kicsordul a pohár?

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#212 Re: Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 11:34

#211: - Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

Kedves Vendég!

Nálam már kicsordult a pohár! Elegem lett a sok antiszemitából! Elegem lett a sok antiszemita "keresztény"-ből akik "Isten áldjon"-t köszönve gyűlölik a zsidóságot! Elegem lett a sok "nagy magyar"-ból akik elég ostobák ahoz hogy nem fogják fel, hogy itt Magyarországon akik letettek az asztalra valamit azoknak a többsége zsidó származású volt!! Mire verik a Magyarok a mellüket??? (kérdem én aki szintén Magyar vagyok!) A honfoglaláskor mint egy portyázó nép jöttünk ide. Sajnos ez a hírünk máig megmaradt... nem véletlen a kiírás magyarul némely külföldi országban, hogy "Magyar Ne Lopj!".....Egyébként ha ott lett volna az Élet Menetén akkor látta volna, hogy az emberek kezében Magyar, Izraeli és Svájci zászló volt! Izrael egyenlő a Zsidósággal... akár mennyire fájó is ezt tudomásul venni.

És a válaszom a kérdésre: NEM FÉLÜNK! Féljenek azok akik tönkreteszik az országunkat és annak jó hírnevét!

Magyar Klára

#213 Re: Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 12:08

#211: - Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből 

Nem félek, kedves Vendég! Olyannyira nem, hogy a nevem is vállaltam Önnel ellentétben. Engem úgy neveltek, hogy a viselkedésem ne váltson ki senkiből ellenérzéseket, szeressek mindenkit, aki hozzám hasonlóan tisztességes életet él. Én ma is e szerint élek, nincs problémám senkivel, aki becsületesen él. Nem köptem soha le egyetlen település szovjet hősi emlékművét, hiszen azok a szerencsétlen elesett katonák sem önszántukból mentek a háborúba. Olvastunk róla eleget, hogy mi járt a parancsmegtagadásért.

Minél többször olvasom el egyáltalán nem kedves sorait, annál inkább meg vagyok róla győződve, hogy Ön beteg ember. Ezt a betegséget üldözési mániának hívják. Keresse fel a lakóhelyéhez tartozó pszichiátriai szakrendelést, hátha tudnak Önnek segíteni.

Fel a fejjel.

Magyar Klára

#214 Re: Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 12:09

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-23 12:25


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-23 12:49


?

#217 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 13:36

#216: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből 

 "Kedves" Vendég!

Ezzel a hozzászólással mit akartál elérni? Azt biztos nem érted el, hogy bárki is kultúrlénynek gondoljon.

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#218 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 14:06

Magyar Klára

#219 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Töröld ki a gyűlöletet a szívedből

2013-04-23 14:17

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-23 14:19


Anima

#221

2013-04-23 15:45

Hagyjál már bennünket békén Rajnai Péter! Te a gyűlöletből táplálkozol.Ennyire éhes vagy?

Vendég

#222 Re:

2013-04-23 16:06

#221: Anima -

A rajnai péter kisbetűvel írandó,nem személy hanem tárgy.

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#223 Re:

2013-04-23 16:31

#221: Anima -

Na erről van szó... ti buta antiszemita kisebbség akik még a neveteket sem meritek vállalni...csak gyűlölködni tudtok...ennyire telik tőletek...

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#224 Re: Re:

2013-04-23 16:35

#222: - Re:

Látod te ostoba vendég.... ha legalább a nyolc általánost kijártad volna akkor most nem írtál volna ekkora baromságot..... de hát vannak akiknek az is megerőltető.... legalább tartanád magadban, hogy ne ismered a Magyar helyesírást.... ja...nem vagy Magyar... így már értem... akkor is illik, ha már leírsz valamit akkor helyesen írni...csak a miheztartás végett...

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-23 16:39