Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért

Manka

/ #899 Re: Anka

2012-10-19 16:37

#892: - Anka 

 Hát, kedves Anka, innen a jicini erdőből üdvözöllek élelátó politikai beállítottságodért. Szeretnmélek meghívni hozzánk ide, az erdőbe, ahová azután kényszerültünk Runcájsszal és a 4 gyerekkel, miután imádott kormányod elvette a fejünk fölül a házunkat, mert nem fizettünk 2 havi hitelt. Hogy fizettük volna, mikor Rucájszt kirúgták az állásából, mert a gyereket vitte az orvoshoz, nekem meg a másik 3-al kellett foglalkozni, így nem tudtam én vinni. Mi már az utolsó hónapokban csak zsíroskenyeret ettünk hagymával meg paradicsommal, hogy vitamin is legyen bennünk, többre nem tellett. Te mitől látod azt a sok jót, amit leírsz, mondd meg nekem? Te a kormány beépített embere vagy, hogy ilyeneket írsz? Gyere el, nézd meg a pesti és pestkörnyéki erdőket és az abban tákolt bódévárosokat. Ide jutottak azok az emberek, akiket ti, élen Lázás/Lézer Jánossal semmibe vesztek, azaz mindenki annyit ér, amennyit keres. Hát gyere, nézd meg, mit csináltatok. Te olyan szemellenzős vagy, mint az ócsai fuvaros, Orbán János lova, mikor felrakják rá és csak a lába előtt az utat látja. Mikor jössz, írd meg, a szomszédainkkal együtt szeretettel látunk.

Én csak azt mondom, hazugságokat állítasz a barátaiddal együtt, mert az országnak ilyen rossz sose volt, mint most. Én a világ végére is el fogok menni Orbánék ellen tüntetni, előjövök az erdőből.