Össznépi bizalmatlansági indítvány az Orbán kormány ellen

Quoted post

Asztro

#23 Asztalos Róbert

2013-03-24 17:48

Vitán felül ez a legnagyobb baromság, amit az elmúlt hétben láttam, pedig volt nem kevés ökörség, amit a Facebook az arcomba tolt. Nem kell messzire menni, hogy lássuk, kik képviselik a nyugdíjasok érdekeit. A rezsit megnézte valaki, hogy is alakult a legutóbbi számlán? És az aláírók, vagy az itt hozzászólók közül tudja-e valaki, hogy hány euró hitelt vett fel az Orbán kormány az IMF-től? (Súgok, 0 EUR.) Esetleg tudja-e valaki, mennyi választott el bennünket attól, hogy Ciprus sorsára jussunk és a betéteseknek is elvigyék a pénzét. (Súgok: az IMF kirúgása mentett meg bennünket ettől, és még sok más, húsbavágó döntéstől.)

Válaszok


Vendég

#29 Re: Asztalos Róbert

2013-03-24 19:02:41

#23: Asztro - Asztalos Róbert

Tisztelt Asztalos Róbert! Tavaly ilyenkor biztosan gondolkodás nélkül aláírtam volna, azonban most nem teszem. Egyszerű oka van. Az összes bizalmamat elvesztettem a fotelből akármelyik oldalon virtuális harcot folytató, önmagukért kiállni nem tudó emberekben. Ráadásul semmi nem változik a tekintetben, hogy állami szintre emelt lopást követtek el ellenem. A rezsi számláimat is megnéztem, mutatkozik rajtuk egy langyos kis eredmény, azonban a másik oldalon ennek többszörösét fizetem ki, különböző jogcímeken. Ehhez még hozzá sem számoltam azt a rendeletben előírt felülvizsgálatot, amivel jogszerűen kifizetem kb. három havi gázszámlám díját, pedig 1981 után építkeztem, tehát jövő év végéig.ÉN BIZONY NAGYSÁGRENDEKKEL ROSSZABBUL ÉLEK? MINT ÉVEKKEL EZELŐTT. Nem tudok olyat említeni önnek amiért kevesebbet fizetnék, de olyat sokat, hogy miért kapok kevesebbet. Fogalmam sincs kire fogok szavazni, de két dologban biztos vagyok. Egyik:biztosan fogok szavazni, Másik: Biztosan tudom, hogy kikre nem.


Vendég

#32 Re: Asztalos Róbert

2013-03-24 20:14:17

#23: Asztro - Asztalos Róbert

Egyet ertek. De ez nem szamit, csak az, hogy a nepet hergelni lehessen. Oromomre szolgal azonban az, hogy nem tul sokan dolnek be ennek. Azert vannak, akik meg nem latnak. A nemzetkozi demokraciak osszefogasa menthet csak meg bennunket? Hihi. Akkarmeddig visszatekintek a tortenelemben, nem talalom a sok segitseget...Udvozlettel IB

 

Cica

#33 Re: Asztalos Róbert

2013-03-24 20:18:35

#23: Asztro - Asztalos Róbert

Még nem kellett élned 0 Ft-ból!!Ebből 6600 Ft egészségjárulékot fizetni!36 év hivatalosan igazolt szolgálati viszonnyal a hátad mögött!Próbáld ki,utána alkoss véleményt!

Gondolkodó

#80 Re: Asztalos Róbert

2013-06-23 21:18:33

#23: Asztro - Asztalos Róbert

Jó lenne, ha nem súgnál hülyeségeket. ( A ciprusiak amúgy köszönik, jól vannak). Amellett a petíció LÉNYEGE nem csupán erre a kiragadott két esetre vonatkozott, hanem az elmúlt három év maffia-kormányzására. Amikor beléptünk az EU-ba, bizonyos normákat felvállaltunk. Ezeket ez a kormány sorra megszegte. Amikor Orbánt megválasztották, sok minden szerepelt a választási ígéreteiben - aminek pont az ellenkezőjét csinálta, mihelyt hatalomhoz jutott. Esze ágában sem volt betartani a hatályos törványeket, helyette azokat a saját- és holdudvarának nyerészkedéséhez igazította. Még a múlt század harmincas éveiben, a nagy gazdasági világválság idejében sem élt annyi ember mélyszegénységben Magyarországon, mint amennyit három év dicsőséges kormányzása alatt sikerült neki generálni. Csak a teljesen agymosottak veszik be azt a szöveget, hogy Magyarország jobban teljesít. A szekér rohanvást halad a szakadék felé - AZONNAL meg kell állítanunk, mielőtt késő lesz.

rambo

#105 Re: Asztalos Róbert

2013-06-24 20:49:15

#23: Asztro - Asztalos Róbert 

Mit gondol, kedves Róbert, a magyar államkötvények után, amelyeket a kormány a "piacon" ad el, hány % kamatot kell fizetnünk a lejáratkor? Kétszer-háromszor akkorát, mint az IMF hitelekért kellene. De a kormány inkább nyúzza a népet a 40 féle adóval, csak ne kelljen az IMF ellenőrzését elviselnie, mert akkor nem tolhatná oda a százmilliókat a baráti, "Fidesz-közeli" körnek...

A sok bamba ember meg beveszi a rezsicsökkenést és hasonlókat, mert Orbán Viktor személyesen köszöni meg, hogy aláírta a petíciót, amivel támogatja a rezsicsökkenést... Ki látott ekkora marhaságot, hogy egymásnak köszöngessék azt, amit a kormány elhatározott, a parlament jóváhagyott, s csak a jóisten volna képes megszüntetni, no meg Orbán Viktor...

A boltban kapott számlákat is meg szokta nézni?? Ott nem tűnik fel, hogy az áremelkedések többszörösen nagyobbak mint a pár száz forintnyi megtakarítás a villanyszámlán, ha még nem kapcsolták ki magánál az áramot, a gázt sem, meg a távfűtés is működik még. A nagyfogyasztók spórolhatnak, sok-sok ezer forintot, de a kisemberek csak filléreket.

Szóval az IMF kirúgása nem mentett meg bennünket semmitől, csak Orbánt és kormányát attól, hogy elveszítsék a hatalom további ellenőrizhetetlen gyakorlását.

A nickneve - Asztro, bár a nevének szótagjaiból rakta össze, - a csillagokra emlékeztet: próbáljon meg jobban olvasni belőlük, s gyorsan leszállni a földre, különben hamarosan nagyot fog koppanni...

 

TBoy

#112 Re: Asztalos Róbert

2013-06-25 07:12:16

#23: Asztro - Asztalos Róbert

neked bizonyára narancssárga már a nyelved...

andris

#169 Re: Asztalos Róbert

2014-02-11 07:29:11

#23: Asztro - Asztalos Róbert

teljesen értelmetlen IMF hitelekről  véleményeket mondani akkor, amikor sokkal rosszabb feltételekkel, sokkal nagyobb terhekkel járó kötvények kibocsátásával szerzett pénzt a kormány, a "sikeres" kibocsátás csak annyit jelent, hogy a nemzetközi kockázati befektetők lecsaptak a kiugróan nagy hozamot biztosító papírokra: most segít ez a módszer, holnap majd nagyon fog aggasztani....

 


Vendég

#239 Re: Asztalos Róbert

2015-03-25 21:25:00

#23: Asztro - Asztalos Róbert 

 Kedves Asztro!

Kérdésem: Ugye ez a kis szösszenet a szegénységi bizonyítványod?