Tiltakozunk Hazánk gyalázása ellen!
NIF szerkesztő |
/ #21 Re: Re: Re: Re: Az amerikai törvényhozàsban is sokszorosan tulreprezentàltak a zsidók!2012-12-01 14:47#20: András - Re: Re: Re: Az amerikai törvényhozàsban is sokszorosan tulreprezentàltak a zsidók! Kedves András!
Olvasson figyelmesebben! Én nem zsidóztam. Jobban tenné, ha tanulmányozná a történelmi tényeket. Mellesleg hogy érti azt, hogy a neje 4 éves korában lelépett? Önálló életet kezdett 4 évesen? Az pedig, hogy Ön református, de ateista, önmagában ellentmondás! Önt megkeresztelték a református egyház szertartása szerint, de nem református, mert az ateizmusával megtagadta a hitet! Olyan ez, mint amikor valaki magyarnak vallja magát, de ragaszkodik másik nemzetiségéhez! Egy ember nem lehet kettő. Vagy ez, vagy az! Éppen ezért nem engedném, hogy kettős álampolgár vezető politikai tisztséget töltsön be. Mint olvashatta a svájci példát is. Nem a származás számít, hanem, hogy kinek érzi magát valaki. De akkor ne kacsingasson kétfelé. Aki egyszerre vallja magát két nemzetiségűnek, az olyan, mint a skizofrén ember. Bármikor válthat egyikből a másikba. Ezért nem megbízható. Egy felnőtt embernek el kell tudnia dönteni, hogy hova tartozik. Mint ahogy Ön is eldöntötte, hogy ateista lesz, tehát nem lehet református hívő! Az, hogy megkeresztelték, itt látszik, mennyire nem számít! Elárulom Önnek, hogy az üdvösség hit kérdése, és bűneink felismerésével, megvallásával kezdődik, majd az Isten bűnbocsátó kegyelmének kérésével és elfogadásával, vagyis Jézus Krisztus áldozatának elfogadásával. A magyarság is azzal kezdődik, hogy valaki dönt, minek tartja magát. De egy ember nem lehet kettő! Mint már írtam. Vagy, vagy! A zsidózással kapcsolatban pedig igenis fenntartom, hogy Izrael ma a leginkább náci ország a világon! Igazi fajgyűlölő, rasszista, kirekesztő állam! Ebből kezd elege lenni a világnak. Csak nézze meg, hogyan viselkedtek egyes országok (közöttük szégyenszemre Magyarország is!), amikor az ENSZ megszavazta, hogy Palesztina megfigyelő státuszt kapjon! Azok az országok tiltakoztak vagy tartózkodtak, ahol az állam vezetése döntő részben cionista kezekben van! Élükön az USA-val, amiről köztudott, hogy Izrael markában van és zsarolja! Magyarország is csatlakozott a tartózkodókhoz, ami önmagában is gyalázat! Ez is bizonyíték, hogy sunyi, gyáva, megalkuvó vezetőink vannak, akik rettegnek Izrael nemtetszésétről. Simon Peresz ki is jelentette, hogy Izrael felvásárolja Magyarországot! Ez már meg is történt! Csak idő kérdése, hogy nyíltan is bejelentsék! Ezért vannak bepiszkolva a hazai politikai vezetők! Összeteszik magukat, ha csak csúnyán néz is rájuk Izrael! Ebből lett mára elegünk!
|
|
Tiltakozás az isaszegi szénhidrogén kutatófúrás ellen
Taylor Swift elmaradt Bécsi Eras Tour koncertjét hozzuk Magyarországra!
Mentsük meg a Rómait az árvizektől
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak. A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni? Indítson egy társadalmi mozgalmat egy petíció létrehozásával.
Kezdje el saját petíciójátTovábbi petíciók, amik érdekelhetik
Állítsák le az RSzKF és egyéb "kétes diagnósztikai hibák" ürügyén az állatok válógatás nélküli legyilkolását, követeljük az életpárti és állatgyógyászati alternatívák bevezetését!
3667 Létrehozva: 2025-04-02
Az állatok, a gazdák és a magyar vállalkozások védelmében – emberséges, etikus és független járványkezelést!
1267 Létrehozva: 2025-03-30
Petíció a Magyarkanizsa község és Szabadka közötti buszközlekedésért
580 Létrehozva: 2025-04-25
Petíció az Isaszeg és Dány közötti 3102-es út felújításáért!
391 Létrehozva: 2025-04-17
Kiállok a Veres1 Színház mellett!!!
377 Létrehozva: 2025-04-13
Tiltakozás az isaszegi szénhidrogén kutatófúrás ellen
340 Létrehozva: 2025-04-18
Húsvéti Nyilatkozat és baráti levél polgártársainkhoz - amicus curiae
302 Létrehozva: 2025-04-23
Egy gyermekes családok SZJA mentessége/Támogasson minket
2300 Létrehozva: 2025-03-04
Ne zárják be a jászberényi Fürkész Óvodát!
170 Létrehozva: 2025-04-21
Vonják vissza Vészabó Noémi amatőr, giccsfestő Munkácsy Mihály-díját
1837 Létrehozva: 2025-03-20
Állandó füst megszűntetése 2 iskola és 1 óvoda udvarán (az Endresz György u. 49.-ből)
109 Létrehozva: 2025-04-02
Maxim Imola úszásoktatásának engedélyezésére való kérelem
92 Létrehozva: 2025-04-15
Mentsük meg a Rómait az árvizektől
1556 Létrehozva: 2025-03-05
Petíció a DSZC-s iskolák reggeli kezdési időpontjának módosításáért
71 Létrehozva: 2025-04-03
Gyermekeink érdekében: Ne szervezzék át a XVI. kerületi óvodák csoportjait!
565 Létrehozva: 2025-03-27
NEM AKAROK SPORTLÉTESÍTMENYT , SEM BEVÁSÁRLÓKÖZPONTOT A TERMÉSZET HELYETT!!!!!
792 Létrehozva: 2025-01-19
Segítő szakemberek kiállása az agresszív közbeszéd ellen
5856 Létrehozva: 2025-03-17
Ingyenes kötelező ivartalanítás bevezetése és sintértelepi altatás tilalma
6945 Létrehozva: 2023-07-26
Ne oltsák be a gyerekeket a szülő beleegyezése nélkül!
56 Létrehozva: 2025-04-15
Biotermékeket a közétkeztetésbe!
56 Létrehozva: 2025-04-14