devizában nyilvántartott hitelek szerződései jó erkölcsbe ütközők


Vendég

#51

2012-06-08 13:26

AZT KELLENE ELÉRNI HOGY A BANKOK NE INDITHASSANAK VÉGREHAJTÁST ÖNHATALMÚLAG ,CSAK BIRÓSÁGI VÉGZÉS UTÁN.

Vendég

#52

2012-06-10 07:58

Saját fegyverükkel törjünk pajzsot rajtuk!Hajrá
Kakulya kontroll.

#53 Nagyon egyetértő igen, igen.

2012-06-14 13:56

#24: Csipesz - Re: nem egyetértő

Nagyon is egyetértő, igen. a válaszom. Valóban nagyon nagy gondok vannak a devizahitelnek mondott forinthiteles manipulált uzsora kölcsönökkel. A probléma megoldása nagyon egyszerű !  ! !  Fogjunk össze és semmi mást nem kell tenni csak annyit, hogy egy árva fillért ne fizessünk a Bankoknak. Az már bebizonyosodott, hogy olyan mértékben lopnak, csalnak, össze-vissza hazudoznak, magasan törvénysértést követnek el, és mégis egyenlőre működhetnek tovább. Ezt kell megakadályozni azzal, hogy 1 Ft-ot sem fizetünk vissza, majd ha korrekt és megfizethető törlesztő részleteket ajánlanak, akkor természetesen azonnal fizetünk, de így ilyen formában egyetlen fillért sem érdemelnek, de nem ám ! Én 7 évig renszeresen és pontosan fizettem a hitelem, mára pedig a duplájára nőtt a tartozásom, hát mi ez ha nem uzsorakamat, amit súlyosan büntetni kell.

ktahoda100

#54 Re: nem egyetértő

2012-06-19 14:27

#3: tököm kivan a devizahitelesekkel.com - nem egyetértő

ez aki ezt irta  lelketlen hitetlen nemveszi észre emberek milliói mennek tönkre ezek az emberek már tudnak dolgozni nemtudnak adot fizetni 1 millió gyermek ki lássa ezt az embertelen bánásmódot ha külföldre kerül mit mond majd magyarországról sajátz országában kinozva halálra itélték az emberek nem felejtenek tudja csak annyit isten nem ver bottal lelketlen hálátlan társadalom szégyene ez összefogás kell hogy ezeket a lelketlen emberileg nemelfogadott erkölcstelen embereket kiszűrjük de megbocsájtunk nekik isten is megbocsájt a vétkezőnek majd valamikor felnyitja a szemét.


Vendég

#55 Re: Nagyon egyetértő igen, igen.

2012-06-19 14:32

#53: Kakulya kontroll. - Nagyon egyetértő igen, igen.

teljesen egyetértek ugyanezt csinálják a rokkant emberekkel ez ellen is fel kellene lépni minden eszközzel összefogni a pártokkal szili katalinnal is ő is ezt hirdeti

ktahoda100

#56 Re: Nagyon egyetértő igen, igen.

2012-06-19 14:42

#51: -

tökéletesen egyetértek ezt el kellene érni minden eszközzel média ujság vész állandó bombázás   hátha elszégyellik magukat a bankok végrehajtók hiszen azok is emberek nagyon szigorúan fel kellene lépni a behajtó cégekkel ne lehessen eladni a követelést megszüntetni végre az uzsorázást------hisz az unióban már örülnek a bankok ha 0 ft os kamattal kitudnak helyezni hitelt meg kell állapitani hogy ez uzsorakamat amit a bankok tettek és visszakell velük fizetteni a nagy tőkét amivel az országnak  ártottak legyünk végre jogállam.


Vendég

#57 Re: Nagyon egyetértő igen, igen.

2012-06-19 14:44

#52: -

hajrá minenki.

ktahoda100

#58 Re:

2012-06-19 14:49

#51: -

aztb nem értem hogy a közjegyzők mért irják alá az ijen tisztességtelen eljárásokat felelőségre kellene vonni a millió ember sorsáért mikor tudják hogy törvénytelen azóta a törvények másként változtak felülirják az ő tisztességtelen határozatukat végrehajtási záragdékot előre ez t szigorúan büntetni kellene.


Vendég

#59

2012-06-20 11:30

Bár csak már lehetne tenni valamit a bankok és a Faktoring cégek ellen

Vendég

#60

2012-06-25 01:19

Köszönöm a lehetőséget, hogy valahol hangot adhattam én is a deviza hitellel kapcsolatban. Ez a jó erkölcsbe ezen felül a magyar állampolgárok megalázásába és kifosztásába semmibevételébe ütközik. Sajnos becsaptak félrevezettek. AZ OTP bank ügyintézői rendesen rábeszélték az ügyfeleket a kedvező alacsony kamatú svájci frank hitelre.A hitel feltétele volt egy LTP megfizetése ami havi 3700 ft. volt havonta 4 éven keresztül. Azt igérték erre az összegre állami támogatást kapunk 36 százalékot ha újabb hítelt veszünk fel lakásfelújításra. Ha mégsem akkor 3 százalékos kamattal beleszámolyák a tőkébe és annyíval kevesebbet kell vissza fizetnem. Erről most már szó sincs és a pénzemet sem tudom hogy hol van hiszen a bankban azt mondják, hogy csak hitel esetén jár vissza nekem ez a pénz. Soha de soha nem vettem volna fel ezt a kölcsönt ha nem hazudoznak és nem 6-7százalékos kamattal beszélnek rá erre a jó csodálatos hitelre. A Jó Isten büntesse meg ezeket a lelketlen embereket.A sárba, az éhezésbe az ideg összeroppanásba sodorták az embereket és ezt tűri egy egész ország. Néha már azt sem tudom emberszámba vesznek-e ezek a bankárok akik belőlünk élnek??? Köszönettel! Katalin

Vendég

#61

2012-06-25 02:01

Szólj hozzá...

