Bocsánat kérés Izraeltől.

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Bocsánat kérés Izraeltől. petíció automatikusan generált fórumtémája

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-14 13:03


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-14 13:34


Péter Rajnai
A petíció szerzője

#153 Re: Re:

2013-04-14 16:44

#150: Péter66 - Re:

Kedves Samu-Nagy Péter László!

Én úgy ahogy a Biblia sem, nem teszek különbséget Izrael és a Zsidóság között. Különbséget tenni lehetetlen, hiszen a kettő egy és ugyan az. :-)

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#154 Re:

2013-04-14 16:49

#149: Erzsike -

Kedves Erzsike!

Nem írom át a petíció címét és nem azért mert megfutamodás lenne.. A Magyar államnak, Izrael államától kell bocsánatot kérni a zsidó emberek ellen elkövetett bűnök miatt. A petíció címe tudatosan lett ez. Nincs miről beszélni ezzel kapcsolatban....

Péter66

#155 Re: Re: Re:

2013-04-14 17:03

#153: Péter Rajnai - Re: Re:

Gondoltam, hogy így értette, ahogyan írtam is, a "szerintem" szó közbeszúrásával. Azért jó volt a megerősítés. Már csak Erzsike válaszát várom....   :)

 

S.N. Péter L.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-15 18:40



Vendég

#157

2013-04-16 23:28

nnnna!
golgota virág

#158 Re:

2013-04-17 15:40

#5: -

Emlékezetem szerint volt bocsánat kérés, az állam és a katolikus egyház részéről is. Talán majd megkeresem. Nekem az a véleményem, hogy ez is az Izraelből betelepíteni szándékolt - több száz zsidó - projekt támogató momentuma. :(

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-17 15:44


MAGYAR

#160 ez már sok

2013-04-17 17:46

nem kis pofa kell ehhez a petícióhoz. a Magyaroktól ki kér bocsánatot 60 évnyi kizsákmányolás után? ez még ma is folyik...
ez itt nem Izrael. majd ha a zsidók kérnek bocsánatot a Palesztinoktól, akkor még átgondolom, egyébként soha az életben nem fogom megtenni. mégis mi jogon kéne nekem bocsánatot kérni bárkitől is? jelenleg az én országom van elfoglalás alatt. de egy biztos... nem hagyjuk!

Vendég

#161 állatkert

2013-04-17 17:53

mindenki olyan petíciót ír a neten és terjeszt, amit csak akar... aki viszont e mögé áll, magát minősíti. de ha netán valaki itt háborús bűnös, akkor kérjen elnézést a zsidóktól, a magyaroktól és mindenki mástól is.

Rajnai úr! ha megkérhetem ne állítsa be a magyarokat úgy, mintha itt olyan nagy zsidó üldözés lett volna, vagy hogy mi tehetünk a német lágerekért... ha ugyan ott az volt amit terjesztenek a világban. kezd nagyon unalmas és legfőképp idegesítő lenni ez a nagy sírás.
talán megtörtént, kaptak érte járadákot, műsorokat, ünnepnapot... még be is fogadtuk néhányukat a mi hazánkba. tessék kérem nagyon gyorsan csendben meghúzódni valahol, míg megteheti. köszönöm a magyarok nevében.
Kritikus

#162 Ez komoly?

2013-04-17 18:07

Javaslom, legyen egy petíció, amiben Obamának bocsánatot kell kérnie az afrikai népektől a rabszolgák amerikába történt behurcolásáért, valamint az indiánoktól az őslakosok kiirtásáért. A Brit kormány kérjen bocsánatot India, Ausztrália, Új-Zéland őslakosaitól a kizsákmányolásért és az erőszakos betelepülésért, de azt hiszem ezt hosszan lehetne sorolni.
Tisztelt Rajnai úr, magáról lehetne mintázni a talpnyalás szobrát. Gratulálok! És azoknak is, akik alányalják ezt a petíciót sűrű nyelvcsapásaikkal. És annak is, aki ezt a kommentet törölni fogja, mert ugye ez a szabad véleménynyilvánítás zsidó módra.

Vendég

#163

2013-04-17 21:41

a vilagnak bocsananatot kene kernie a zsido neptol es a ciganyoktol is arengeteg gyermek halalozas miatt
Péter Rajnai
A petíció szerzője

#164 Re: állatkert

2013-04-18 06:11

#161: - állatkert

Kedves Vendég Úr! Úgy látom Ön azok az egyszerű felfogású emberek közé tartozik, akik megkérdőjelezik a történelmet... Tuti, hogy Ön szerint a Nagy Magyarország sem létezett.... sőt Magyarország felosztása is csak rosszindulatú legenda... Fel kell világosítanom, hogy téved. Idegesíti a sírás? Én nem látok itt senkit sírni.... csak egy-két kommentből látom, hogy a petícióm kislányos hisztit váltott ki némelyekből... Miért kellene gyorsan csendben meghúzódnom valahol??? Húzzák meg magukat azok akik tagadják a Holokausztot, akik fajgyűlölő eszméket terjesztenek, akik Zsidóznak, Cigányoznak...az ilyen emberek szégyenei Magyarországnak az egész világ előtt Valóban maradjanak csendben... míg megtehetik. Hogy honnan veszi a bátorságot, hogy a Magyarok nevében köszönjön el... azt nem tudom..

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#165 Re:

2013-04-18 06:11

#163: -

egyetértek

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#166 Re: Ez komoly?

2013-04-18 06:20

#162: Kritikus - Ez komoly?

Kedves Kritikus!

Nem vagyok Zsidó. Magyar vagyok. Tehát magyar módon engedem a saját petíciómban a szabad vélemény nyilvánítást. Nem törlöm a kommentjét mivel jól szemlélteti az emberi ostobaságot. Ebből még sokan tanulhatnak. Ne javasolgasson itt petíciókat hanem ha akar indítson egyet. Megteheti. (persze ha képes rá) Amúgy meg Ön nincsen tisztában a talpnyalás fogalmával... már ne értsen félre ezzel nem az Ön értelmi képességeit kérdőjelezem meg...de ezt a szót erre az esetre sehogyan sem lehet alkalmazni.. sebaj, jó pap holtig tanul...

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#167 Re: ez már sok

2013-04-18 06:25

#160: MAGYAR - ez már sok

Kedves Magyar!

Milyen elfoglalás alatt van ez az ország? Ne engedjen a kényszerképzeteinek! A petíciót, ha nem ért egyet akkor ne írja alá. Elég ha ezzel fejezi ki azt, hogy Önnek más a véleménye. De ide hülyeségeket leírni....az Önmagára nézve kellemetlen...ne hozza magát megalázó helyzetben...

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-18 18:13



Vendég

#169

2013-04-18 21:01

A Jobbikot be kell tiltatni egyszer s mindenkorra!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-19 07:21


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-19 08:08


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-19 10:24


Péter Rajnai
A petíció szerzője

#173 Re:

2013-04-19 10:28

#169: -

mindenképpen!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-19 12:09


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-19 12:25