Tiltakozunk Hazánk gyalázása ellen!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Tiltakozunk Hazánk gyalázása ellen! petíció automatikusan generált fórumtémája

Sebestyén István

#1 Az amerikai törvényhozàsban is sokszorosan tulreprezentàltak a zsidók!

2012-12-01 08:23

Amerikában pontos kimutatások vannak a képviselöház ill. a szenátus vallási meg duppla-állampolgársági összetételéröl. Innen tudom, hogy a zsidoság kb. hatszorosan tulreprezentált. De ez nem a valos adat, hisz vallási hovatartozásukat sokan nem adták meg. Ezek között tulnyomoan zsidok vannak. A tegnapi hirek szerint, Palesztina ENSZ-tagsàga kapcsàn, ahol csak 9-en szavaztak ellene, kimutathato a cionizmus bukàsa a nemzetközi politikai porondon! Az emberiségnek elege volt ebböl a fajgyülölö irànyzatbol!
Kokas Ignác

#2 Re: Az amerikai törvényhozàsban is sokszorosan tulreprezentàltak a zsidók!

2012-12-01 09:17


Vendég

#3

2012-12-01 09:21

A fene bánja, csak hagyjanak bennünket élni. Élni és élni hagyni, tudják?
ptiszai

#4 Nevetésges ez a petíció

2012-12-01 10:41

Ezek az értelmiségiek miért nem szólnak a Jobbikra?
Megint jön az országra hivatkozás, közben senki nem gyalázza az országot,
hanem egyes pártokat és a kormányt.
Maguk, és elveik, nem egyenlő az országgal!!
Na meg ez a szöveg:
Nem kötelező itt élni. Akinek nem tetszik e Haza, elmehet.
Detre Gyula (Kanada)
Kenessey Csaba (Svájc)
Prof. Lengyel Alfonz (USA)
Nekik sem tetszett itt élni?
Jöjjenek haza és éljenek itt!
Jobbik, Vona minden 2., 3. mondata zsidózás, cigányozás.
Jöjjenek az origo.hu, és más fórumokra, majd meglátják mi folyik nálunk.
Nem vagyok zsidó, de felháborít az, hogy van nálunk egy antiszemit párt a Jobbik.
Maguk érdekes róluk nem írnak!
Ma a Jobbik a legveszélyesebb az országra, ezt kezdi a Fidesz is belátni!

Jobbikot ki pénzeli?

Bp-i "kacsa" szerint Irán.


Majd ha tisztázzák magukat a jobbikosok, honnan kapják a lóvét, majd utána írjanak petíciót!

Üdv
Tiszai István, mérnök.








Vendég

#5 Re:

2012-12-01 10:47

#3: -  

 Ez a beszéd!

azazel

#6 Re: Re:

2012-12-01 11:10

#5: - Re:

Tisza Istvánnak.....Vonának igaza van,a zsidók és zsidópártolók húzzanak el innen,,,a fidesz persze hogy veszélyesnek tatja a jobbikót,mivel ők is zsidóbérencek


Vendég

#7 Re: Re: Re:

2012-12-01 11:22

#6: azazel - Re: Re:  

 Honnan szorult mindez beléd?

ptiszai

#8 azazel

2012-12-01 11:28

azazel!
Mi bajotok a magyar zsidókkal?
Bántottak titeket?
Gondolom lebontanád a Parlamentet.
Steindl Imre magyar zsidó.
Nobel díjasaink többsége zsidó ember volt.
Gábor Dénes, Teller Ede, Wigner Jenő, Neumann János édesanyja stb.
Vona csak kampánycélra használja fel őket.
Vonának hirtelen fontos kérdés lett a palesztin kérdés.

Vendég

#9

2012-12-01 11:30

Farkas akarsz lenni, vagy kutya?-Farkasok dala

Fázunk és éhezünk
S átlőve oldalunk,
Részünk minden nyomor...
De szabadok vagyunk!


Vendég

#10

2012-12-01 11:34

Kutya akarok lenni.
én

#11 Re:

2012-12-01 11:44

#10: - Csahos kutya, fúj!

