Petíció az ápolási díj megemeléséért

Katka

/ #12 Budapest

2012-04-16 21:01

26-éve nevelem autista,epilepsziás fiam.Van 3 egészséges testvére is,akik ezért nem kaptak annyi mindent mit kellett volna. Soha nem tudtam ,melyik ujjam harapjam meg. Beteg fiam szeretni való kedves beteg ember,naponta borotválom,fürdetem,mindenre figyelmeztetni kell,igyon,egyen. Nem tud egy szelet kenyeret vágni magának,vagyis ha én nem szolgálom ki éhen hal vagy szomjan.Heti rendszerességgel járok beteg fiammal orvoshoz,ahol minimum 1-2 órát kell várni,utána patika stb. Ki lehet számolni mennyi időt töltöttem az életemből csak orvosnál,de még akkor nem írtam le a vérvételeket és az ideg orvost,vagy épp az EEG-vagy CT- vagy a kórházi befekvést is. Napi 4-5 roham van ,de sajnos volt olyan időszak mikor 40-60 roham volt,éjjel leesett az ágyról,mikor a WC-ről esett le és törte be a fejét és sorolhatnám,egyedül csinálom se nagymama,se apuka se senki! Pénzem nincs kikapcsolódni vagy jobb élelmet vásárolni,kezdek kiégni és még nyugdíjam sem lesz,egyedül a betegséggel ,nem bántottam soha senkit csak segítettem,mégis első szülött fiam szülési sérült lett. Miért? Ha panaszkodom van válasz adjam be,de miből adjam be hisz egy jobb intézménybe legalább 100ezer Ft-keresetnek kell lenni.