Vendég

#62

2012-07-02 21:36

Az hogy a jó erkölcsbe ütközik csak hab a tortán!Itt már több millió ember élete és az élethez való joga szünik meg!Török Éva

Vendég

#63

2012-07-03 18:18

Tisztelt Igazságügyi Minisztérium!Kérjük felülvizsgálni sziveskedjenek a jó erkölcsbe ütköző devizában nyilvántartási hiteleket!Tisztelettel:Török Tamásné

Vendég

#64

2012-07-09 13:07

Javasolnám a családi csődtörvényt!!!!!!!!

Vendég

#65

2012-07-13 00:29

Magyarországon emberek ezrei( köztük én is , 61 évesen)kerültek kilátástalan életvitelre. Sok fiatal reménykedett, hogy így lakást vesz és otthont teremt gyermekének, de sajnos eladósodtak nehéz körülmények közé kerültek. Sokan nem vállalnak gyereket vagy ha igen, akkor csak egyet mert nem tudja felnevelni őket. Becsapták az emberek ezreit.Sajnos életkedvüket vesztették el az emberek a mindennapos anyagi gondok miatt amit ez a deviza hitel okozott. Sokan nem hiszik el de sok családot 20-30 ezer forint hiány az éhezés szélére sodort.Az emberek fele sem vette volna fel ezt a hitelt ha nincsenek becsapva félrevezetve. Én is csak tengetem az életem a deviza törlesztésem terhe alatt. Nekem az a 11-12.000 többlet fizetés tette nagyon nehézzé az életem és teszi még elvileg 9 éven át, ha nem segítenek Önök megoldani ezt az erkölcstelen utolsó dolgot amit a bankok tettek, az én esetemben az OTP bank. Köszönettel! Nagy katalin
armir

#66 ki ez a buzi aki oktatgatja a devizásokat?

2012-08-02 19:20

Fogd be a pofád,és örülj annak,hogy te kimaradtál ebből.Csak tudod te tudatlan rosszindulatú barom nem mindenkinek a segge alá toltak lakást a szülők,nagyszülők.Vágod?

Vendég

#67

2012-08-09 13:14

Sajnos én is szenvedő fél vagyok,jó lenne valami megvalósitható megoldás kis jövedelmű embereknek is.Pl.Azt fizessem,amit eredetileg vállaltam.
Betty

#68 szelmakne@gmail.com

2012-08-09 13:17

Eredeti szerződésben vállaltak visszaállitása

Vendég

#69

2013-02-15 15:37

A devizahitelek csak devizában nyilvántartott hitelek. Amennyiben egy nyilvántartás alkalmatlanná vállik az eredeti szándék megvalósítására az valószínüleg lecserélhető,
megváltoztatható. A nyilvántartás igazodik az életszerűséghez és nem az életünk egy nyilvántartáshoz.
Tisztelettel: Horváth Rudolf


Vendég

#70 Re: Re: nem egyetértő

2013-02-16 12:48

#24: Csipesz - Re: nem egyetértő

Bocsi,de hol találom azt a hozzászólást ,amire válaszoltál.csak a felháborodásokat látom.kiváncsi lennék,mit írt ez a kedves emberke.


Vendég

#71

2013-02-19 15:40

Ez egy rém álom, melyből jó lenne már felébredni! Minden módon harcolni ellene.

Vendég

#72

2013-03-17 05:06

Ha nyomtatott formába megkapom a peticiót, akkor a boltban is tudnám aláíratni, mert nem mindenkinek van internete. Köszönettel Éva

Vendég

#73

2013-03-17 11:55

Szerintem a bankok által, a minél nagyobb profitszerzés érdekében kieszelt alattomos konstrukció. Az akkori kormánynak kötelessége lett volna betiltani!

Vendég

#74

2013-03-19 04:08

Kár, hogy nem akarnak egy jó megoldást! Sokat számitott volna, ha kikérik az érintettek véleményét, lettek volna ill. vannak javaslatook, a kisember sem hülye!
remény

#75 Re: szép

2013-04-04 11:19

#26: én sem értek egyet - szép

Majdnem igazad van de nem mindenben.Van aki csak egyszerüen egy sima felujjitást vagy korszerüsitést végeztetett el a házán és mivel a bérek sajna tudjuk hogy milyenek nálunk hét ezt az utat választotta vesztére.Igen volt akkor munkahelye és biztosra vette hogy fizetni is tud és tudna is ha ezt nem veszti el az egyik fél mivel sajna igy borul is minden a mostani rezsifizetés és árak mellet.Ja igen akkor vizsgálta a bank a keresetet is most nem vizsgál semmit csak viszia házat.Most is felül kellene vizsgálni az anyagi helyzetet és találni valamilyen megoldást közösen,természetesen nem a nemfizetésre gondolok sem az árfolyamgátra és nem is a végtörlesztésre.Nem jó egyik sem.A végtörlesztés az igen aki pénzmosást végzett vagy aki nagyon a végén járt a hitelének.Az árfolyamgát meg azért nem mert nem csökken annyival a hitelfizetése hogy ez megérje, mivel később a két számla fizetés ugyancsak gondot fog okozni.Na persze a nagyon nagy gond a munkahely nem egyszerü találni ezt állithatom.Vidékit nem vesznek fel városba pl és akkor Ő kérdem mitt tegyen,régen volt mezőgazdaság hát el tudott helyezkedni ma nincs és igy sajnos ami most van nem is lesz.Lehetni erről nagyon sokat irni de fölösleges.Biztosan van megoldás csak közösen kellene érte tenni.