 

feco0220

#12

2012-12-01 11:57

Tiltakozok, hogy izraeli állampolgárságú képviselők és kormánytagok üljenek a parlamentben! Tiltakozok az ellen, hogy nem törvényhozás háza a parlament, hanem törvényhozás frakciója tarol mindenben Izrael akarata szerint, Orbáni segédlettel.
Turul

#13

2012-12-01 11:57

Lehet Tiszai István, hogy ön nem zsidó, ( bár az összes ellendrukker így kezdi )de nem is magyar ember, legfeljebb egy filoszemita magyar állampolgár. Miért kellene rászólna Jobbikra, talán azért, mert magyar érdekeket véd? Ezt az országot senki sem gyalázza? Hol él ön Tiszai, bizonyosan nem úr, hanem elvtárs? Ön szerint a kettős mérce sem létezik ebben az országban?
Hogy viszonyul ön ahhoz a tényhez, hogy a véleményét kinyilvánító Novák Elődöt viszik el a rendőrök, az őt támadó garázda magatartást tanúsítók cselekményét pedig eltűrik? Vagy akik Izrael gaztetteit védelmezik, azok ellen nem lehet szólni? Milyen országban élünk ön szerint? Hát nem olyanban, ahol a magyarság érdekei érvényesülnének,az biztos.
Bennünket mindenki büntetlenül gyalázhat, a sárba taposhat, nincs következmény és ez önnek jó. Ez mindent megmagyaráz.
Ön szerint a petíció is nevetséges. A maga fajtájának ( a magukféléknek ) bizonyára igen, bár ez csak egy szánalmas vinnyogás, mert a legszívesebben mindent megakadályoznának ami nem azonos az elképzeléseikkel. Maguk "tolarenciabajnokok", mindig a tolarenciáról papolnak, miközben a saját elképzeléseiket tüzzel - vassal másokra, a többségre akarják erőltetni, az embereket megfélemlíteni. Antiszemitáznak, náciznak, fasisztáznak, rasszistáznak stb. ami nem más mint rágalmazás. A magukfélék ezeknek a fogalmaknak a jelentésével sincsenek tisztában. Egyet közülük kiragadok példának az antiszemita szót. Illene tudnia, hogy az arab is sémi eredetű nép. Nagy valószínűséggel egyszerre nem lehet valaki zsidó és arabellenes. Tehát az antiszemita szó alkalmazása teljesen helytelen. Az emberek, akiket a magukfélék antiszemitának, stb neveznek, nem zsidógyűlölők, nem is zsidóellenesek, hanem anticionisták, vagy másképp cionizmus ellenesek, ami talán mégsem bűn. Vagy ön szerint igen? A náci, fasszista, rasszista stb. szavak jelentésének pedig nézzen utána és ha rájött, ismertesse meg elvbarátaival az origón és más hasonló oldalakon, ahol őn elvbarátaival időzni szokott.
Bizonyára csak a híres tolarenciája jegyében vett a szájára és vádolt meg olyan külföldön élő magyarokat, értelmiségieket akikről semmit sem tud. Miért ne élhetnének külföldön? Ön honnan tudja, milyen körülmények késztették őket hazájuk elhagyására? Vagy aki külföldön él, az nem is lehet magyar ember?
Akinek nem tetszik, el lehet innen menni mondatot - nem idézet, csak a lényeg - pedig levitézlett, nagy vezérük Gyurcs(ót)ány fogalmazta meg, nem a Jobbik. Hát fogadjon szót nagy vezérének és menjen el ebből az országból, ha nem tetszik. Ha ez az oldal sem tetszik, akkor pedig maradjon az origon és a hasonlókon, ahol kedvükre használhatják rágalmazásra a hamisan értelmezett antiszemita, náci, fasziszta stb szavakat.

Horváth István
nyugállományú alezredes
Dr. Ing. Sebestyén-Teleki István

#14 A zsidok a hatalmas tudàstöbbletük miatt vannak tulreprezentàlva!

2012-12-01 12:39

Horváth István nyugállományú alezredesnek gratulàlok a hozzàszolàsàért.

Azt irja itt egy magàt magyarnak àlcàzo (Kokas Ignàc), hogy "tanuljatok annyit ti is".

Elàrulom neked Kokas, hogy én az Europao legjobb müszaki egyetemnek vagyok a doktora, a zürichi ETH-nak. Es ennek voltam a tanàra is! Mégsem vagyok sem amerikai, sem svàjci képviselö.
Kokas itt probàlja eladni a zsido felsöbbrendüséget, vagyis azt, hogy ök mindenhol a hatalmas tudàstöbbletük miatt vannak tulreprezentàlva. A Nobel alapitvàny eredeti pénzét màr rég zsido pénzek helyettesitik. Emiatt ömlik a Nobel-dij szàmolatlanul zsido "tudosok" tarsolyàba!
A vilàgnak kezd tele lenni ezzel a hocipöje, miközben az arabok készitik nekik a nyulcipöt!
pierre

#15

2012-12-01 12:45

Tisztlet Álezredes Úr !

