Ne hagyjuk! / Don't Let it happen!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Ne hagyjuk! / Don't Let it happen! petíció automatikusan generált fórumtémája

markku

#126

2012-10-08 09:32

Amig Magyarországon fajgyülölet van addig nem lesz ott demokrácia
Halász

#127 #125-höz

2012-10-08 17:21

Az első három mondat elfogadható. Mégis jó lenne tisztázni, hogy elfogadni valamit a történelemből nem jelent egyetértést. Csak egy példa – mert éppen Koppány névnap van és jómagam tüke somogyi vagyok. Soha nem bocsátom meg I. Istvánnak, hogy idegen hadak segítségével gyilkolta halomra Koppány népét, akik ragaszkodtak hagyományaikhoz, szokásaikhoz, kultúrájukhoz.

Az írás többi mondata a szokásos mélymagyar pufogtatás – bár van egy érdekes része: „Aki nem vállalja azokat a terheket ami egy ország fenntartásával jár, csak él itt mint egy pióca, az miért harsog és csörömpöl?” Csak megjegyzem, hogy jóval több, mint egymillió magyar van, aki semmiféle terhet nem vállal az ország fenntartásából, de harsog és csörömpöl, valamint választójoga van.

Végezetül jó lenne észrevenni, hogy itt Horthyról van szó. Az én falumban erre mondták: „Mindig másról beszél, ha a bor árát kérik.”

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-10-09 07:13



Vendég

#129 Re: gedeon / #22

2012-10-09 09:37

#22: gedeon -

teljesen egyetértek veled. de ma már 2571 - nél tartunk. sajnos lassan ébred a magyar. de ébred, és egyre bátrabb úgy látom. amikor én itt jártam, még csak, hétszáz valahányan voltunk. én sok mindenkit megértek, aki még nem írta alá, és azt is aki aláírta, nev nélkül! ő is hangot ad a véleményéének, viszont tart attól, hogy véleménynyilvánítás miatt, kirúgják munkahelyéről, vagy zaklatás éri, öt és családját! azért ezt ma felvállalni, nagyon nehéz!


Vendég

#130

2012-10-10 14:20

Csak Roosevelt tér átkeresztelését illetően merült fel bennem ellenvélemény.A Széchenyi térre való átnevezéssel én nagyon is egyetértek.Ez volt az egyetlen intézkedése "drága kormányunknak",amit üdvözölni tudtam.
villikettir

#131 Re:

2012-10-10 22:50

#30: realista -  

 

Nem lehet véletlenül, hogy kicsit túlreagálta, realista? Itt senki nem tiltakozott Horthy koszorúzása ellen. Az állampolgári jog, bárki élhet vele, aki az ilyet szereti. A tiltakozás célja az, hogy a Horthy-koszorúzás ne legyen kötelező. Meg persze a Wallenberg-koszorúzás sem*, bár ilyen veszély most sem fenyeget, az előbbi viszont igen. Egyébként nem vagyok büszke arra, hogy magyar vagyok. Viszont boldog vagyok, hogy magyar vagyok. *kötelező kör a kettősmércézés vádjának elkerülésére
villikettir

#132 Re: Re: Aláírtam, mert

2012-10-10 23:19

#93: - Re: Aláírtam, mert 

 

Jajjj, már megint ezek a félrefordítások. Heller nem azt mondta, hogy "nem voltak rendőri túlkapások" (2006-ban), hanem azt, hogy "no one was shot". Aminek a helyes fordítása: senkit nem lőttek agyon.

Vendég

#133

2012-10-11 00:41

Már megint a zsidók ajvékolnak?
Hogy mernek egyáltalán megszólalni, amikor a viselkedésükkel saját maguk okozzák az ellenük egyre jobban növekvő utálatot?
Ahová eddig betették a lábukat, mindenhol nyomorúság, gondok, bajok, káosz lett a következménye. A bankjaikkal adósságba hajtottak és tönkretettek több millió embert, sőt országokat taszítottak nyomorba (lásd pl. Görögország, Spanyolország, Magyarország... stb.)
A zsidók csak irigykedni, áskálódni meg a háttérben felforgatni tudnak. A szemedbe mosolyognak, aztán meg kést döfnek a hátadba. Aztán meg "sajnálkoznak" és "nem értik", hogy miért utálja őket mindenki.
64, de nem vármegye

#134 Re:

2012-10-11 03:43

#133: -  

Rohadt fasiszta, most is te irigykedsz, áskálódsz, nem veszed észre? Vagy a te szádból még a szar is szebben buggyan ki?

