Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Quoted post


Vendég

#566 Re: Re: Tanuljatok tovább

2013-04-05 08:55

#565: - Re: Tanuljatok tovább Figyelj ide...16 éves szakmai gyakorlatom van a portaszolgálattól  a fegyveres objektumvédelemig minden területen dolgoztam. Az országban dolgozó vagyonőrök 80 % -a alkalmatlan arra hogy 100 m fusson szélcsendben sík terepen...ez részben köszönhető a munkaügyi hivataloknak akik a 18-48 év közötti munkanélkülivé vállt férfiakat  ész nélkül elküldték a vagyonőri tanfolyamokra ezzel feldúsítva az állományat annyira hogy húgyért fosért dolgoztatnak mert ha nem tetszik 300 másik jön a helyedre..A minimálbér ma 98000 ft igaz?aha a szakmunkát nem igénylő feladatot ellátó munkavállaló számára DE!!! a vagyonőri munkakör végzettséghez kötött OKJ képzési jegyzékben szerepel ezért a szakmunkásoknak járó 118000.ft minimálbér járna..ezért miért nem pofáztok?Munkaruha?Pótlékok?Étkezési hozzájárulás?Folytassam?564 ft a minimál órabér ma..KIEMELT bérezéssel hirdet munkát de koszos 480 ft akar adni.Bolti lopásoknál  a dakota beküldi a kölykét megcsíped megfenyeget hogy elvágja  a nyakad retteghetsz napokig..így van?ez csak egy példa szem előtt a bankaban egész nap...talpon szarért húgyért...ez nem bassza a kis lelketeket?aki nem akar dolgozni csak a faszát vakarni az dolgozik vagyonőrként..tudom mert 16 éve vakarom a sajátom DE:Ausztriában dolgozom 2. éve ahol a vasúton ÖBB -nél vagyok az állomáson vagyonőr 8.60 centes Órabérben bejelentve...nem mindegy....benyeltek mindent mert balekok vagytok...megtehetik veletek...80.000 aktív vagyonőrt érintene a lerántás a kamara azzal hogy évekkel ezelőtt kötelezett a tagságra akkor szarrá szopatta a fejünket még én is csengettem anno..mert megteheti...ennyi..amikor azt írtam hogy tanuj tovább arra gondoltam hogy válts szakmát vagy menj el dolgozni mert a vagyonőri munka biódiszlet állás nem munka ..naplopás 16 éve csinálom pontosan tudom miről beszélek ha emberhez méltó körülmények szerint szeretnél élni akkor válts egy segédmunkás aki bejön az utcáról szart sem tud a teszem azt hogy konkrét példát mondjak egy barátom jelentkezett segédmunkásnak kint nem talált Magyarországon vették fel 740 ft os órabérben szart sem tud az adott munkaterületről vidd ide, rakd oda ennyi a munkája ..ameddig talál balekokat az őrzést vállaló addig kussolhatok moroghattok de ennyi ahogy eddig kibasztak veletek(velünk)ezután is megteheti mert híg az állomány...

Válaszok


Vendég

#568 Re: Re: Re: Tanuljatok tovább

2013-04-05 12:27:37

#566: - Re: Re: Tanuljatok tovább

valószinű igazad van,én is 14 éve őrködőm és szinte minden területen voltam a 400-700 órabérig,csak egy idő után mindenütt a cég baszakodik ilyen-olyan indokkal!!!!sajnos sok középkorú van ebben a szakmában akik tényleg ebből élnek,hiszen hova váltsanak most már?ők vajon beülnek a net elé vagy elmennek a tanfolyamra?figyeld meg sokkal több feketén dolgozó őr lesz mint eddig volt!!!!!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-06 05:25:28