Végre el kéne olvasni figyelmesen, hogy Gyurcsány, nem az embereknek mondta, hanem azoknak a cégeknek, akik valamilyen számukra hátrányos intézkedés miatt kilátásba helyezték, hogy székhelyüket átteszik Szlovákiába, Romániába. NO AZOKNAK szólt, hogy el lehet innen menni . nem az embereknek . és igen is undorító náci dolog, ( ráadásul még a NAIH vezetőjére is hivatkozva, aki természetesen pontosította az abortuszmaradék Novák kijelentését ferdítését) listázni a Zsidókat, vagy bármely más népcsoporthoz tartozókat . Turulkodjunk még kicsit árja magyarok .....
Dr. Ing. Sebestyén-Teleki István

#16 El lehet innen menni!

2012-12-01 13:02

Svàjcban élek màr mindjàrt 30 éve. A lehkisebb kritikàt sem türik egy külföldi részéröl. A következö 2 közhelyet dörgöi mindenki az orrod alà, aki "echte" svàjcinak vallja magàt hozzàd képest, aki csak màsfél évtizede vagy az:
-Nem hivott ide senki!
-El lehet innen menni!

A magyarorszàgi zsidokat a kiegyezéssel eresztette be Deàk. El is keresztelték hamarjàban a "Haza Bölcsének" és àllittattak neki minden vàrosban szobrokat és neveztek el rola tereket! A kiegyezéses Deàk eredménye, hogy egy generàcion belül bejött 1 millio zsido és kiment Amerikàba 1 millio magyar!

Hàlàbol most meg gyalàznak bennünket uton-utfélen!
NIF szerkesztő

#17 Re: Re: Az amerikai törvényhozàsban is sokszorosan tulreprezentàltak a zsidók!

2012-12-01 14:00

#2: Kokas Ignác - Re: Az amerikai törvényhozàsban is sokszorosan tulreprezentàltak a zsidók!

Mit tanuljunk? Lopni, csalni, hazudni?

Kedves Náci!

 

A magyar embernek nem kell tanulnia a zsidóságtól, mert az igaz magyar alapvetően tisztességes, becsületes, jó szándékú. Nem tekinti állatnak (gójnak) a más nemzetiségűeket. A magyar ember befogadó, segítőkész, a gyengéket megvédi.

Inkább a zsidóságnak kellene ezt eltanulnia! Nem pedig azon járatni az eszét, hogy hogyan tudja becsapni, kizsebelni a másik embert!

NIF szerkesztő

#18 Re: Nevetésges ez a petíció

2012-12-01 14:03

#4: ptiszai - Nevetésges ez a petíció

Uram, Önnek fogalma sincs, mit jelent az antiszemita kifejezés!

Nézze már meg, mit csinál a zsidó állam?

 

Náluk fajgyűlölőbb, kirekesztőbb, igazi náci nemzet nincs ma a világon!

NIF szerkesztő

#19 Re:

2012-12-01 14:06

#12: feco0220 -

Kettős állampolgárnak nem is szabadna megengedni, hogy vezető politikus lehessen!

Legyen magyar állampolgársága, de ne lehessen vezető!

András

#20 Re: Re: Re: Az amerikai törvényhozàsban is sokszorosan tulreprezentàltak a zsidók!

2012-12-01 14:19

#17: NIF szerkesztő - Re: Re: Az amerikai törvényhozàsban is sokszorosan tulreprezentàltak a zsidók! 

 Elvakultnak tetszik lenni. Volt nekem egy első feleségem, apja zsidó,  ő anyja után keresztény. Ő mondta mindig, hogy kire legyek büszke? Az apámra, aki nem akart zsidó lenni, mert tartott az olyan antiszemitáktól, mint Ön is, vagy a keresztény anyjára, aki hozzáment a zsidó apjához abban a reményben, hogy jól lenyúlja, majd lelép? Ebből annyi valósult meg, hogy a nejem 4 éves korában le is lépett. Őt a család zsidó ága nevelte fel, egyáltalán nem játszott az életükben szerepet a vallás. A zsidókkal nem volt baja, a keresztényekkel annál inkább. Jómagam református vagyok, de ateista. Nem vallási okokból futott zátonyra a házasságunk, a mai napig szeretettel gondolok rá.

Ez is egy történet, mielőtt meggondolatlanul zsidózunk.

NIF szerkesztő

#21 Re: Re: Re: Re: Az amerikai törvényhozàsban is sokszorosan tulreprezentàltak a zsidók!