Mitől vagy te különb, mint a Heller Ágnes? Rá is csak irigykedsz, mert akkora tudást halmozott fel, amekkorát a te babszemnyi agyad 10 emberöltőn át sem lenne képes. Bunkó!!!

villikettir

#135 Re:

2012-10-11 05:03

#133: -  

 

Te sem érted, vendég, hogy miért utálod a zsidókat. A felsorolt érveid csak kocsmagőzös agyvelőre hatnak, önhergelés ez, az elme csapdája. Azt nem tudom, hogy törekednél-e egy esetleges pogrom megfékezésére (ez ne derüljön ki), de hogy a kirobbantásban aktívan részt vennél, az soraidból világos.
Nem hagyjuk!

#136

2012-10-11 18:53

135! Szerinted van ma Magyarországon valami olyan, ami miatt bárki is megvédené zsidó honfitársainkat egy senki által, általam sem!, kívánt pogrom esetén? Tesz valami olyat a hazai zsidóság, amit meg kellene köszönniük a nem zsidóknak? Én mondjuk megvédeném őket, mert humánus ember vagyok. De nem a tetteikért, mert a tetteik hányingerkeltőek, felzaklatóak, idegesítőek, gúnyosak, kirekesztőek és lehetne sorolni a jelzőket. Itt van pl. az a bűnbanda, amelyik az ATV köré gyűlt: a bolsi-prosti K.O.-tól kezdve, a hírműsort hamisító B.A.-on keresztül a köztörvényes bűnözéssel is foglalkozó M.T.-ig. Folyamatosan alázzák az ország népét, a nem baloldali politikusokat, gúnyosak, lealázóak, cinikusak - az egész tevékenységükből látszik, hogy nem az ország és az itt élők sorsa érdekli őket. Számukra egyetlen fontos dolog van, a hatalom minden áron történő megszerzése és az ország kirablása, a nem zsidó emberek tönkretétele. Az emberek tönkretétele, de nem csak anyagilag, hanem minden tekintetben. Lásd pl. amit Schmitt Pállal műveltek. Már a földön feküdt, de még még úgy is belerúgtak, és még ma is rugdossák, míg bele nem pusztul.
Igen, talán egyedül vagyok, aki ma képes lenne arra, hogy zsidókat mentsen, mert ma minden itt élő nem zsidó polgártársunk csak gyűlöletet, megvetést, bántást, kisemmizést, gúnyt, megalázást kap tőlük.
Ez ügyben kellene egy petíciót indítaniuk, kedves zsidó barátaink, azzal a címmel, hogy "Nem hagyjuk!".
vörös

#137 Re:

2012-10-12 22:49

#136: Nem hagyjuk! - és 133


Számomra az Ön/Önök bejegyzése az erkölcsi eltévelyedésnek egy olyan fokát jelenti, amelynél mélyebbre már aligha
lehet süllyedni. Pont.

Magyarországon élnek, léteznek kisebbségek. Ezek közül kettőt a rasszista ideológia teljes
pusztulásra ítélt. Sokan a holokauszt-túlélők közül itt élnek köztünk. Ők
felkiáltójelek, állandóan a magyarság legnagyobb történelmi eltévelyedésére
emlékeztetnek. Ezért jó lenne, ha eltünnének. Hogy ne legyen, ne lehessen
bűntudatunk azért, hogy ezeknek az embereknek szüleit, testvéreit gyereit, aggokat
és gyermekeket, férfiakat és nőket marhavagonokban összezsúfolva elvitték és
elpusztították. Nem akarunk erre emlékezni, mi nem vagyunk bűnösök (mint a
zsidók), mi „áldozatok vagyunk”, Trianon áldozatai! Hát akkor mit jajgat az a
koszos zsidó? Fogja be a száját, mi az ő fájdalma a mienkéhez képest? Ők csak
az életüket, a hozzátartozóikat vesztették el, mi pedig egy „birodalmat”, amely
ugyan sohasem volt a miénk és soha sem volt „tiszta magyar”, inkább csak az
uraké volt meg a Habsburgoké, de sohasem a magyaroké!

