Bocsánat kérés Izraeltől.

Quoted post

MAGYAR

#160 ez már sok

2013-04-17 17:46

nem kis pofa kell ehhez a petícióhoz. a Magyaroktól ki kér bocsánatot 60 évnyi kizsákmányolás után? ez még ma is folyik...
ez itt nem Izrael. majd ha a zsidók kérnek bocsánatot a Palesztinoktól, akkor még átgondolom, egyébként soha az életben nem fogom megtenni. mégis mi jogon kéne nekem bocsánatot kérni bárkitől is? jelenleg az én országom van elfoglalás alatt. de egy biztos... nem hagyjuk!

Válaszok

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#167 Re: ez már sok

2013-04-18 06:25:20

#160: MAGYAR - ez már sok

Kedves Magyar!

Milyen elfoglalás alatt van ez az ország? Ne engedjen a kényszerképzeteinek! A petíciót, ha nem ért egyet akkor ne írja alá. Elég ha ezzel fejezi ki azt, hogy Önnek más a véleménye. De ide hülyeségeket leírni....az Önmagára nézve kellemetlen...ne hozza magát megalázó helyzetben...

Big Barracuda

#197 Re: ez már sok

2013-04-21 22:55:24

#160: MAGYAR - ez már sok

OFF!

"jelenleg az én országom van elfoglalás alatt. "

Na és mivel bizonyítod, hogy ez a te országod? Mert szerintem ez az én országom! Viszont tényleg megszállás alatt áll! A hozzád hasonló idióták akarják megszálni. Ráadásul ez nem elég nekik, az elcsatolt részeket is akarják. Kíváncsi lennék hogy mikor az én nyelvemet a román katonák ki akarták vágni, mert annak ellenére hogy tilos volt a katonáknak még egymás között is magyarul beszélni, én mégis magyarul beszéltem és magyar maradtam, te abban a helyzetben meddig maradtál volna magyar?

"de egy biztos... nem hagyjuk!"

Kik? A megélhetési (politikus) magyar Vona, meg az a zagyva Zagyva?

ON!