2012-12-01 14:47

#20: András - Re: Re: Re: Az amerikai törvényhozàsban is sokszorosan tulreprezentàltak a zsidók!

Kedves András!

 

Olvasson figyelmesebben! Én nem zsidóztam. Jobban tenné, ha tanulmányozná a történelmi tényeket. Mellesleg hogy érti azt, hogy a neje 4 éves korában lelépett? Önálló életet kezdett 4 évesen?

Az pedig, hogy Ön református, de ateista, önmagában ellentmondás! Önt megkeresztelték a református egyház szertartása szerint, de nem református, mert az ateizmusával megtagadta a hitet!

Olyan ez, mint amikor valaki magyarnak vallja magát, de ragaszkodik másik nemzetiségéhez! Egy ember nem lehet kettő. Vagy ez, vagy az! Éppen ezért nem engedném, hogy kettős álampolgár vezető politikai tisztséget töltsön be. Mint olvashatta a svájci példát is.

Nem a származás számít, hanem, hogy kinek érzi magát valaki. De akkor ne kacsingasson kétfelé. Aki egyszerre vallja magát két nemzetiségűnek, az olyan, mint a skizofrén ember. Bármikor válthat egyikből a másikba. Ezért nem megbízható. Egy felnőtt embernek el kell tudnia dönteni, hogy hova tartozik. Mint ahogy Ön is eldöntötte, hogy ateista lesz, tehát nem lehet református hívő! Az, hogy megkeresztelték, itt látszik, mennyire nem számít! Elárulom Önnek, hogy az üdvösség hit kérdése, és bűneink felismerésével, megvallásával kezdődik, majd az Isten bűnbocsátó kegyelmének kérésével és elfogadásával, vagyis Jézus Krisztus áldozatának elfogadásával. A magyarság is azzal kezdődik, hogy valaki dönt, minek tartja magát. De egy ember nem lehet kettő! Mint már írtam. Vagy, vagy!

A zsidózással kapcsolatban pedig igenis fenntartom, hogy Izrael ma a leginkább náci ország a világon! Igazi fajgyűlölő, rasszista, kirekesztő állam! Ebből kezd elege lenni a világnak.

Csak nézze meg, hogyan viselkedtek egyes országok (közöttük szégyenszemre Magyarország is!), amikor az ENSZ megszavazta, hogy Palesztina megfigyelő státuszt kapjon! Azok az országok tiltakoztak vagy tartózkodtak, ahol az állam vezetése döntő részben cionista kezekben van! Élükön az USA-val, amiről köztudott, hogy Izrael markában van és zsarolja! Magyarország is csatlakozott a tartózkodókhoz, ami önmagában is gyalázat! Ez is bizonyíték, hogy sunyi, gyáva, megalkuvó vezetőink vannak, akik rettegnek Izrael nemtetszésétről. Simon Peresz ki is jelentette, hogy Izrael felvásárolja Magyarországot! Ez már meg is történt! Csak idő kérdése, hogy nyíltan is bejelentsék! Ezért vannak bepiszkolva a hazai politikai vezetők! Összeteszik magukat, ha csak csúnyán néz is rájuk Izrael!

Ebből lett mára elegünk!

 

András

#22 Re: Re: Re: Re: Az amerikai törvényhozàsban is sokszorosan tulreprezentàltak a zsidók!

2012-12-01 14:54

#20: András - Re: Re: Re: Az amerikai törvényhozàsban is sokszorosan tulreprezentàltak a zsidók! 

 Ha figyelmesen olvasott volna, akkor megértette volna, hogy a nejem anyja lépett le, amikor a nejem 4 éves volt. Ezt könnyen szokták venni a 4 éves gyerekek, ön is így gondolja? A nejem elég sérült volt tőle még felnőtt korában is. Ezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy nem az önök által megvetett zsidó faj szülötte, hanem a keresztény anyja hagyta el.

Kár volt belebonyxolódnom, ön sem különb.

Koppány

#23 Be kell fejeztetni...

2012-12-01 15:08

Én úgy látom, hogy a magyar történelemben van egy helyére nem tett s a mai napig nem a helyén kezelt időszak.

Volt egy vérgőzös időszak, amikor a német nácik által odatett, örmény gyökerű Szálasi Ferenc, akit a magyar nemzet soha el nem ismert vezetőjeként, s a nemzet felhatalmazása nélkül esküt tett a Szent Koronára, bitorolta az Árpádsávos zászló színeire hasonlító rongydarabot, majd borzalmas s soha nem felejthető - szerencsére rövid idejű - ámokfutásba kezdett a nemzet s tagjai ellen.

