Össznépi bizalmatlansági indítvány az Orbán kormány ellen


Vendég

#76

2013-06-23 11:54

Hazaáruló népnyúzó ál vallásos mutyi viktort mielőbb el kell távolítani a hatalomból és az országból !!!!

Vendég

#77

2013-06-23 17:09

Teljesen egyetértek,ezeknek az eszementeknek el kel takarodniuk a magyar közéletből és meg kell fizetniük amit a magyar köztársaság állampolgárai ellen elkövettek.

Vendég

#78

2013-06-23 17:50

Mindenki hőzöng,változást szeretne az országban,de még ezt sem merik aláírni????Miért???
utolsó idők

#79

2013-06-23 20:00

78-ra válasz. Lustaság, butaság, közöny, nincs internet, nincs ellenzéki sajtó, hazugság, manipuláció. a másik tegye,félelem, rettegés, stb, stb,
Gondolkodó

#80 Re: Asztalos Róbert

2013-06-23 21:18

#23: Asztro - Asztalos Róbert

Jó lenne, ha nem súgnál hülyeségeket. ( A ciprusiak amúgy köszönik, jól vannak). Amellett a petíció LÉNYEGE nem csupán erre a kiragadott két esetre vonatkozott, hanem az elmúlt három év maffia-kormányzására. Amikor beléptünk az EU-ba, bizonyos normákat felvállaltunk. Ezeket ez a kormány sorra megszegte. Amikor Orbánt megválasztották, sok minden szerepelt a választási ígéreteiben - aminek pont az ellenkezőjét csinálta, mihelyt hatalomhoz jutott. Esze ágában sem volt betartani a hatályos törványeket, helyette azokat a saját- és holdudvarának nyerészkedéséhez igazította. Még a múlt század harmincas éveiben, a nagy gazdasági világválság idejében sem élt annyi ember mélyszegénységben Magyarországon, mint amennyit három év dicsőséges kormányzása alatt sikerült neki generálni. Csak a teljesen agymosottak veszik be azt a szöveget, hogy Magyarország jobban teljesít. A szekér rohanvást halad a szakadék felé - AZONNAL meg kell állítanunk, mielőtt késő lesz.


Vendég

#81

2013-06-24 03:16

Remélem, sokan alá fogják írni.
Franci

#82 kérdés a cikkhez.

2013-06-24 06:22

A döntéshozók jelen pillanatban, nem fityessesek ?


Vendég

#83

2013-06-24 07:02

én azt gondolom ideje, tiszta vizet önteni a pohárba. az orbán-kormány ténykedése hatalmas kártokoz az országnak, és a magyar népnek! katasztrofális helyzetbe juttatta a gazdaságot, csak azért, hogy a felső tízezer ami igen csekély létszám ők jól éljenek, ezért éhezik több százezer gyermek, és él mély szegénységben 4 millió ember! aki teheti elmegy az országból, és még ez sem hatja meg. közel tízmillió embernek, a 12%-a vagy is csak a fidesz és a holdudvar anyagi jóléte meglegyen! hirdeti, hogy kell több gyerek, de minek (adóalanynak???), éhhalálra szánja őket??? én tudom nincs ez jól sehogy sem, vészesen fogy a magyarság, de mit tesz ennek érdekébe??? állás, lakás, megélhetés, anyagi biztonság, hol van??? hol lát, egy kis ember, a nyomorából kiutat??? sehol!!!


Vendég

#84 Re:

2013-06-24 09:26

#1: -

Kalinka52

Enci

#85

2013-06-24 10:07

Élhető országot és életet szeretnénk!Akik részt vettek országunk és népünk kifosztásában addig örüljenek míg önként mehetnek!S ha már leléptek volna akkor is késő hiszen sokunkat döntöttek nyomorba.Csak az ígérgetés maradt mindig abból viszont elég!!!

Vendég

#86

2013-06-24 10:29

Magyarok,Állampolgárok!
Ez az utolsó békés jogi lehetőség a tiltakozásra az egész országot kisajátító(ellopó)FizeSS diktatúra és vezetője a hatalmi mámorban szenvedő Orbán ellen.Ha ez sem lesz sikeres nem lesz több lehetőség,marad a kard ki kard!!!