Mi viszont sírunk és jajgatunk és bűnbakokat keresünk ezért a „nagy tragédiáért” és a szentnek
sem akarunk a történelemből tanulni. Persze, amit nem ismerünk, abból nem is
lehet tanulni!

És most itt vannak ezek a „koszos zsidók” ugyebár, és ahelyett, hogy elpárolognának
valahova, (még mindig) itt vannak a közéletben, a TV-ben a színházakban, az
irodalomban, a művészetekben. Szemtelenül jelen vannak és emlékeztetnek
bennünket. És nem elég, hogy mindenütt jelen vannak, akkor még egy „ilyen” kap
szégyen szemre irodalmi Nobel-díjat! Mi pedig ahelyett, hogy a jelen
problémáinak megoldására koncentrálnák, terméketlen gyűlölködésre pazaroljuk
minden energiánkat.

Ön, tisztelt Uram/Hölgyem erkölcsileg külömbnek érzi magát a többi zsidózónál: Ön megvédené
ezt a „gyalázatos fajt” és szentűl úgy gondolja, hogy ezzel a beállítottsággal erkölcsileg
felette áll azoknak, akik legszívesebben a „Dunába lőnék” ezeket az embereket.
Hát nem áll felettük, higgyje el nekem! Mert Ön éppoly gyűlöletkeltő, mint a
többiek!

Mit tud a tisztelt magyar honpolgár ma a zsidó vallásról, szokásaikról, a bibliáról, a
zsoltárokról, amelyeket pedig közösen imádkozunk, zsidók, katolikusok,
protestánsok?! Mit tud Ön zsidó tudósokról (néhányra közülük talán még büszke
is!), irókról, költökről, akik mind „jó magyarok” is voltak? Mit tud Ön
egyáltalán a zsidóságról, a zsidó filozófiáról, a kultúráról, zenéről?

És miért nem szaval Ön inkább azokról a magyarokról, akik kifosztották az országot, akik ma
is ezt teszik, de másokra mutogatnak? Akik becsapják, átverik, félrevezetik a
szegény embert, akik kenyeret nem adnak de túrulos lázálmokkal butítják az
embereket?!

Akiknek Horthy „három millió koldus Magyarországa” a példakép? Igaz, ebben is jó tanítványok a
mai urak, mert lassan már nem három, hanem „hatmillió koldus Magyarországa”
leszünk! Dehát van bűnbak elég, itt vannak még a megmaradt zsidók, ugyebár? Mert
a zsidó bűn mindig százszorosan nyom latba és mindig megbocsáthatatlan?!


Vendég

#138 Re: Re:

2012-10-12 23:03

#137: vörös - Re:  

 Igazat beszélt. Gratulálok!

Halász

#139 #136 -hoz.

2012-10-13 09:59

Az ilyen szintű fröcskölő gyűlöletet szívesen, mosolyogva olvasom, mert ez a tehetetlen kisebbség stílusa.

"Canis sine dentibus latrat."
egyetértek veled

#140 Re: #136 -hoz.

2012-10-13 10:39

#139: Halász - #136 -hoz. 

 Kedves Halász!

Teljesen igazat adok neked. Nagyon nagy baj van az országban, a fejekben. Az egyszerű embereket meghülyítették, falkába verődvenagyon erősek. Lásd pl. egy labdarúgómeccs utáni rombolást, akár az utcákat, közlekedési járműveket vesszük alapul. A nyáron vonaton utaztam Budapestről Siófokon át  a déli parton. A Ferencváros Siófokon játszott. Már Szabadi megállónál látszott, hogy valami nagy rendőri készültség van, ez Siófokon tetőzött, amikor beértünk az állomásra. A mérkőzés nem sokkal előtte érehetett véget. Félelmetes volt az állomás és környéke. Ez a többezres csürhe üvöltve éltette Hitlert, Szálasit, zsidózott, ahogy a torkukon kifért. Szerencsére 2 percet állt ott a vonat. Ezek a főleg fiatalok veszélyt nem érezve mennek, ahová terelik őket. Lesz itt még baj nem kevés. A fejekben kellene rendet tenni. Valamit nagyon elrontottak vezetőink.

