Össznépi bizalmatlansági indítvány az Orbán kormány ellen


Vendég

/ #29 Re: Asztalos Róbert

2013-03-24 19:02

#23: Asztro - Asztalos Róbert

Tisztelt Asztalos Róbert! Tavaly ilyenkor biztosan gondolkodás nélkül aláírtam volna, azonban most nem teszem. Egyszerű oka van. Az összes bizalmamat elvesztettem a fotelből akármelyik oldalon virtuális harcot folytató, önmagukért kiállni nem tudó emberekben. Ráadásul semmi nem változik a tekintetben, hogy állami szintre emelt lopást követtek el ellenem. A rezsi számláimat is megnéztem, mutatkozik rajtuk egy langyos kis eredmény, azonban a másik oldalon ennek többszörösét fizetem ki, különböző jogcímeken. Ehhez még hozzá sem számoltam azt a rendeletben előírt felülvizsgálatot, amivel jogszerűen kifizetem kb. három havi gázszámlám díját, pedig 1981 után építkeztem, tehát jövő év végéig.ÉN BIZONY NAGYSÁGRENDEKKEL ROSSZABBUL ÉLEK? MINT ÉVEKKEL EZELŐTT. Nem tudok olyat említeni önnek amiért kevesebbet fizetnék, de olyat sokat, hogy miért kapok kevesebbet. Fogalmam sincs kire fogok szavazni, de két dologban biztos vagyok. Egyik:biztosan fogok szavazni, Másik: Biztosan tudom, hogy kikre nem.