devizában nyilvántartott hitelek szerződései jó erkölcsbe ütközők


Vendég

/ #60

2012-06-25 01:19

Köszönöm a lehetőséget, hogy valahol hangot adhattam én is a deviza hitellel kapcsolatban. Ez a jó erkölcsbe ezen felül a magyar állampolgárok megalázásába és kifosztásába semmibevételébe ütközik. Sajnos becsaptak félrevezettek. AZ OTP bank ügyintézői rendesen rábeszélték az ügyfeleket a kedvező alacsony kamatú svájci frank hitelre.A hitel feltétele volt egy LTP megfizetése ami havi 3700 ft. volt havonta 4 éven keresztül. Azt igérték erre az összegre állami támogatást kapunk 36 százalékot ha újabb hítelt veszünk fel lakásfelújításra. Ha mégsem akkor 3 százalékos kamattal beleszámolyák a tőkébe és annyíval kevesebbet kell vissza fizetnem. Erről most már szó sincs és a pénzemet sem tudom hogy hol van hiszen a bankban azt mondják, hogy csak hitel esetén jár vissza nekem ez a pénz. Soha de soha nem vettem volna fel ezt a kölcsönt ha nem hazudoznak és nem 6-7százalékos kamattal beszélnek rá erre a jó csodálatos hitelre. A Jó Isten büntesse meg ezeket a lelketlen embereket.A sárba, az éhezésbe az ideg összeroppanásba sodorták az embereket és ezt tűri egy egész ország. Néha már azt sem tudom emberszámba vesznek-e ezek a bankárok akik belőlünk élnek??? Köszönettel! Katalin