Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért


Vendég

/ #442

2012-02-10 12:06

Egyet értek, ám azt gondolom,gyorsabban kellene a bűnösöket bíróság elé állítani, lásd Malév!!!Ezek hatalmas pénzek, melyek hiányoznak. Gyorsabban, és sokkal keményebben. Sokat beszélnek róla, de alig történik valami. Az emberek szeretnék börtönbe látni a bűnösöket, lassan nem hiszik el, hogy ez valamikor is bekövetkezik. Bízom a kormányban, sok beszéd helyett valamilyen módon gyorsítani kell az eseményeket.Nem ide tartozik, de nem tudom megállni, hogy az utolsó EU parlamenti meghallgatásról ne szóljak. Nehezen viseltem el, hogyan alázta meg az egyik bizottsági elnök asszony miniszterelnök helyettes urat, ez tűrhetetlen, ennyire nem kellene semmi áron megalázkodnunk. Nagyon szégyelltem magam,, nehezen viselem, ha vezetőinket ennyire engedékenyek, ez sokkal fontosabb, mint Gönc Kinga gyalázatos viselkedése. Ne hagyjuk magunkat, Magyarország sokkal többet érdemel. Tudom , hogy nehéz az EU nélkül, nem én mondtam: van élet az EU n kívül is, nem azt mondom, hogy lépjünk ki, de ez már sok. Elnézést!!! Hajrá Magyarország