Magyarország önrendelkezése és szuverenitása


Vendég

/ #2709

2012-01-17 16:05

Nem tudok újat hozzátenni. Már több helyen többször leírtam nem Európával kapcsolatban, hanem elsősorban Szlovákiával kapcsolatban, ill.a megboldogult Csehszlovákiával kapcsolatban, hogy szerintem aki hazugságra építi a jövőjét, annak a jelene és jövője is csak hazugság lesz. Nem kell ezt irigyelni senkitől még akkor sem, ha látszólag még jól is megy a szekér. Szép csendben tenni kell a dolgunkat és még attól is óvakodni, hogy az ilyen hazudozókkal egy levegőt szívjunk. A többi majd kialakul, mert a hazug várak összeomlanak, de a kunyhók nem dőlnek össze velük, mert azokat nem hazugságból építették fel. Biztos vagyok benne, hogy Európa semmiféle figyelmeztetést nem fog megszívlelni, mert annál magasabban hordják az orrukat, hogy földközeli igazságokat érzékelni tudnának, de ettől nekünk még nem lesz jobb. Attól se leszünk boldogabbak, amikor a hazug várak összeomlanak, mert túl közel vagyunk hozzájuk és a törmelék minket is betemethet. Elég megnézni politikusainkat, akik már néha az Európai főhazudozókat is túlteljesítik egy-két kövér falat reményében. Nem marad más lehetőségünk, mint fákat ültetni, vetni, kapálni, állatot nevelni, mert sajnos közeleg az idő, amikor a hiper-szuper üzletek kiürülnek, s csak az éli túl a katasztrófát, aki tud gondoskodni magáról. Ne ringassuk magunkat csalfa reményekben, rózsaszín ködökből lépjünk ki, mert ha nem , akkor végleg eltévedhetünk.