Családi pótlék ne legyen utalvány!


Vendég

/ #102 Voldemary

2012-04-03 13:37

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Sajnálom kedves "Nem segélyes", hogy csak az orrodig látsz.  Kicsit körül kellene nézni. Egy gyereknek nem csak étel kell, de nem írom le én is, mert előttem már nagyon sokan megtették. Ugye a tanuló bérlet sem étel, mégis meg kell venni. Mindenért pénzt kérnek. Jelenleg nálunk egy boltban fogadják el a mostani Erzsébet utalványt. Szegényes a választék a hús romlófélben van, kenyeret csak drágát tartanak.  Pedig ez egy országos bolthálózat egyike.  Így még ezzel az ötezerrel is bajban vagyok. Többnyire tésztát veszek belőle, meg konzerveket. Nem örülnék, ha a drága pelenkájukat kellene megvennem, mert már azt sem választhatnám meg én. Azt meg már egyszer kifejtettem,hogy miért nem oldódik meg ettől a gyerekekj helyzete. Ez az intézkedés azoknak árt akik becsülettel nevelik a gyerekeiket, csak nem tehetik meg, hogy nagy lábon éljenek. Az alkoholista, füvező, játék automatába dobálósok pedig metalálják majd a módját, hogy eladják az utalványukat feketén, ahogyan azt az üdülési csekkel is megtették.




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...