Úgy látom, hogy ettől kezdve a Magyarországon élő zsidók egy része az egész magyar nemzetet – leszármazóiként - a Szálasi féle rezsimmel azonosítja, ezért veszik maguknak azt a bátorságot, hogy büntetlenül, permanensen és pofátlanul leantiszemitázzák, lerasszistázzák, lefasiztázzák és lenácizzákk az egész magyar nemzetet.

Ez is egy szélsőséges nézet, amely ellen ugyanúgy fel kell lépni, mint a másik ellen.

Erre mondom, hogy a magyarság befogadó nemzet s a 99 %-a nem rasszista, nem antiszemita, nem náci és nem fasiszta, de a fennmaradó 0,5 % gerjeszti ezt alattomos és sunyi módon a médiában... az ugyancsak gyógypedagógiai kezelést igénylő másik 0,5 % miatt.
ptiszai

#24 Re:

2012-12-01 15:36

#13: Turul -

Kedves Horváth István!

Kérem en fajtázzon!

Nem voltam soha elvtárs.

Nem voltam MSZMP tag.

Maga volt?

1994 óta fidesz szavazó vagyok, ma már csak voltam.

Fajtázza a haverjiat, ha megkérhetem!

3 fideszes miniszter volt MSZMP tag, így Matolcsy, Martonyi, Pintér aki ma milliárdos, rendőr párttitkár volt.

Nekem pont annyi zsidó barátom van mint arab. Pár néger, koreai, kínai. Cigány.

Soha nem nézem kinek mi a FAJTÁJA, mint  ahogy maga fogalmaz antiszemita alezredes.

Mondja már meg nekem, de őszintén?

Miért lett maguknak hírtelen ennyire fontos a palesztin-izraeli viszály?

197x óta tart.

Miért nem fontos önöknek a kurd-török, vagy irak-kurd viszály?

Kurdok ezrei haltak meg ideggáz által!

Vagy, itt van a szír polgárháború? Saját népét írtja a két politikai tábor.

Vagy az iszlám terroristák? Egyiptomban robbantanak nem csak Izraelben.

Vagy örmény-azeri népírtások?

Vagy az afrikai  törzsi háborúk, egy-egy alkalomkor meghal több 100e szerencsétlen?

Ezek ellen maguk jobbikosok  miért nem tüntetnek?

Miért éppen a palesztínokkal kapcsolatban ennyire érzékenyek?

Menjenek ki zsoldoskánt és harcoljanak a  palesztínok mellett, legyenek hősök kint, de ne hozzák ránk a más nemzetek problémáit.

Nekünk az ő viszályukhoz semmi közünk.

Ez egy aljas jobbikos kampány.

Kik pénzelik ezt a pártot?

Jobbik nem a magyar nemzet érdekeit képviseli, pl. kiléptetnék a hazámat az Únióból!

Más.

Több külföldön élő ismerősöm, rokonom él USA-ban.

Eszükbe nem jutna poltikai peticiót aláírni, mert nem tudják itthon mi van, nem élnek itt, nem adóznak itt, és elég bajuk van, sokat dolgoznak.

Jöjjenek haza ezek a külföldön élő honfitársaink és éljenk itt, utána peticiózzanak!

Sok Kádár-érát túlélt 56-os nem hagyta el az országot.

1 példát tudok erre. Édesapám.

Ennyit magukról.

Üdvözlettel

Tiszai István, villamosmérnök.

 

ptiszai

#25 Re: El lehet innen menni!

2012-12-01 15:52

#16: Dr. Ing. Sebestyén-Teleki István - El lehet innen menni!

Kedves Dr. Ing. Sebestyén-Teleki István

 

500e  zsidó írtást elfejette írni.

"
Hàlàbol most meg gyalàznak bennünket uton-utfélen!"

Kik gyalázzák magát?:)

Minden magyar fórumon a magyar zsidók gyalázása folyik, és már addig elmennek ezek, hogy nem magyarok, menjenek el a hazámból.

Milyen emberi erkölcs alapján teszik?

Írjon nekem egy nevet aki tiszta magyar?

Maga az?

Én sem vagyok.

Taiber volt az eredeti nevem.Mária Terézia alatt telepítettek be minket a kihalt Alföldre Szeged mellé .

Él egyáltalán fajtiszta magyar?

Jöjjön haza, és éljen meg itt a doktorijával. Éhen halna.:)

Villamosmérnök fejlesztő mérnök vagyok, tudom miről beszélek.