Vendég

#87

2013-06-24 11:59

Tökéletesen egyetértek a petíció tartalmával és támogatom.Sajnos reklámhelyet anyagi okok miatt vásárolni nem tudok.Tisztelettel Borbély József,nem az akárkicsoda,mert én nem szóltam hozzá az előző cikkhez.

Vendég

#88

2013-06-24 12:29

Tönkretették az országot, kisemmizték az emberek zömét. Jóvátehetetlen, felbecsülhetetlen kárt okoznak nap mint nap. Ennek mielőbb véget kell vetni és felelősségre kell vonni a bűnösöket.

Vendég

#89

2013-06-24 12:40

NAGYON AKTUÁLIS MÁR EZ A LÉPÉS,MÁR RÉGEN ELKELLET VOLNA INDÍTANI.

Vendég

#90

2013-06-24 13:26

Nnnnna ez a 90 ember jól megmondta, váltsátok le Viktort!!!!!
Pós Péter

#91 Re: Akik a nevüket adták, azok tényleg nem félnek??

2013-06-24 13:32

#58: Senki Alfonz - ?_?

Akik nem adják a nevüket a leírt véleményükhöz, azokat is megtalálják, ha nagyon fontos!

A választás lényege nem "a félni vagy nem félni" kérdésről szól, hanem a "félni és mocsokban maradni, vagy kevésbé félni, és megpróbálni kimászni a mocsokból" kérdésről!

A mocsok szó helyére - ízlés és tájékozottság szerint - más is behelyettesíthető.


Vendég

#92

2013-06-24 13:38

Végre valaki lép,hogy ezt a bandát elküldeni a fenébe.3-ével ezelőtt még úgy éreztem középosztály vagyok de ma már ezt kétlem.
Pós Péter

#93 Ez a lista az eltévedt elégedetlenek listájává vált!

2013-06-24 14:09

Ezt a listát 2013. március 24-én indították a június 21.-i földtörvény-szavazásig meglehetősen lagymatag sikerrel. Érdemes megvizsgálni a listacím fölött elérhető statisztika adatait.
A lista érdemtelenül jól profitált a földtörvény botrányos megszavazásának oldalági hatásából. Június 22-étől meredeket megugrik a jóhiszemű támogatók száma.
Pedig ha kritikusan elolvassuk a petíció szerzőjének írását, gyorsan rájöhetünk, hogy a petíciót
- nem „A gondolkodó magyar nép” fogalmazta,
- még csak nem is nevünkben valaki, jóhiszemű hangzatossággal, de jogtalanul, hanem
- a szöveg elemzése alapján bizonyára egy pusztán az előzőleg megbukott kormány érdekköréhez köthető, a jóhiszemű emberek bizalmával visszaélő pártapparatcsik.
A szöveg: http://www.peticiok.com/ossznepi_bizalmatlansagi_inditvany_az_orban_kormany_ellen

Mindezt jól érezték meg azok, akik 3 hónap alatt kb. összesen 900-an csatlakoztak, és még inkább azok, akik nem is csatlakoztak a petícióhoz.
Azonban sajnos nem vették észre a földtörvény botrányos elfogadása után mindenben lehetőséget kereső elkeseredettek, akik harmincad idő, 3 nap alatt újabb 300-an csatlakoztak az új átverők helyett az előző átverőkhöz.
Figyeljünk jobban!
oreg61gb

#94

2013-06-24 14:50

Kell hogy összefogjunk a zsarnokok ellen!!!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-06-24 15:09



Vendég

#96 Waltner Rolland!Re:

2013-06-24 15:22

#10: Gyurkó Tibor Zoltán -

Waltner Rolland ügyészhez én is tudok véleményem szerinti terhelő adatokkal szolgálni. Az igazság szolgálatában csak erkölcsi normákat betartó,feddhetetlen ember szolgáljon!


Vendég

#97

2013-06-24 16:18

Egytértek és éppen ideje!!egyszer csak elérjük , hogy távozzanak es elszámoljanak minden fillérrels remélhetőleg Felelőségre is onhatók lesznek. akkor megkaphatják méltó, megérdemelt "Jutalmukat"

Vendég

#98

2013-06-24 16:27

Remélem, hamarosan véget ér a diktatúra!

Vendég

#99

2013-06-24 17:27

ÉN MÉLységesen csalódtam benne. Kizsákmányoltak élni nem hagynak. Tisztán olyan kaliberű, mint gyurcsány hazudot este reggel.

Vendég

#100

2013-06-24 17:28

?agdo