A Magyar Külügyminisztériumhoz a palesztin államiság kérdésében

"Mit nem beszél az a német....."

/ #342 Népirtás folyik!

2012-06-21 00:35

#340: - Re: Népirtás folyik!

Hatalmas rendetlenség van a gondolatatiban tisztelt Uram!Ön szerint  hol lövöldöztek zsidó tanulókra az iskolájuk előtt?Talán az Ön által lenyilasozott Magyarországon?Nem, nem: Franciaországban. Gondolom ez is csak a "hazug média" koholmánya! Ha Ön szerint nyilas uralom van nálunk, akkor nincs miről beszélnünk! Mint említettem 2012-őt írunk, pár évtizeddel el van maradva tisztelt uram, vagy tévedésből jelenidőt használt a múlt helyett. Megdöbbentő, hogy Önt mennyire félretájékoztatták a hazai viszonyokról. Tudja mit? Én inkább itthon maradnék, és Ön is maradjon csak ott ahol van, mert szerintem nincs semmi keresnivalónk egymás országában. Tudja, valahogy nem lenne gyomrom kövekkel dobálózó palesztin gyerekekre lőni, a mezőgazdaságból élő falvak elől a vizet elzárni, szánalmas nyomorban, de becsületesen élő arabokra dózerrel a saját házukat rádönteni!Szégyellném magam telepesként a nemzetközi szerződéseket felrúgva csak azért is területet foglalni, és azon építkezni, azért, mert "ezt a földet Isten nekünk adta". Ilyen alapon ki kéne irtani az amerikai kontinens lakosságának 97 %-át, hiszen eredetileg az indián őslakosság tulajdona volt, a Bibliai időknél jóval korábbra datálva a tulajdonjog kezdetét.

Nem fogok leborulni külön a háború zsidó áldozatainak emlékére! Más nemzetek is elszenvedtek akkora veszteséget, mint Önök, nem sorolom. A kommunizmusnak több áldozata volt, mint a fasizmusnak. Fájdalmasan emlékezem az áratlan életekre, de megkülönböztetett figyelemmel csak a magyar áldozatokat tudom kezelni. A többieket meg egyformán sajnálom. Ettől már én is nyilas és antiszemita lennék, Uram?