Ne hagyjuk! / Don't Let it happen!

Nem hagyjuk!

/ #136

2012-10-11 18:53

135! Szerinted van ma Magyarországon valami olyan, ami miatt bárki is megvédené zsidó honfitársainkat egy senki által, általam sem!, kívánt pogrom esetén? Tesz valami olyat a hazai zsidóság, amit meg kellene köszönniük a nem zsidóknak? Én mondjuk megvédeném őket, mert humánus ember vagyok. De nem a tetteikért, mert a tetteik hányingerkeltőek, felzaklatóak, idegesítőek, gúnyosak, kirekesztőek és lehetne sorolni a jelzőket. Itt van pl. az a bűnbanda, amelyik az ATV köré gyűlt: a bolsi-prosti K.O.-tól kezdve, a hírműsort hamisító B.A.-on keresztül a köztörvényes bűnözéssel is foglalkozó M.T.-ig. Folyamatosan alázzák az ország népét, a nem baloldali politikusokat, gúnyosak, lealázóak, cinikusak - az egész tevékenységükből látszik, hogy nem az ország és az itt élők sorsa érdekli őket. Számukra egyetlen fontos dolog van, a hatalom minden áron történő megszerzése és az ország kirablása, a nem zsidó emberek tönkretétele. Az emberek tönkretétele, de nem csak anyagilag, hanem minden tekintetben. Lásd pl. amit Schmitt Pállal műveltek. Már a földön feküdt, de még még úgy is belerúgtak, és még ma is rugdossák, míg bele nem pusztul.
Igen, talán egyedül vagyok, aki ma képes lenne arra, hogy zsidókat mentsen, mert ma minden itt élő nem zsidó polgártársunk csak gyűlöletet, megvetést, bántást, kisemmizést, gúnyt, megalázást kap tőlük.
Ez ügyben kellene egy petíciót indítaniuk, kedves zsidó barátaink, azzal a címmel, hogy "Nem hagyjuk!".