Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Quoted post


Vendég

#576 Re: Re: Tanuljatok tovább

2013-04-06 08:56

#575: Kisemizett vagyonőr - Re: Tanuljatok tovább

Figyelj már pici...az hogy a faszvakarásom megfizetik külföldön az ne legyen az én hibám...ugyan úgy szart sem csinálok mint eddig csak ezt megfizetik itt ugyan olyan alja munka mint otthon plusz még külföldi is vagyok ezt éreztetik velem elhiheted...amúgy hogy megkapjam ezt az állást annyi kellett hozzá hogy 10 osztrák munkavállaló ne fogadja el,csoró tróger magyar vagyok itt,de a mondandóm lényegét nem érted meg azért nincs pénz amit feljebb kifejtettem már több alkalommal is mert kurvára nem fog neked fizetni senki havi százezreket azért mert 12 órában kiadsz 6 db kulcsot,felveszel 3 telefont aez 12 órából effektiv 40 perc munka a maradék 11óra 20 percben gyurmázod a faszod..ha 18 éves gyakorlatod van ami 2 évvel több mint az enyém akkor vágod miről beszélsz..lassan a 40 felé elmész érettségire?az elmúlt 18 évben nem volt rá időd?lassan a 3.diplomád is megvédhetnéd....mert neked most jutott az eszedbe hogy éhendöglesz az se legyen az én hibám..lószart pucolni is elmentem volna mert megfizetik élhetőbbek a körülmények és ez kurvára nem a szakmáról szól...A lényeget értsd meg:azért mert nem csinálsz semmit csak jelen vagy,bank,üzlet porta,portán dolgozol valami...objektum védelem stb stb nem fogsz tudni megélni mert én sem szívesen adnék pénzt azért valakinek mert a tökeit vakargatja...értesz?ha pénzt akarsz hogy elfogadjank megbecsüljenek akkor dolgoznod kell a vagyonőri munka nem munka ,hanem faszrázás..az elmúlt 18 évben számold ki mennyit kerestél azzal mert elmentél szoliba és aludtál?:)jó barát milliós nagyságrend jön ki elhiheted....ezt azzal kerested hogy aludtál...egy gyári segédmunkás akaszt amit konkrétan tudok és írtam is 720 ft bruttó órabért ezért csicskázik ha szerencséje van 2.műszakban ha nincs akko r3.műszakban  8 órából 7 és felet...te aki alszol éjjel kapsz óránként a semmire puszira teszem azt 500 forintot reggel felkelsz kávézol elmész szarni jön a váltás elmész a másik melóhelyedre pihente fitten melózni pl épitkezésre kulizni..ezt gondol át...valaki nincs megfizetve...

Válaszok

Oberle Gábor

#578 Re: Re: Re: Tanuljatok tovább

2013-04-06 10:08:27

#576: - Re: Re: Tanuljatok tovább

Édes barátom, neked jó kapcsolataid lehettek, hogy 16 év alatt (te írod, hogy a kolléga 18 événél kettővel kevesebb gyakorlatod van) ilyen "f.szrázó" helyeken dolgoztál! Mesélhetnének sokan neked, hogy a nem "f.szrázó" helyeken mik folynak!
Ott aztán megizzadna a te tököd is! Nekem "csak" 14 éves gyakorlatom van (bizonyíthatóan!), és én is tudok "egy-két" dolgot a szakmáról és a háttérről, elhiheted!... "kurvára nem fog neked fizetni senki havi százezreket azért mert 12  órában kiadsz 6 db kulcsot,felveszel 3 telefont" - Pedig annál többet is fizetnek a megbízók, csak nem a dolgozó vagyonőrnek, hanem a fővállalkozónak, aki (törvény van már ellene, de a mai napig így van!) kiadja a munkát 4-5 alvállalkozónak, és a végén a ténylegesen dolgozó vagyonőrökhöz a töredéke jut a megbízó által juttatott pénznek! Ráadásul a megbízó magasról lesz.rja, hogy mi történik az általa kifizetett pénzzel, ez is itt a nagy baj! Törvényileg pedig megtehetné, hogy leellenőrzi, hogy a szerződés szerinti foglalkoztatás történik! De sz.rik rá, mert lelkiismeretlen pénzember mindegyik, dollárjelek forognak a szemükben, mint a rajzfilmbeli Dagobert bácsinak!...
A gyári segédmunkást meg már ne hasonlítsuk össze az őrzési munkával, amely manapság egyenlő a mindennapos életveszéllyel! És itt nem a te 16 évnyi "f.szverő" munkáidra gondolok elsősorban!...

Kisemizett vagyonőr

#580 Re: Re: Re: Tanuljatok tovább

2013-04-06 13:42:48

#576: - Re: Re: Tanuljatok tovább

nyiván a vagyonőri munka nem termelő munka tehát ezért nem fizet csak éhbért de nem figyeltél baba azért most tanulok mert eddig NEM VOLT RÁ PÉNZEM. Mióta is dolgozol kint? na nagyon sajnállak a 8.60-as órabéreddel de gyere haza és itt dolgozz azé aszaré húgyé amiért mi itthon na akkor osztd az észt hogy ki hogy mit csinál és mért nem fizetnek. megjegyzem amiket leírtál nem sok helyen életszerűek de nálad úgytűnik ez a meló. Hidd el nagyon sajnálunk hogy enyire nem becsülnek meg. Sajnos mindíg azok osszák az észt akiket felvet lé de nem is ez a baj hanem hogy azoknak osszák akiket pont az ilyen emberek zsákmányolják ki. Lényeg ez meddő vita szerinetm abszolút nem értjük egymást szal jobb ha be is fejezzük.

ennyi agyhalottat

#582 Re: Re: Re: Tanuljatok tovább

2013-04-06 16:34:18

#576: - Re: Re: Tanuljatok tovább

jól látod a dolgokat


Vendég

#583 Re: Re: Re: Tanuljatok tovább

2013-04-06 17:14:16

#576: - Re: Re: Tanuljatok tovább

oké! a telephelyen én is ezt csinálom,na de vannak akik boltot őriznek!!!!! ott tényleg végig állod az egész napod,mert kajálni alig tudsz elmenni meg ha cigizni is kimész......hát nem nagyon szeretik!!!(DM,Rossmann) banki őr 450.- meg felelősség