Halász

#141 #140-hez

2012-10-13 16:44

Kedves "egyetértek veled"!

Éppen ezt akarják elérni. Próbáld meg ausztráliai csuklyás gyíknak látni őket. Mert azok. Egyben elnézést kérek a gyíkok e nemzetségétől...
Vendéglős

#144

2012-10-13 19:39

137!
Nincsenek ott mindenütt azok, akikről Ön beszél. Ahol dolgozni kell, ott nincsenek ott. Csak ahol beszélni, szájalni, pénzt bezsebelni kell. Az országot, az ország aranykészletét, bankokat, a jobb vállalatokat nem magyarok tették zsebre. Ha jól értem a mai magyar közbeszédet, akkor itt kétféle népcsoport él. A magukat magyarnak vallók és a magukat magyarnak hazudók. Egyébként pedig, nincs szükség felkiáltó jelekre, mert rettenetesen idegesítenek mindenkit és így csak az ellen hatnak, amit elérni szeretnének. ön is!
javaslattevő

#145

2012-10-13 23:17

Tisztelt 137, ahelyett, hogy vagdalkozik, lehetne inkább realista. Amiről Ön beszél, az nem zsidó filozófia, tudomány, kultúra, irodalom és zene, hanem egy-egy alkotás, amely azon a táptalajon jött létre, amelyet egy-egy önzetlen befogadó nemzet hozott létre évszázadok verejtékes munkájával, beleértve az adott ország megvédését is a külhatalmak ellen. A háború zsidó áldozatait éppúgy tisztelem és sajnálom, mint minden más nemzet háborús áldozatait. Azonban igen barátságtalan aránytévesztés az Ön részéről a háború áldozatait, mint veszteséget összehasonlítani egy ország megcsonkításával! A kettő nem hasonlítható össze. Ha Ön mégis összehasonlítja, akkor arra azt lehet válaszolni, hogy Magyarország megvédése ezideig ennél sokkal több áldozatot kívánt. Egyébként is, Önök gondoskodnak arról, hogy a halottaikat pénzre váltsák. Sokkal nagyobb tisztelet övezné Önöket, ha visszaadnák azt a töménytelen mennyiségű pénzt, amit már eddig kisajtoltak a magyar adófizetők zsebéből. Biztosíthatom, hogy ha ezt megtennék,az nagymértékben javítana a hazai társadalmi közérzeten.
zsidóbarát

#146

2012-10-14 04:47

144,145 Antiszemiták. Már csak 2 lépésre vannak attól, hogy beálljanak abba a csapatba, amelynek a fő célja a zsidók kiirtása.

Vendég

#147

2012-10-14 11:28

Nekünk Mohács kell. Kár, hogy a politikusok megtesznek mindent azért, hogy itt Mohács legyen. De ez minden embert érint az országban.
Például miért nem állították le időben a svájci frankos hitelezést, amikor mindenki tudta, hogy ebből baj lesz? Miért nincs sok magyar tulajdonú vállalkozás-magyar zsidó is-amely jól prosperál? Lehetne sorolni! Erről tanulmányt kellene írni! Az elégedetlenség mögött legtöbbször a sarokba szorított ember van.
Ugyanabba a folyóba nem lehet belépni. Izrael állam léte, egy más dimenzióba helyezi a történéseket.

Vendég

#148

2012-10-14 11:30

Nekem van egy zsidó barátom. Úgy szeretem, mint saját magamat. Úgy tisztelem a nézeteit , mint a magamét.
Békítő

#149

2012-10-14 13:58

Mindenki szereti és tiszteli a zsidókat. A zsidók viszont nem szeretnek, nem tisztelnek senkit, csak önmagukat. Az együtt imádkozásról csak annyit, hogy meg lehet figyelni, ha egy zsidó elmegy egy keresztény templom mellett, köp egyet.

Vendég

#150 Re:

2012-10-14 14:20

#147: -

Tudta, hogy baj lesz a svájci frankos hitelezésből mindenki, csak azt nem tudta mikor!