ALÁÍRÁSGYŰJTÉS AZ EGRI KÓBOR ÁLLATOK KILÖVÉSE ELLEN

egy hülye a sok közül

/ #792 Re: IGEN MI HÜLYÉK TE MEG EGY SZERENCSÉTLEN!!!!

2012-02-28 11:55

#786: hülyék vagytok? -

Te igen nagytudású arc és név nélkül ugató,félénk,agytalan ember!!!!Bár én nem Egerben lakok,hanem Fehérváron,de a város szélén,ahol előfordulnak kóbor kutyák falkában,de soha nem jutna eszembe rálőni!!!!!Akkor inkább ha már annyira féltem a tyúkszaros életemet,akkor veszek paprikasprayt vagy ultrahang sípot,amivel elijesztem.Természetesen vannak olyan kutyák amiktől alapból tartok,de nem hinném,hogy nálatok pont azok a fajták vannak összeverődve!!!Nem az állat tehet arról,hogy kedves kormányunk behozott egy újabb terhet és a kedves gazdák nem képesek kifizetni azt a havi 500!!!!! forintot.Ennyit erről legközelebb ezek a gazdák majd a gyerekeiket rakják ki az utcára???Nem,igaz beadják lelencbe.Nekem van kutyám is meg Gyermekem is,de soha egyiktől sem sajnálnék 10 forintot,akkor inkább alább adok saját élvezeti dologból.Te meg ne rettegj!!!!Vegyél paprikasprayt te agyatlan,ha már azokat le mered hülyézni,akik jobban szeretik az állatokat,mint az ilyen szívtelen,agyatlan,görény embereket!!!!!!!!